Tužna pesma

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Re: Tužna pesma

Post by Sonja »

Pa gde si Sale i ko te je j....:)

Drago mi je da si ovde. Ne mogu ja da ti odredjujem da li ces se pojavljivati ovde ili ne, izvini ali zaista sam mislila da je neko drugi. Ajde polako sada....citaj par dana, nedelja kako to vec ide, a onda kreni sa pisanjem. Ekipa je super.

Kiss

P.S. A ovo za pesmu bilo je vise onako kroz salu, jer da ja tako padam u depresije zbog pesama jos bi me obilazio :-D
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
Winnetou
Posts: 4
Joined: Thu Aug 30, 2007 8:21 am

Re: Tužna pesma

Post by Winnetou »

Sonja wrote:Pa gde si Sale i ko te je j....:)

Drago mi je da si ovde. Ne mogu ja da ti odredjujem da li ces se pojavljivati ovde ili ne, izvini ali zaista sam mislila da je neko drugi. Ajde polako sada....citaj par dana, nedelja kako to vec ide, a onda kreni sa pisanjem. Ekipa je super.

Kiss

P.S. A ovo za pesmu bilo je vise onako kroz salu, jer da ja tako padam u depresije zbog pesama jos bi me obilazio :-D
Sonja, drago mi je sto nisi negativno shvatila moju poruku... Pa makar ti znas koliko te cenim..., ajd posalji mi mail, 0dmah su me ovde na noz docekali (i ja to razumem kad padobranac uleti?:)))... A ja sve u dobroj nameri... evo ti mail pa pisi ..........
salito_99@hotmail.com
Pozzzz
Ajd otvori profil na Facebooku!!!!
Post Reply