hajde da pokušamo zajedno

Molimo Vas da ovdje postavite linkove na stranice na kojima se nalaze informacije o tretmanu ovisnosti o drogama. Pomozite nam da napravimo najveću bazu linkova i resursa za pomoć osobama koje su ovisne i njihovim bližnjima u regiji.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Emil72
Posts: 3
Joined: Tue Dec 24, 2013 12:06 pm

hajde da pokušamo zajedno

Post by Emil72 »

User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: hajde da pokušamo zajedno

Post by sanela »

Šta je ovo?
User avatar
Emil72
Posts: 3
Joined: Tue Dec 24, 2013 12:06 pm

Re: hajde da pokušamo zajedno

Post by Emil72 »

sanela wrote:
Šta je ovo?
vjerujem da si pogledala sadržaj sa linka i da je tamo sve rečeno..........inicijativa je u toku...........i nadamo se dobrim rezultatima,volje i elana ne nedostaje
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: hajde da pokušamo zajedno

Post by sanela »

Pogledala sam, ali mi je sve konfuzno i nabacano, pa ne razumijem o čemu je riječ. Možda da ovdje pojasniš čija je inicijativa i šta je cilj stranice.
User avatar
Emil72
Posts: 3
Joined: Tue Dec 24, 2013 12:06 pm

Re: hajde da pokušamo zajedno

Post by Emil72 »

http://gomijenica.blogspot.com/2013/10/ ... l?spref=fb

Evo i ovdje sam pisao ono što je namjera mene i ljudi iz Hleba Života iz Prijedora uz sadejstvo sa evangeoskom crkvom BiH,a ti su i momci iz organizacije "Izlazak" iz BG koji će se uključiti po potrebi.Cilj je kao što piše osnivanje tzv. Centra za brigu o ljudima ,a ja sam bivši i Retaš i Remarovac, bio sam ovisnik kao i momci koji su u "Izlasku" i sad idemo dalje,znam muku ovisničku i znam da nisam mogao sam da izađem iz toga,zato sam napisao "hajde da pokušamo zajedno",vidim ovdje ima mnogo njih sa svojim razmišljanjima o načinu koji dovodi do oslobađanja od zla droge i alkohola,u komunama,svako ima pravo na svoje mišljenje ,a moje je da je to što sam prošao jedini način koji me je doveo do toga da sam danas uopšte živ,a sad vam o tome pišem sa željom da idem korak dalje,a to je da to podijelim sa drugima i da se sve usmjeri na konačno,a to je da se oformi mijesto ovdje gdje ćemo pomagati ljudima koji su u problemu ovisnosti ,a i šire od toga................podrške ima ,ali se nadam da će je biti sve više jer ljudi kroz ovo djelovanje vide istinsku želju da se pomogne drugima kao što napisah u blogu da se ovo djelo u vjeri sprovede u djelo.

Ostavio sam lik ovdje sa namjerom da upoznam prvenstveno ovisnike sa namjerama,ali i druge koji imaju neki svoj savijet,konkretnu pomoć,u vidu kvalitetnog kontakta,ili neke inicijative koja je usklađena sa našim radom ,materijalne pomoći itd.itd
Post Reply