"VRAPCE"

Molimo Vas da ovdje postavite linkove na stranice na kojima se nalaze informacije o tretmanu ovisnosti o drogama. Pomozite nam da napravimo najveću bazu linkova i resursa za pomoć osobama koje su ovisne i njihovim bližnjima u regiji.

Moderator: sanela

Post Reply
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

"VRAPCE"

Post by lutalica »

U ponedeljak iden na licenje u Vrapce.Moze neki savjet od nekog ko je bija tamo?hvala
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
User avatar
Lebowski
Posts: 85
Joined: Wed May 22, 2019 3:43 pm

Re: "VRAPCE"

Post by Lebowski »

Ja sam bio jednom davno radi heroina i prestao sam bio uzimati ga. Problem je jedino što je na odjelu bilo tulumarenja, bilo je akinetona i lumidola pa sam tražio da odem nešto ranije nego je bilo planirano, konkretno nakon 13 dana. Bio sam 5-6 dana na urgentnom odjelu i ostatak na zatvorenom. Ne znam je li još uvijek ali tada su bili pomiješani muški i ženske. Društvo je bilo ok, ali kažem to tulumarenje me odbilo da ostanem dulje, no bez obzira prestao sam bio uzimati heroin.
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: "VRAPCE"

Post by lutalica »

Koliko sam cula i sad je mjesoviti odjel.Cime skidaju da li znas.ja sam na boci metadona dnevno.dop ne uzimam. Da li je mobitel dozvoljen.hvala na osgovoru
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
User avatar
Lebowski
Posts: 85
Joined: Wed May 22, 2019 3:43 pm

Re: "VRAPCE"

Post by Lebowski »

Kad sam ja bio skidali su na suho, a sad sam čuo da skidaju Buprenorfinom ili čak morfinom. Ja sam bio na zatvorenom odjelu gdje nije bilo mobitela ali mislim da je na otvorenom dozvoljen. Da te pitam, ti se ideš prebaciti na Buprenorfin ili se skroz skinuti?
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: "VRAPCE"

Post by lutalica »

Ja bi da se skinem skroz.najradije.a kad si ti bio?nema sanse da skidaju na suvo sa tiliko velikih kolicina?na koliko si bio?
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
User avatar
Lebowski
Posts: 85
Joined: Wed May 22, 2019 3:43 pm

Re: "VRAPCE"

Post by Lebowski »

Ma ja sam bio prije 15 godina. Nisam bio na nikakvoj terapiji nego sam uzimao samo dop i malo sam se bio uzeo više, otišao takav kod svojeg privatnog psihijatra i on je zvao hitnu i hitna me dovela u bolnicu i onda su me bili primili. Tada sam se skidao na suho ali nisam bio nešto pretjerano ni navučen, onako srednje. Nakon toga sam se bio skinuo sa dopa. Na žalost ne zauvijek.
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: "VRAPCE"

Post by lutalica »

Odakle si ako mogu da pitam iz HR?
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: "VRAPCE"

Post by lutalica »

Split.
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
Humanerror
Posts: 7
Joined: Wed Jan 27, 2021 9:37 am

Re: "VRAPCE"

Post by Humanerror »

Lijepi pozdrav...Mislim otici u Vrapce, dugo sam bila na hepovima,prebacila sam se na suboxone prije par god. sada sam na nekih 4 mg. suboksona na dan, zelim to skinuti skroz.Zanima me ako je netko bio nedavno, s cime skidaju, na suho ili kako? Uz to koliko dugo se ostane tamo otprilike..I kriza od suba koliko vremena traje?Hvala puno na odgovoru.
Post Reply