ja i JA

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

ja i JA

Post by styx »

Ima jos jedan svijet u nama koji nismo spoznali.Svijet tame i neopisivog bijesa koji nas prozdire kao vuk ovcu.Nas svijet je svijet praznih srca koja nikad nisu prihvatila pravu i istinsku ljubav.A bila je tu kraj nas i gledala nas pravo u dusu.Otisla je(a mozda se vrati)ljubav i pretvorila se u beskonacno dugu patnju.Patnju za samim sobom.Patnju za starim "JA" koje je bilo toliko nevino i cisto poput andjela.Ali smo zato nasli andjeoski heroin.Tako uvodjenjem dva andjela u sebe izgubili smo jednog-PRAVOG i upoznali onog-VARLJIVOG.Sada zelimo otpustiti VARLJIVOG i vratiti PRAVOG.Ali VARLJIVI nas okrece oko malog prsta i ucjenjuje nas.On je nas portparol i predstavlja nas onakvim kakvi mi u biti i nismo,ali sta je tu je...KADA SE SAMO SJETIM DJETINJSTVA EH...Nekada su meni sitne stvari i malo paznje donosili ogromnu srecu.Sada...Sada kad bih imao sve,ne bih imao nista.Jer PRAVI vise nije tu,nego tuguje za mnom kao i ja za njim.O kada bih ostario sretan i zadovoljan.
User avatar
Igla.U.Plastu.Sijena
Posts: 76
Joined: Wed Jun 01, 2005 11:21 pm

Post by Igla.U.Plastu.Sijena »

NARKO

otvaraš prozor za savršen dan
prizor iz hollywoodskih filmova
gdje sreća teče u valovima
prašina prekriva sva pitanja

da li sam ja
tako davan da
zaboravljaš?
i da li je on
tol'ko hrabar
da te otima?

zato postoje riječi
da njima me lažeš
zato postoji nada
da još jednom kažeš

sanjajući ja uvijek idem
tebi

postavljaš stol za razbojnika
tvoj je svijet carstvo, magija
brišeš mu pišalinu s cipela
pa nije valjda da ti je tako drag

znam, znam, znam to je taj tvoj tip kauboja
i ako bi Bog birao ženu
ma, birao bi tebe
to znaš

o, da li sam ja
tako davan da
zaboravljaš?
i da li je on
tol'ko hrabar
da te otima?

kad prekriješ uši
čut ćeš me bolje
i nećeš znati da kucam
al' bit ćeš sigurna tko je

ja sanjajući uvijek idem
tebi

ti si moj narko
Post Reply