EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by winston85 »

Cestitam mama!
Neka je ziv i zdrav!
U crno belo nego sta :)
Nego kako ce se zvati??? :D
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
majka NS
Posts: 215
Joined: Tue Dec 13, 2011 1:58 pm

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by majka NS »

Čestitam =D> , bićeš divna majka :smt045 :D
User avatar
Fela Kuti
Posts: 158
Joined: Tue Feb 09, 2010 9:26 pm

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by Fela Kuti »

winston85 wrote:Cestitam mama!
Neka je ziv i zdrav!
U crno belo nego sta :)
Nego kako ce se zvati??? :D
Kako kako? Zvače se Patlidžan. :mrgreen:

Čestitke i od mene pa nek bude i patlidžanovac ako mora. :D
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by Dreamer »

Vidim lepa decica se radjaju, cestitam!

(ako places, pomisli:"Pa jbt, to mi samo hormoni divljaju PP, umesto "ono drugo") sto je najverovatnije i istina :)
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by dete svemira »

hej narode...blesavi ste... :D :D :D :D :D

nanii hvala za kalasnjikov
muski-VOLIM VAS PUNO!
zono-a sta cemo... :D :D :D :D :D
winston-na sv Jovana sam saznala da je musko,al ce biti David-tako sam odlucila :)
za patlidzan-HVALA ti PUNo-nasmeja me..... :D :D :D :D :D :D bice patlidzanovac :))))
Dreamer,to sve polako prolazi...da...ima hormona,ludila,zavisnice u meni-ali...ok je...hvala na kuckanju :)
NS :) HVALA
Narode moj...
Mozda ja jesam zavisnica i luda i bas -u raznim fazama blesava na 100 strana-ali ovo sad je milina i san Boziji...

Jedina stvar jeste sto imam nesanice i sto sad vec jako dugo ne spavam nocu-i tu sam mislila da je ludilo-onda mi je laknulo kad sam procitala da je to sve ok i za to sto beba sad ne spava nocu,i sto se toliko namesta i sto je na apsolutnom spidu sa udaranjem...lepo mi je tj tesi me-da to tako treba-dok ne prodje...

Danas je bila jedna interesantna situacija-majka je pokusavala da napravi policu za kupatilo.I jako je bila ljuta sto ne moze.Na njen ton i reci-koje sam cula u kupatilu-usla sam u sobu:da trebas sad da je napravis-ideja bi ti dosla odmah.Uzmi pletenu korpu,poredjaj to i sacekaj da ti sazri ideja.
-i bi ucinjeno.-Ali koliko je jednostavno....

Koliko puta sam htela nesto da isteram i poteram-da to bude bas SAD?!Hej...idemo polako....lepo stoji i u korpi za sad...Cak-i da mi se svidja-onako svapski je :)))vire deterdzenti ko kifle :)))
Tako nekako sad dozivljavam stvari.Ne ide-to je ok.Postoji razlog zasto ne ide...Nesto vece treba da dodje-ili jednostavno jos nije vreme da to bude sad,a mozda i ne treba da bude uopste..Ovde-HVALA jednoj osobi-jer mislim da je ta spoznaja dosla u tom trenutku kao tacka na recenici.

Eto tako mi u plavom mislimo.

Juce sam njuskala kremice,zabola sam nos u beby mleko-i u tom trenutku sam uhvatila sebe u ogledalu...ajme koja sreca...

Moja najveca zahvalnost u svemu ovome jeste rad na koraku i sebi.
Ovo je bio zestok i velik proces koji je prosao i koji traje...Neverovatno -opet neverovatno-sta i kako program radi.Beba je divna stvar-ali sad...ja sam ok sa sobom.U procesu-ali i u miru,smirena...
Sa strahovima,ocekivanjima-sa svim carima koje nosiim- :))) ali-opet-zahvalna i mirna.

Koracam....
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by Dreamer »

I ja se borim sa nesanicom, ali u trudnoci od udaranja i mrdanja nema spavanja, slabo....kad se rodi jos manje, ali sve prodje kad napuni nekoliko meseci.

A to da nesto mora da bude "savrseno", polica u kupatilu, ja da budem savrsena domacica nekom gostu, da drzim atmosferu "na nivou", da uradim nesto sto sam zacrtala itd.,itd....to me milion puta odvelo u recidiv.Jer ja nisam bila u stanju, nisam umela da to bas tako ostvarim kako sam ja zamislila.
I onda sam skontala isto ovo sto i ti-pusti jebenu stvar da bude takva kakva je; kada ideja, zelja, volja, stagod- dodje, lako ce se realizovati, zasto na silu?
Naravno, nije lako uvek ovako delovati, ali je jedino ispravno.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
Dedal
Posts: 133
Joined: Thu May 13, 2010 11:49 pm

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by Dedal »

Sorry curke što prekidam.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HQ_hkmN461c[/youtube]
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by dete svemira »

e,a-NEKA si nam rekao :)

Zato je Bog meni dao musko :)
Sa ,,jos jednom takvom,, zidovi bi pucali :D
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
majka NS
Posts: 215
Joined: Tue Dec 13, 2011 1:58 pm

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by majka NS »

Srećan rođendan !!! :smt113
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by dete svemira »

Hvala lepo :)
Misli koje misliš
su život koji živiš.
Post Reply