Page 3 of 3

Re: Ustanove za lecenje zavisnosti na Balkanu

Posted: Fri Feb 01, 2008 1:32 pm
by CSI
Nalazimo se na Ilidzi.
Centar Savremenih Inicijativa.
http://www.csi.ba - stranica uskoro online
621-702 Telefon :idea:

Re: Ustanove za lecenje zavisnosti na Balkanu

Posted: Sun Feb 24, 2008 8:33 am
by termit84
RETO CENTAR SPLIT 0038521240422
RETO CENTAR ZAGREB 0038512947125
RETO CENTAR PODGORICA 0038269920200
RETO CENTAR BEOGRAD 00381641329910
RETO CENTAR SKOPJE 0038975847466
RETO CENTAR LJUBLJANA 0038641835565

Re: Ustanove za lecenje zavisnosti na Balkanu

Posted: Sun Mar 16, 2008 7:19 am
by galeb1
REMAR-CENTAR ZAGREB,PULA
ODMAH seulazi bez ćekanja
0038552684622

Re: Ustanove za lecenje zavisnosti na Balkanu

Posted: Wed May 04, 2016 11:54 pm
by ilijapotok
Domaće znanje, svetske metode i posvećenost osobi koaj je na lečenju. Takav utisak sam ja stekao na klinici za lečenje zavisnosti Naltrex Zone u Beogradu: http://www.naltrexzone.rs

Naltrex Zone
Adresa: Južni Bulevar 166, Beograd, Srbija
PAK: 121710
Telefon(09-17h): +381 11 283 39 23
Mobilni(00-24h): +381 64 64 77 282

Re: Ustanove za lecenje zavisnosti na Balkanu

Posted: Sun Jul 17, 2016 11:26 pm
by homeless
Postovanje novi sam na forumu i ne bih hteo da upadam u neke kilometarske postove,vidim tu se pominje RetΩ,ali ja bih pre predlozio umesto reta da napravis dee t ad i uolhapse strpaju u istragu i dobices bolju lekarsku negu :P koje u retu uopste nema :shock: ,toliko su surovi da osobu koja je u krizi cimaju da radi kao nesto i sta ti ja znam...[b][color=grey[size=16]MOJE PPITANJE JE DALI POSTOJjI NAN NaSIM PROSTORIMA BESPLaTTa nTasnuoav ZqAA DETOKSIIKACIJU,DaLI NEKO ZNa I DALaI UOPPSTE POSTOJji TAKO NESTO?hvala unapred :geek:

Re: Ustanove za lecenje zavisnosti na Balkanu

Posted: Tue Jul 25, 2017 3:36 pm
by Nora C.
www.narconon-balkan.org

centar za rehabilitacija od zavisnosti, s. Konopishte Kavadarci, Macedonija