Crazy stuff

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Crazy stuff

Post by bojanol »

Baka Sera....
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: Crazy stuff

Post by cokapeace »

Ma viš' da je "Zabole!"..PAmetna bakuta! :wink: :D
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Crazy stuff

Post by bojanol »

Vim'...
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: Crazy stuff

Post by cokapeace »

:lol: PDT_Love_18
Attachments
kad smo već kod WC-a..cccc
kad smo već kod WC-a..cccc
61.jpg (31.39 KiB) Viewed 3151 times
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Crazy stuff

Post by bojanol »

Ako ne možeš da pročitaš text, skupi oči u proreze, kao Kinezi i pročitaj!
Attachments
Test Vida....
Test Vida....
No_Sex.jpg (18.69 KiB) Viewed 3114 times
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Crazy stuff

Post by bojanol »

Crnjak!
Attachments
Zajebano....
Zajebano....
epitaf.gif (138.32 KiB) Viewed 3083 times
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Crazy stuff

Post by bojanol »

User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Crazy stuff

Post by bojanol »

xxxxxx. Jednom sam i ja, jedno vece, pokushao da budem konobar, ali ne ide, ne ide......... E da mi je ovo bilo, mozda neki i ne bi morali na presvlachenje, a mozda bih ja i postao konobar, but....
Attachments
xxxxx
xxxxx
image016.gif (33.69 KiB) Viewed 3019 times
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Hospitalizacija, lanci, komuna, ma ne znam sta....

Post by bojanol »

Kako sam se napio sinoc, katastrofa, nisam mogao jutros da odem na posao. Nisam nesto preterano mamuran, cak sta vishe, u glavi mi je ok, ali sjebao sam koleno, ne mogu da hodam, u stvari mogu, ali shepam, kao deda, mislim da cu morati da nabavim stap, to bi bilo cool. U jedno sam siguran, necu vishe da pijem. Od mene je bilo dovoljno.
Interesantno mi je to sto je alkohol dozvoljen, i legalan, a pravi takav haos, kao salvia divinorum, josh i ludje. Na pajdou se nisam nikad tako sjebavao, sto ne znaci da treba ponovo da se navucem. Naprotiv. Treba da se skinem i sa alkohola. Jebala me Tekila. Mislim stvarno mi je krivo sto sam se tako dobio. Ali posle jeb. nema kaj. Nadam se da je ovo poslednji put. A i da nije, nema veze, imam zelju. To je najbitnije.
Pantalone su mi tako blatnjave, kao da sam prase. Josh je i veci bedak sto su mi se obe macke iskenjale u sobu. Katastrofa. Katastrofa, Katastrofa. Moji kucni ljubimci, jebote, pa zasto su mi to uradile, mozda osete neku negativnu energiju, jebem li ga. A jako sam osetljiv na ciscenje njihovih uzasnih sranja. Odmah bi povratio, ne znam sta da radim, da cekam sestru ili kevu da ociste, ja ne mogu. Ili da navucem rolku preko nosa i stavim naocare za sunce. Ako neko moze da mi pomogne, bio bih mu zahvalan. Samo mi nemojte reci da sam zreo za lecenje, to znam odavno.
Inace povod za ovakvo opijanje je bio divan, moj super drugar je dobio cerku. Svi su bili pijani, kao prasad, strashno. Sad mi prica bivsha devojka kako je jedan, isto dobar, mozda i najbolji drug, zavrshio u WC-u, naslonio se na vrata i zaspao, nisu mogli da ga izvuku napolje. Nije se josh probudio, ko zna da li je ziv. Verovatno, retko ko umire od alkohola. A nije ni hladno. Kakav polup, strava.
Ali stvarno mi je dosta, ne mogu vishe, mrzim alkohol, stvarno me nervira to shto radi. Kad sam mogao da ostavim pajdo, zasto ne bih i alk. Ne vidim razlog. Cak me i nervira to sto je legalan, pa kao, ok je kad se napijesh, a ne valja kad si uradjen. ma ajte molim vas, treba bre sve to zabraniti. Ali kurac, kako bi se ljudi bogatili, a i kad bi ga zabranili, neki bi se josh vishe bogatili, kao za vreme prohibicije. E jebi ga, kuda ide ovaj svet. Kuda idem ja. Cemu sve ovo. Ne znam. Ali opet, zanimljivo je, mislim na zivot. Ne bih mogao da zamislim sebe kao mrtvaka, ne. To sigurno ne. Opet, sta tu ima da se zamishlja, pa jasno je da kad si mrtav nista ne osecash. Mada, bila bi zesca fora, da kad si mrtav, se osecas kao mortus pijan. Ala bi to bila fora. Pokusavash da ustanesh iz groba, ali ne ide, pa se oslonish na ruku, pa se posecesh, a nikog nema da ti pruzi ruku, svi mrtvi. Strava. To bi bilo dobro mucenje za mene, adiktivnog skota u poznim tridesetim. Kakav sam ja moron. Nema dalje.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Crazy stuff

Post by bojanol »

A sad malo fotografija sa druženja hroničnih alkoholičara, đavolovih šegrta i budala.
Attachments
Pogled u časovnik, kasno je...
Pogled u časovnik, kasno je...
IMG_0521-smanjeno.jpg (79.65 KiB) Viewed 2953 times
Heil Satan!!!
Heil Satan!!!
IMG_0516-smanjeno.jpg (56.69 KiB) Viewed 2947 times
Ćin - Ćin !!!
Ćin - Ćin !!!
IMG_0508-smanjeno.jpg (61.74 KiB) Viewed 2951 times
Post Reply