JA SAM

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

Post Reply
BADBOY22
Posts: 1
Joined: Tue Jan 19, 2010 8:18 pm

JA SAM

Post by BADBOY22 »

ja sam herojin ne mogu zrtve na prste da brojim kad me probas jednom uzeces me ponovo toga se ne bojim zbog mene povracas u kantu ili u vrecu nosis me u dzepu krijes u steku zbog mene ces krasti sve ja sam taj koji ce ti uzeti sve kada ti jednom krenem kroz vene vise nemozes bez mene ja sam ti jedini prijatelj ima me svugde gde kod odes sve se vrti oko mene ja sam igla koja ti ulazi u venu ti si mulac koji starce salje u kurac nisi dobar ako me ne uzmes kad nema mene nema ni tebe pa zoves dilera da dodje do tebe jer nemozes ustati iz kreveta ubijam te kao bereta ja sam taj zbog kojeg te mladog smrt ceka ja sam taj zbog kojega ces overirati ja sam taj koji te na pocetku puca da se osjecas extra dizem te do neba onda te bacim na dno ja sam dzin koji se nalazi u tebi krijem ti se u veni ja sam taj koga svako zeli ja sam taj koji te samo korak od smrti djeli ja sam smrad koji te salje na otpad ja sam taj zbog kojeg ce ti mama na grobu plakat ja sam taj koji ce te potajno ubijati iza ledja ti se smijati ja sam taj koji ce ti sve uzimati ja sam taj koji ce te kao struja stresti ja sam taj zbog kojeg ces padati u nesvjest ja sam taj koji ce te u pakao odvesti ja sam taj koji ce ti pamet pomesti ja sam taj zbog kojeg ces se objesti ja sam taj koji ce te u smrt odvesti ja sam taj zbog koga ce tvojim roditeljima losu vijest donijeti ja sam najvece zlo koje si ikada probo ja sam taj koji te jede iz nutra ja sam taj zbog koga neces dozivjeti sutra
Post Reply