Moj prvi post ovde...

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

Post Reply
spavach
Posts: 1
Joined: Tue Apr 29, 2008 10:46 pm

Moj prvi post ovde...

Post by spavach »

E pa drugari bio sam dotakao dno.8 godina nisam pipnuo drogu a onda jedan glup raskid i recidiv...I uzasno sam se navukao.Lezao sam u Drajzerovoj,2 meseca cist.Ali toliko sam odlucio da ne gresim da sam postao asketa u pravom smislu te reci.Samo mi ne ide uklapanje.Muci me usamljenost.Inace pijem flunisan i rivotril i ok mi je od togaI blokatore..Voleo bih opoet da imam prijatelje...
Sve sam izgubio,od ovog sranja mi je umro mladji brat.Samo reci ne...
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Moj prvi post ovde...

Post by bojanol »

Rođo, tvoj prvi post i nije preterano inspirativan. :mrgreen:
Šalim se naravno, ali mesto za tvoj prvi post je malo iznad.
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Moj prvi post ovde...

Post by Modesty »

Vidiš li prijatelju kakav nik si dao sam sebi SPAVACH....šta nam to govori,govori da to što nemaš priljatelj da se nisi ili se i dalje ne tudiš..narano da nije lako stjecati prijatelje ali poznanike jeste,bogme lako je...to možeš i dok čekaš bus...bilo gdje evo i ovdena netu...osobitno tamo gje se vidi gdje je ko iz kog grada.....potrudi se malo....neznam da li si zaposlen,ili studireš...kolege,poznanike pozovi na piće i ne deprimiraj se ako te neko prvi put odbije,ne doživljavaj to lično jer realno jesu u trci sza životom ali polako...uglavnom sve je na tei,niko ti ih ne može servirati na tacni......nego reci nam zašto posle toliko godina strejt života još piješ ljekove?????To mi je vrlo čudno...paako nisam preindiskretna,napiši nam pnešto o tome da bi ti mogli dati komkretniji savjet jer mi zapravo iz tvog posta neznamo ništa o tebi....piši..piši slobodno,istresi sve što ti je na srcu i duši.
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Moj prvi post ovde...

Post by joesspappa »

Modesty wrote: ...nego reci nam zašto posle toliko godina strejt života još piješ ljekove?????To mi je vrlo čudno...paako nisam preindiskretna,napiši nam pnešto o tome da bi ti mogli dati komkretniji savjet jer mi zapravo iz tvog posta neznamo ništa o tebi....piši..piši slobodno,istresi sve što ti je na srcu i duši.
SPAVACH wrote:.8 godina nisam pipnuo drogu a onda jedan glup raskid i recidiv...I uzasno sam se navukao.Lezao sam u Drajzerovoj,2 meseca cist
Mod, malo citaj sta ljudi pisu.

SPAVACH, DOBRODOSAO!!!
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Moj prvi post ovde...

Post by Modesty »

AAAAAAAAA ,lopužo stara,na to si mislio.....oprosti spavač,prespavala sam dio o recidivu.
Koliko je trajao taj recidiv i šta je sa prijateljima i poznanicima koje si stekao u uti 8 godina strejt života?
Post Reply