EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

Dedal
Posts: 133
Joined: Thu May 13, 2010 11:49 pm

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by Dedal »

dete svemira wrote:dedal,znas..iako navijamo za suprotne timove,iako slusamo drugu muziku-ti znas koliko ja tebe zaista puno volim...Ali od srca puno volim....
:P
Veliki zagrljaj za srecnu porodicu!!!!!
Ovo je bilo potpuno nepotrebno. Hvala, ja to svaki puta osjetim kada... Bilo mi je izuzetno opušteno ljetos, bebać je zakon, samo pomalo. Znaš sve. Volimo VAS.
Žao mi za pistolse, samo sam se za.....nisam imao takvu namjeru
sreća pa nisam pustio onu od, znaš sine moj iz zrenjanina ljetos . Strašno.
dete svemira wrote: Pokusala sam ti naci neko tvoje srce crveno belo-ali ni jedno nije bilo dovoljno dobro....Saljem ti onda moje
znaš da nije do boja. 8)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=krrExcFoUMo[/youtube]
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by dete svemira »

Ovo sve sto ste pisali-NIJE MOJE.

E,tek za ovo mozete da me ispljujete-ali nemam volju da sad sedim i kuckam o VS-Bogu.

Imate pravo da budete ludi i to je ok...
Uzivajte u svom ludilu.Hvala Bogu i VS sto ste i vi-kao i ja-zivi na danasnji dan...
Eto,toliko od mene....

Malo mi je zao sto se pojavljujem posle x meseci,imam tih pola sata sat da nesto procitam,vidim- i vidim ove komenetare...ALi to je zivot....
malo se cuju dobre stvari,malo takve-i sustina je-da je sve ok....Idem dalje...

I ne-niste uspeli da me uvucete u svoja sranja...Ali hvala vam na svemu sto ste napisali...
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Misli koje misliš
su život koji živiš.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by dete svemira »

evo mene-nas....

On sedi u kolicima i glodje mi ruku-grize sa svojim prvim zubicem.
Gleda me i smesi se...
Ja sam ok...Imam jos jedan korak koji trebam napraviti i nikako da se nakanim,ali bice i to danas ili sutra...Bitno je da sam ja ok i da sve ide nekim svojim putem...

Tako...
Misli koje misliš
su život koji živiš.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by dete svemira »

Sjebano...JAKo...

I...
tuzno...a opet...mozda sve tako treba da bude...Ako ne prihvatim-onda izigravam Boga.
Pak imam pravo da budem tuzna...
Kad sam cula-bila sam-ma ok...Sakrila sam se iza osmeha,kao-ma sve je to ok...
Al kad sam ostala sama sa sobom,suze su krenule...Muzika mi je krenula u usima...kao neko da mi je svirao na uho onu pesmu...

I ne mogu nista...Nista...
I znam ovaj osecaj..Prosla sam to...ali...uvek ali...

Sto je jedna osoba rekla:nek je VS uz njega i njih....
Misli koje misliš
su život koji živiš.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by dete svemira »

Testirala sam dete na hepatitis,sve je ok....Mislim da cu posle godinu dana,zaista mirno spavati nocas....
Misli koje misliš
su život koji živiš.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by dete svemira »

Ja ok.Bebac ok.
Počela da radim sa cvećkama.Pre neki dan smo nas dvoje išli po mahovinu,pleli smo osnove zajedno,za velike i male venčiće.Prepuštam VS prodaju i opet se dešava ta divna stvar da pitam i otvara mi se.I pak-ne pitam i opet se otvara.Volim ove stvari da ja radim što je do mene i da onda prepuštam Bogu-VS ishod šta će da bude....
Lepo je biti slobodan,voleti,živeti.Mada-da...i besna sam,puna strahova...baš.Ali-lepota je što ne moram da se ukakim od straha,mogu samo da napišem i pustim da vidim šta će biti ili samo da odlučim šta je ok šta mi nije ok i da postavim granicu.I da...možda najveće umeće je da ne razmišljam.Kad ja počnem da razmišljam,onda je to korak do kraja sveta.Tako da...neću da razmišljam...Prepuštam svoje ruke VS da me vodi u ovom posliću,molim se da mi misli budu na tom mestu energije Ljubavi i da budem u svom miru...
I naravno-sa mojim sinom koji je na 1m dalje od mene...
Pitala sam se prošle godine kako će to izgledati-izgleda žurkasto-NE makaze,vrati mi traku,ne diraš sveću,NE špic klešta....
Ali uživam....
Juče mi je pojeo plavu mašnicu.Izašla sam iz sobe,vratila se,vidim on sedi na istom mestu al je malko crven ko da se davi.Gledam,ništa ne fali,sve su velike igračke oko njega.Pogledam usta a ono plava mašna...Kako je uspeo tako brzo da ode do mašne i da se vrati,Bog će ga znati.
Eto...tako mi....
Idem dalje da radim...
Misli koje misliš
su život koji živiš.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by dete svemira »

Danas sam mom bebcu kupila bele patikice....Sebi nutelu...

Tako divan osecaj....

100 ludila,1000 strahova...
Onda kazem ok-sta ces sad...
Izadjem napolje,gledam lisce...gledam nebo...upijam svu zivu energiju iz stabla,grana,mokre kore,mokre trave,vidim,osetim,zivim....Dotaknem njegovu ruku-ledena je...Dam mu ruku,ona se zagreje...Razmenjujemo energiju,grejem ga...Pevam mu,on se smeje....Gledamo golubove kako lete...Slusamo zvuk kamiona i automobila...Zivot se desava...

Koliko sam bila gluva za to...
Imala sam to ceo zivot...to je bio moj svet....Ali je sad drugacije-svesna sam...Ne natrpavam se alkoholom i drogom da bi ubila strahove i ,,te,, emocije...Stara ja bi se ako nista drugo napila jer je hladno,jer je toplo,jer je neprijatno,jer se plasim...Koliko je divan osecaj ove jeseni....Sloboda....Da...Sloboda....
Slobodna sam da zivim....Slobodna sam da disem punim plucima....
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by demijan »

Sloboda....Da...Sloboda....
Slobodna sam da zivim....Slobodna sam da disem punim plucima....
To je nesto najvrednije sto covek moze da ima...Sloboda...
I deca naravno...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by dete svemira »

Hvala demijan...
Misli koje misliš
su život koji živiš.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by dete svemira »

Jako tezak period u zivotu...

Postaviti granice,postici balans,uraditi najbolje i sjebati sto manje ljudi,ne reci nesto pogresno ....pokusavam da pisem i da cutim.Onda-to je izolacija-to ne valja.Onda pocnem da pricam,pa pricam i sto treba i sto ne treba.
Pocela sam x stvari,nista uradila do kraja.
Malo sam premasila svoje mogucnosti.I dalje se ponasam kao da sam sama,kao da bebus nije tu.Onda trci ovamo,pa trci kod njega,trci po stanu,nabavku,prodaju cveckica,njega u kengur,kese u ruke i vozi...Mrtva sam...Dao Bog mogucnost-al bi to sve bilo super da ja nemam sjeban mozak koji misli da SVE MOGU SAMA...Opet ja najjaca....

Lepa stvar koja mi se desila jeste jedan covek koji je -za sad-interesantan.Sad...on jeste interesantan-ali mi je mozda prvi put interesantno da vidim sebe u ogledalu,moje ponasanje-suocena sam sa sobom.To sta ce on da misli vise nije najvaznija stvar.Pitanje je sta ja mislim o odredjenoj stvari,kako se ja osecam,sta ja zelim...Ovaj moj divan 4-ti korak mi se sve vise svidje.Tako sam velik egoista da to planeta nije videla.... :D :D :D :D No..moje ludilo u svemu tome je sto ne stizem kosu da operem a kamo li da idem tu na neke kafe... :D :D :D al dobro...Verujem da ga je VS poslala ako nista drugo da vidim bar 5 strahova koje imam,da vidim ako nista drugo bar 3 situacije gde se koristim kontrolom i bar 5 situacija gde manipulisem...
Pocela sam da se odvajam emotivno od ljudi...Imala sam spoznaju jednog obrasca ponasanja-kacenje za druge ljude.
Ako nesto nemam,ako neko nije tu-kao da sam odustajala od svog zivota.Ne treba mi telo,dusa-nista mi ne treba.Ljudi su bili Bogovi.Nedavno je bila jedna situacija u kojoj sam bila bas u tom svetu-bez te osobe bi umrla.Ne bi mogla da disem,da zivim.Spoznaja odlaska te osobe-donela mi je pustanje i olaksanje.
Sad gledam na to-da...svako ima pravo da ode,kao i da udje u zivot..Najjednostavnije...sve je ok...zivot i smrt,dobro i lose...Vezbam da sve dolazi Bozijom voljom i da sve odlazi Bozijom voljom.Svako je tu da bi smo medjusobno rasli.

Eto...toliko za sad...idem dalje da radim...
Misli koje misliš
su život koji živiš.
Post Reply