Opiate, etc. (Tool)

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Hahaha :shock:
E e, i ja isto - heheh - a super mi je taj smajlić inače, jedan od najdražih pa ako ne i khm tako dalje hihi
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

:shock: :shock: :shock: steta sto nemamo smajlic ovakav slican,ali kao ono iz crtaca oci na federe !!!
Image
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

:smt031 evo ima ovaj feder hehehe.....a ovaj je zakon hehehe :smt106 ...ma super su mi smilici...:smt036 :smt007
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ne znam ja najviše volim ovog :smt082 ali se ponekad zateknem kao ovaj :shock: hehehehe
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

To, stara! Ja isto - Tool tuli, karavane prolaze ...
aky
Posts: 1
Joined: Mon Apr 27, 2009 1:46 am

Re: Opiate, etc. (Tool)

Post by aky »

.....Celo vece sluznica pece jer posmrko sam paje ko govece
pozdrav iz huda napacenoj raji Moskri mc na paji cepo basket ranije nosio er fors sada karam drolje i navucen sam na hors i sve kurve znaju da sa mnom nema sale jer na zuci nema svrsavanja moj brale keva mi na gajbi place i jauce jer snimila je mene juce kako smrcem luce opusteno kroz kraj setam svoje kuce obuo papuce posmrkao luce u slucaju overa imam so i vodu jer raspale rospije u venu se bodu niko ne bi hteo crne misli da ga muce svako jutro budim se uz dobar blajv i luce...uz dobar blajv i luce...



ee jeL mi nek0 m0že m0Lim was reč kak0 se t0čn0 z0ve 0va pjesma..0n0 znam ju i baš je super aL nznm kak se z0ve :roll:

hvaLaa :wink:
User avatar
nowa
Posts: 90
Joined: Tue Jul 29, 2008 2:42 am
Location: BiH

Re: Opiate, etc. (Tool)

Post by nowa »

Mislim da je taj iz Prti Bee Gee predozirao,tj dva metra pod zemljomAko grijesim ispravite me.A i u pjesmama tacno se osjeti po glasu koliko je nagudran.Ne znam,ali ja kada ga god slusam ucrni me skroz mi je depresivan i proradi mi crv.Nismo svi isti.
Mirna i spokojna........?????????????????????
Post Reply