Opiate, etc. (Tool)

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

A pod GIV MI temom valjda, curee dečkiii ts ts hehehe !!!
a evo je ovdi:
"Giv mi madr maramicu da obrishem noouos,
Bikouz imam kijavicu isho sam go i boouos...
Ma giv mi madr lajf anadr,pliz,pliz,pliiiz!!!
_________________
To je Play napisa - Play di si ti jebate, nema te ima vlaška godina!
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

[quote="Ramona"]A pod GIV MI temom valjda, curee deÄ
Image
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Kisa pada
trava raste
mi je susimo
pa je pusimo
Image
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Ma kijavica je loodilo - baš je ono opaljena sto gradi - jedna od ritkih stvari koja mi spontano izazove smiješak na licu ... A kad smo već kod spontanosti, vidim ja, sad čitajući, da je i ova moja spontana oda bezimenom junaku-narkomanu šmišna (a stvarno je spontana, naprije je bila od 4-5 rečenica, pa dodaj jednu, pa još jednu, pa ovo se rimuje i tako to hehe) i tako se sad (blago li mi je, ljudi) divim sama sebi ljudi ajme i juhu i kuku hehe, pa san odlučila da spada ovdi u 'inspirativne', pa evo na:
(veeeliki pozzzz M4H4 :wink: ):
Narkoman u kavezu, jadan. (-----aluzija na--vidi 'Diskriminacija narkomana'--Iglino 'narkoman ostaje u svom kavezu'--) Narkoman na kušinu o' dopa (to iz onog drugog topica), ubijen ko iz topa, pluta, narkoman gradom luta. Narkoman na krizi, narkoman na križu, visi, narkoman na stablu. Narkoman na gradele, narkoman na salatu, na lešo, narkoman sa šlagom, preliven čokoladom, topi se i on: čokolada mu, kad je sređen, paše, narkoman na horsu jaše.

Narkoman kljuca (kotrlja nosom onu maslinu na pizzi), kad je u krizi, ajmo reć' i svako malo pljuca (onu šugavu iz sinusa slinu). Narkoman krmi (spava) u kinu. Narkoman u plastu sijena, nabo' se na Iglu (kakav peh, to ka ona narodna 'da zagrabi u vriću punu pi.aka, za k..ac bi uvatija'). Narkoman u štali, muze krave. Narkomanu vise balave žvale. Narkoman na cesti (otima mobitele, torbice, tuče bakice šakom po čelu, i nemilosrdno žica), narkoman na žici (pitaj ti Boga kako stoji) prkosi gravitaciji, puhovima, ptici, narkoman na slici (pokrivenih očiju).

Narkoman u šumi (traži gljive, nečiju buxu il misto di ne puše za skuvati). Narkoman na moru (kuvanog dopa) pluta, na dnu vatice masne. Narkomanske oči krasne. Narkoman na plaži od kamenčića (dopa, zna se). Narkoman krvavih ruku i nogu: kamenovali ga kamenčićima (dopa, zna se). Narkoman ubijen ko prase isprid trgovačkog centra. Narkoman izboden cili, plavi se ka more. Narkoman sređen blebeće do zore.

Narkomanu (čega drugo nego) dopa dajte, (jednom) narkoman je uvijek narkoman, znajte. Narkoman prodaje mamu za šut, narkomanska jetra - žuta put - narkoman(a) žulja, narkoman se šulja. Narkoman u žlici doručak kuva, il vuče u nos večericu. Narkoman traži žilu ('a jučer je tu bila...') Narkoman u grču, narkoman u grmu, čila - leži i smrdi. Narkoman doziva ('oj nenarkomane'), traži cigare. Narkoman oće lovu ('davaj pare!').

Narkomanu smrde patike. Narkoman u shemi s 63 kune i još tri čovika na trgu, stoji. Narkoman se znoji. Narkoman na pijaci. Narkoman na švapskom Bahnhofu, zuji na koki. Narkoman u govornici, mlati rukama i viče. Narkomanu usri' spike ponestalo siće. Narkoman razbija auto, auto svira tiruliru. Narkoman prodaje CDplayer, žice mu iza vise. Narkoman ravnodušno gleda poskakujuće sise. Narkoman sere kvake. Narkoman nema ni za žvake. Narkoman na klupi u parku. Narkoman u Bosni žica marku.

Narkoman čeka čo-vjeka (čekanje se čini dovijeka). Narkoman u krizi kiiše ('giv mi madr maramicu...'), živčan ko struja. Narkoman se pukne pa leluja, čim se kriza stiša. Narkoman po po ure piša, a u krizi svake 4 minute po 9 sekundi. Narkoman je zdrav, nema gripu. Narkoman nema ni ekipu, sam je ko pas. Narkoman tvrdi da u šutu je spas. Narkomanima, kažu, nije do ševe, narkomani, kažu, šmrču dop ka deve. Narkomanu se na heptima ne diže. Narkomanu u 3 najlončića rješenje (svemu) stiže.

Narkomanu odgovor u boci nije. Narkoman drugu (težu?) bitku bije. Narkoman je bolesnik (kaže). Narkoman se smije: 'Laže!' Narkomani (tek) mi smo, tvrde. Narkomana četa (piće po terapiju): drhte i prde (zbog rime). Narkoman u apoteci, Šime, narkomanski pribor nacrtan u teci, čime? Narkoman u portunu, trkeljaju ga panduri, narkoman žuri: trči za šutom, a šut od njega (sigurno ko smrt) biži li biži, viče 'NARKOMAN, NARKOMAAAN!'

Buahahahaha !!! heheheeeee ahahahehehe :lol:

(ili kako bješe u onom filmu - držao sam poroti isprid face sliku silovane djevojke sve dok ona nije izgubila značenje, pretvorila se u ništa...)
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Jesi normalna,Ramona,`oces da crknem od smeha ovde...hehehehehe :smt044
Image
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Pa m4j4 moraš negde i da se nasmeješ ovaj forum jesteza pomoć i podršku ali i za malo razonode,smeha i opuštanja tu si među svoima svi smo isti,zato smej se smej i uvek se smej.....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ej...pa produzila se vec ...u dva dana....
ti fakat dodajes recenicu po recenicu.....svaki dan :-D
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Zrno po zrno-pogaca
drvo po drvo-lomaca
hehehehehehe
Image
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Nije, nije Luna: ono nakon što si ti stavila komentar sam petljala po njoj još jedno sigurno uru vrimena ako ne i više hehehe :-D
Zrno po zrno-pogaca
drvo po drvo-lomaca
Hahaah, super(p)ička! A pogača po pogača? pekara, mlijeko po mlijeko mljekara, muzi-pomuzi: muzara, velikih guza je guzara, buha po buha buhara, buha ujela psa a on kuhara ... muhara ...
He-heee :lol:
A kako sam ono isto smislila, na onu muziku što pivaju između ostalog i košarkaški navijači '... je najbolji, ... je slavan, nitko u Europi njemu nije ravan', a piva se i u drukčijim prigodama, tako da ne znam tko je i zašto tu melodiju izmislio, hoću reći, koja je bila originalna occasion:

Heroin je najbolji,
Ta prašina slavna,
Nijedna od droga
Njemu nije ravna.

Kad vam dođe teško
Il' ste loše volje,
Bocnite si ručicu,
(il'po želji ovdje:
'Povucite crticu')
Krenut će nabolje.

Poslije kad vas spusti
Pa vam bude krivo
Zvrcnite svog dilera,
Bit će opet živo !

Dopa uvijek bit će,
koke, spida, trave,
bombončića za dječicu
i nas, lude glave.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:smt023 Ramona pesmica je.....mmmmm zanimljiva ja volim te pesmice :-D a i slažem se sa tim što je u njoj napisano,hehehhehehe,ali nekako kad god pročitam tako neku pesmicu ili vidim neke slike zateknem sebe ovako :shock: hehehhehe pozdrav od zvrky-ja
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply