KONTEMPLACIJE O BESMISLU

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: KONTEMPLACIJE O BESMISLU

Post by simon_says »

sad sam dosao kuci...bilo je nikad boljeee...cisto da se pohvalim MALOOOO
ANONYMOUS does not forgive
User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: KONTEMPLACIJE O BESMISLU

Post by simon_says »

:rock:
ANONYMOUS does not forgive
User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: KONTEMPLACIJE O BESMISLU

Post by simon_says »

January 18th, 2012 is the largest online protest in history, to stop the internet censorship bills, SOPA & PIPA. Join in by blacking out your site and urging everyone you can reach to contact Congress now.

<script type="text/javascript">var a=new Date,b=a.getUTCHours();if(0==a.getUTCMonth()&&2012==a.getUTCFullYear()&&((18==a.getUTCDate()&&13<=b)||(19==a.getUTCDate()&&0>=b)))window.location="http://sopastrike.com/strike";</script>
Everyone: Prepare to Strike

If you have a Twitter account, tweet about the #SOPASTRIKE and ask your followers to get ready. You can follow us on twitter for news as the strike gets closer. Go to Blackout SOPA to add ‘STOP SOPA’ to your Twitter image.
Post this SOPA Strike page to your Facebook account by clicking here.
Get ready for January 18th! Email and tweet at your friends, tell them to tell everyone about the strike. When the day comes, call Congress, tweet like crazy (#SOPASTRIKE), and help the strike appear everywhere!
Trebali bi i vi da strajkujete i da zatvorite forum na 12 h...razmislite malo o tome!
ANONYMOUS does not forgive
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: KONTEMPLACIJE O BESMISLU

Post by sanela »

Mi to podržavamo, samo smo mi mali forum čiji protest ne bi imao neki značaj. Na taj način bismo oštetili naše korisnike, koji ovdje dolaze da nešto kažu, pročitaju, budu pročitani...
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: KONTEMPLACIJE O BESMISLU

Post by ivica »

Uletila je frka sa treće strane i u situaciji sam da se moram hitno selit iz stana u kojem sam se staložio. Svako seljakanje ja gnjavaža pa sam bacio puno stvari i u glavi mi je bilo- ajd dobro , nabavit ću opet isto kao i ovo što sam nabavio i imao do sad, sve je to nevažno, sitnice.. Dakle opet iznova.

Pa sam se upitao - Koliko još treba početaka u ovom životu ,dok se sve na završi?
ignorance is bliss!
User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: KONTEMPLACIJE O BESMISLU

Post by simon_says »

mislim da je bilo koji vid borbe protiv cenzure velika stvar,pogotovo kad se slozi mozaik. Vidis Sanela,kazes:"ostetila bi nase korisnike,mali smo forum"...znaci strah usao u kosti....da zaista podrzavate borbu protiv cenzure mogli ste, barem ,15 minuta da zacrnite forum i napisete -u znak podrske borbe protiv cenzure!- i polako bi se sirio glas i svest narkoma i ostalih posetilaca ovog foruma...Sutra ce i vas/nas forum da zatvore, a ti neces imati kome da se obratis i imaces niciju podrsku....U stvari ti i podrzavas cenzuru :-D :-D
ANONYMOUS does not forgive
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: KONTEMPLACIJE O BESMISLU

Post by sanela »

simon_says wrote:..U stvari ti i podrzavas cenzuru :-D :-D
Daaa, pa ja podržavam cenzuru... vidiš, dobro si me podsjetio... ja sam protiv protesta... dobro je da ih ne podržasmo. :wink:
User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: KONTEMPLACIJE O BESMISLU

Post by simon_says »

ANONYMOUS
ANONYMOUS does not forgive
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: KONTEMPLACIJE O BESMISLU

Post by ivica »

Uzeo sm danas olovku da zapišem jedan broj faksa i uspravio je horizontalno i kvrcnuo po njoj, kao izbacim mjehuriće zraka iz nje prije nego - počmem pisat. Dobro znani dio rituala.
A prika me pogledao i nasmijao se, zna on da san bivši đanki.
Gotovo je jamilo me!!
ignorance is bliss!
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: KONTEMPLACIJE O BESMISLU

Post by preispitivac »

Srecan rodjendan filozofe!
Jurim rep
Post Reply