KONTEMPLACIJE O BESMISLU

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: KONTEMPLACIJE O BESMISLU

Post by preispitivac »

simon_says wrote:Ne, ja definitivno jesam autodestruktivan i da bih do tog zakljucka dosao nije mi bila potrebna terapija. Terapija je potrebna da bih shvatio zasto.
Ne radi se tu samo o tom cudesnom zadovoljstvu koje nam pruza hod po ivici, mada ono jeste vece kada znamo da smo svakog trenutka mogli da se okliznemo, a ipak nismo. Nisam neki thrill seeker, mada je istina da nekako bolje funkcionisem pod pritiskom. Stvar je jednostavna. Svaki put kada se nadjem na korak do cilja, ja stanem, ukocim se, vratim se korak unazad... Nebitno je o kojoj se oblasti zivota radi, na svakom planu, sreca bude tako blizu da mogu da osetim njen miris u nozdrvama, skoro da je opipljiva... Onda sve zabrljam,uprskam.
Kao da mi taj polozaj na korak do srece znaci vise nego sama sreca. Mozda se samo plasim da ce sreca kratko trajati. Provodim zivot na klackalici,u medjuprostoru i medjuvremenu.Volim mestimicno i delimicno. Spavam sa zenama s kojima sam u nedefinisanim odnosima. Zivim od danas do sutra, jer me bilo kakvo razmisljanje o buducnosti ozbiljno deprimira pa bih je rado prodao za nagovestaje srece, kad vec u nju ne smem ili ne mogu da se uverim.
I tako... dan po dan, a ja lezim i zurim u plafon ili tv, nebitno, i onako nema razlike. Temperatura. Mucnina. Ne, nije to stomacni virus. Samo moja reakcija na mogucnost da nesto u mom zivotu konacno bude ok...
U brate...ti si mi ogledalo. Od prve do zadnje recenice ovde...
Jurim rep
User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: KONTEMPLACIJE O BESMISLU

Post by simon_says »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CtVqDWJ9lx4[/youtube]
Protivno uvreženom verovanju, ispuštanje crevnih plinova u društvenim situacijama ne samo da nije neuljudno, već je često i poželjno. Zamislite da ste na spoju s prekrasnom devojkom te u jednom trenutku dođe do neugodne tišine. Ukoliko u pravom trenutku ispustite glasan prdež, razgovor i vaš odnos s devojkom mogu se podići na sasvim novu razinu. Pogledajmo još jedan primer - u dizalu ste s radnim kolegom, putujete na 14. sprat. Ponedjeljak je, obojica ste sumornog raspoloženja - samo jedno ispuštanje gustog crevnog plina može izmamiti osmeh na licu vašeg kolege.

No nije sve tako divno i bajno kada pričamo o plinovima. Dok ove društvene trikove možete primeniti ako se krećete u visokom društvu, većina puka još uvek zazire od ljudi koji glasno uživaju u javnom prdenju. Kako bi se lakše nosili s takvima, donosimo nekoliko saveta kako prdnuti a ne biti primećen. Ove tehnike nastale su u vreme japanskiih tihih ubica - nindži, koji su imali sposobnost neprimetno da se približe svojoj žrtvi.

Prdenje niz vetar

Nalazimo li se u blizini jedne ili manjeg broja osoba, neprimećeno ćemo prdnuti na sledeći način: oprezno se pomaknemo u odnosu na dotične tako da vetar puše od njih ka nama. Tako će ispušteni plin iz stražnjice krenuti u smeru suprotonom od opasnosti i vrlo brzo se disperzirati do neprimetnosti. Ova taktika je moguća samo ukoliko puše vetar a vi imate dovoljno manevarskog prostora. Možemo reći samo - dobar prdež bačen u vetar!

Ukopavanje

'Ukopavanje' je stručni naziv za tehniku neprimetnog prdenja u zatvorenim prostorima. Kada osetite plinoviti pritisak u crevima, pronađite najbližu tapaciranu stolicu ili kauč. Oprez - izbegavajte nameštaj presvučen kožom! Kada ste seli, uprite stražnjicom što jače u sedaću površinu i ispustite vetar. Isti će lagano proći kroz tapecirung/štof, te se raširiti kroz materijal i tamo ostati duže vreme.

Kretanje u koloni

Ukoliko se krećete uskom stazom, hodnikom ili bilo kakvom površinom koja uvetuje kretanje u koloni, teško je neprimjetno prasnuti. Stoga se pomaknite na začelje kolone, tj. na deo gde nećete imati prolaznika iza sebe na udaljenosti manjoj od 5 m*. Kada ste se uverili da nemate nikoga na putanji smrada, slobodno opalite.
Postoji jedna zamka kod ove tehnike - ponekad prdež sledi svog vlasnika i nakon što je izašao iz creva. Ovaj fenomen se zove 'verni prdež'. Kako bi ste izbegli neugodne situacije zbog vernog prdeža, nemojte odmah nakon ispuštanja pohitati natrag u društvo, dopustite prdežu da pronađe svoj put.

* Ovaj parametar ovisi u individualnom prdežu, stoga je važno poznavati svoje telo za ispravnu
primenu naprednih tehnika.
ANONYMOUS does not forgive
User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: KONTEMPLACIJE O BESMISLU

Post by simon_says »

Jedenje ljudskog izmeta trenutno je najpopularnija vrsta seksualnog zadovoljstva među fetišistima u Holandiji i Belgiji.
Većinu bordela diljem severne Evrope preplavili su tzv. shit-eatersi iliti govnojedi, koji orgazam mogu doživeti jedino kad se hrane izmetom.
Pored uobičajene ponude, brojni bordeli nude i ''kavijar'' i ''šampanjac''. Iako se takva ponuda čini sasvim uobičajenom, pogotovo za luksuzna mesta, reč je ipak o novoj perverziji – degustiranju mokraće i jedenju izmeta.
I cene su povoljne. Kreću se od 50 do 200 eura, ovisno šta klijent želi.
Dakle, ako klijent želi pojesti govno, to će ga stajati 50 eura, no ako želi nahraniti prostitutku izmetom cena je četiri puta veća.
Vlasnik jednog holandskog bordela kaže da ga dnevno poseti desetak shit-eatersa te tvrdi da su devojke s prolivom na ceni.
Novi zahtevi mušterija ne padaju prostitutkama baš tako lako, kako kažu, potrebna je velika koncentracija da bi se mušteriji pružio nezaboravni užitak.
Ljudi koji imaju potrebu jesti izmet kako bi se seksualno uzbudili zadovoljstvo nalaze u podčinjavanju. Nakon što isprobaju sve vidove dominacije, od vezivanja do bičevanja, uglavnom završe na shit-eatingu.


Stara izreka kaže - "Voli svoje govno kao samoga sebe!"
Da li zaista živimo prema ovom postulatu, kao što želimo misliti?
Ili s gnušanjem odbacujemo svoja govna, kao da nikada nisu bila deo nas?
Ova i mnoga druga filozofska pitanja razmotrićemo u narednim postovima.
ANONYMOUS does not forgive
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: KONTEMPLACIJE O BESMISLU

Post by zeleni »

ma, jedu govna ti holandjani... :D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: KONTEMPLACIJE O BESMISLU

Post by sanela »

simon_says wrote:Ne, ja definitivno jesam autodestruktivan i da bih do tog zakljucka dosao nije mi bila potrebna terapija. Terapija je potrebna da bih shvatio zasto.
Ne radi se tu samo o tom cudesnom zadovoljstvu koje nam pruza hod po ivici, mada ono jeste vece kada znamo da smo svakog trenutka mogli da se okliznemo, a ipak nismo. Nisam neki thrill seeker, mada je istina da nekako bolje funkcionisem pod pritiskom. Stvar je jednostavna. Svaki put kada se nadjem na korak do cilja, ja stanem, ukocim se, vratim se korak unazad... Nebitno je o kojoj se oblasti zivota radi, na svakom planu, sreca bude tako blizu da mogu da osetim njen miris u nozdrvama, skoro da je opipljiva... Onda sve zabrljam,uprskam.
Kao da mi taj polozaj na korak do srece znaci vise nego sama sreca. Mozda se samo plasim da ce sreca kratko trajati. Provodim zivot na klackalici,u medjuprostoru i medjuvremenu.Volim mestimicno i delimicno. Spavam sa zenama s kojima sam u nedefinisanim odnosima. Zivim od danas do sutra, jer me bilo kakvo razmisljanje o buducnosti ozbiljno deprimira pa bih je rado prodao za nagovestaje srece, kad vec u nju ne smem ili ne mogu da se uverim.
I tako... dan po dan, a ja lezim i zurim u plafon ili tv, nebitno, i onako nema razlike. Temperatura. Mucnina. Ne, nije to stomacni virus. Samo moja reakcija na mogucnost da nesto u mom zivotu konacno bude ok...
Kako si ovo dobro opisao...
Mada, nedavno mi reče jedan drug, sve je trening... pa i pravljenje tog koraka do sreće. Što više puta ponoviš taj korak imaš veću šansu da uživaš u sreći. A i strah se najbolje pobjeđuje konfrontacijom...
User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: KONTEMPLACIJE O BESMISLU

Post by simon_says »

Sreca je lepsa kad je nedostizna!?
Sve mi deluje tako, jer kad nesto dobijes, kad dodjes do cilja kom tezis, moras da nadjes novi cilj, onda bi morao da mislim o buducnosti i sta ce se desiti, moracu da zelim nesto novo...volim da se drzim istrosenog dokle god mogu, cak i kad nema niceg tu jer mi tako lakse...

Najvaznije stvari u zivotu su one koje se nikada nisu desile...stoga sreca se ne moze meriti sa nesrecom dok iscekujemo srecu ; )
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CH5WqtCdUp8[/youtube]
ANONYMOUS does not forgive
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: KONTEMPLACIJE O BESMISLU

Post by sanela »

Filozof....
:)
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: KONTEMPLACIJE O BESMISLU

Post by ivica »

Trčao sam po kiši u 4 ujutro i kad sam stigao pred kućni prag mokar do gole kože ,pogledao sam u modro kišno nebo i rekao "e, sad možeš i prestat padat ne trebaš mi više!" he he he ...
ignorance is bliss!
User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: KONTEMPLACIJE O BESMISLU

Post by simon_says »

Tako je, Ivice,dobrodosao! :roll: ...nastavi da da dolazis i pises :D :mrgreen:
ANONYMOUS does not forgive
User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: KONTEMPLACIJE O BESMISLU

Post by simon_says »

srecna Nova godina svima
ANONYMOUS does not forgive
Post Reply