EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by pop@j »

dete svemira sretan ti rođendan i sve naj... :D
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by dete svemira »

Hvala :)
Blic prijavljivanje-beban je prohodao pre 2 meseca,prosle nedelje napunio 1 godinicu.
Borba i prihvatanje u Ljubavi se nastavlja.
Sve ide BAS ok ...Idemo dalje....
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
Aj Em
Posts: 10
Joined: Wed Apr 24, 2013 11:37 pm
Location: Budva

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by Aj Em »

Volim dete svemira!
Mi smo išli putem,put je bio dug-kasno opazismo da je taj put krug
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by dete svemira »

I ja volim tebe <3 :)
Misli koje misliš
su život koji živiš.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by dete svemira »

Godina za godinom prolazi....
Misli koje misliš
su život koji živiš.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by dete svemira »

Sta da kazem vama,sta da kazem sama sebi?
Volim sebe,jedem,disem,radim,spavam,dete mi je veliki covek..Malo samostalno bice...Na njega sam ponosna,kao i na sebe i svoj rast.
Da li sam sasava?Da,naravno da jesam... :D :D :D
Uzivam u ovome sto sam danas posle toliko godina...
Definitivno mi je najveci neprijatelj umor,glad.Trudim se da ne prizivam usamljenost i da ne gajim taj osecaj.Bol postoji-ali njega prihvatam i biram Ljubav za sebe i druge-to mi je put.
Kad sam umorna bicujem se po glavi i bubrezima psihicki-ali sad nekako nezno...Nema onih dubokih ni visokih pozitivnih i negativnih emocija,stanja-sad...nekako postojim u zivotu-i...tako...ja postojim...
Mirno je...to je sustina...sedim u miru i postojim...i ok mi je...
Mogu brzo da hodam,mogu brzo da pricam-ali mi je glava u miru-i kad nije-jednostavno-zivim mir koliko god da mi je sve na adrenalinu...Ok je...dobro se drzim sa sobom...cesto se svadjam sa sobom-ali... i to je ok :D :D :D bar dok ne sredim konflikte sa sobom :D :D :D
eto...toliko od mene za sad :D
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
Deep_Dive
Posts: 29
Joined: Mon Apr 21, 2014 4:20 pm

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by Deep_Dive »

Nekad te tvoj neizdržljivi problem natera da izoštriš slušne senzore, hvatajući muziku ispisanu notama u fijuku vetra, javljanju ptica, huku mora, šuškanjima u bušu. I svi ti zvukovi, posvećeni tišinom, govore ti istu stvar – "Biće ti dobro."
Trebalo me je streljati još u pelenama.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by dete svemira »

Pre par godina je jedna osoba rekla-ne plasim se za nju-ona uvek mora biti dobro.
Razmisljam...sad...par godina posle toga...
i kad sam umirala,umirala sam jer je to moralo biti ok.Kad sam zivela-opet je moralo to biti ok i dobro...
Jebem li ga...
Pa mora biti dobro :D :D :D

Pisem o emocijama,pricam sa ljudima...i osecam se malo ludom...
Ok sam.
Cista ziva i zdrava.Ne jbm 2 % sta mi ko govori,pratim svoj osecaj,neki svoj licni glas koji kaze ajmo i koji kaze BEZI.
U oba slucaja-nista ne shvatam licno i nista ne shvatam od zivotne vaznosti.
Moze,moze.Ne moze-vozi dalje...
Ne umirem za propalim stvarima,pozelim dobro doslicu svakoj ljubavi i svakoj ljubavi kazem Zbogom kad osetim da je vreme da se ide dalje....
Nemam razlog da placem osim kad sam jako umorna.To plakanje traje par minuta-i osecam se ok posle toga.
Emotivno....mir...Ni srecna ni tuzna...Mozda su mi emocije zaista blokirane-ja to ne vidim tako.
Vidim svoju dusu koja se vise ne lozi na sexualno drogiranje ili na smrtnu bol...Zivim,disem,uzivam u prirodi i drustvu i POSTOJIM u svom sopstvenom zivotu.
Opet....volim te i volis me-ali nismo jedno za drugo-vozi dalje....
I tako za sve....idemo dalje,idemo dalje,idemo dalje....gde idem?Ne znam,ali znam da ce mi biti otkriveno....Kad budem zavrsila zivotni put,nadam se da cu shvatiti koji je bio smisao...Za sad....moja odluka je da zivim i uzivam u zivotu-cista,ziva i trezna...
Posao,sex,porodica,zivot,prijatelji....volim svoj zivot....i otvaram svoj zivot-za ZIVLJENJE zivota....
ajmo dalje :) :) :)
Misli koje misliš
su život koji živiš.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by dete svemira »

9.okt 2007
moj dolazak ovde...
Pitam se danima....gde su te godine prosle....
28.12.2006.
moje poslednje uzimanje

pre neki dan je bilo 3 godine moje totalne apstinencije....

cudan osecaj je to POSTOJANJE....sve je bitno-i nista nije bitno...
pif....ne znam....
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by sanela »

Odlican post dete svemira! Super se prisjetiti gdje si bila i da uvijek treba ici dalje... Svaki trenutak je dio zivotne slagalice koju ne trebamo odmah razumjeti, ali ga trebamo odzivjeti... Na kraju sve bude kako treba biti. Sretan put naprijed :)
Post Reply