NEVEROVATNO

Molimo Vas da ovdje postavite linkove na stranice na kojima se nalaze informacije o tretmanu ovisnosti o drogama. Pomozite nam da napravimo najveću bazu linkova i resursa za pomoć osobama koje su ovisne i njihovim bližnjima u regiji.

Moderator: sanela

User avatar
milos.pirot
Posts: 16
Joined: Fri Jul 06, 2007 1:09 pm
Location: pirot

NEVEROVATNO

Post by milos.pirot »

Covek tvrdi da za samo nekoliko seansi terapijom hipnoze moze klijente osloboditi zavisnosti.

Citat:
Zadovoljstvo mi je da vas obavestim da je ovo pravi momenat da se savremena Hipnoza predstavi na ovim prostorima. Moja osnovna zelja je da popularnim cenama ovaj izuzetno mocni nacin stvaranja pozitivnih promena bude dostupan sto većem broju ljudi.

S postovanjem,
Zoran Pavlovic C.Ht.
http://www.Hipnoza.org
U životu svakog od nas, pre ili kasnije, dođe period kada listamo stranice naših sećanja. Neka sećanja su ostala urezana ....
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: NEVEROVATNO

Post by Sagitarius »

Je'l skida uroke,i tjera demone?
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: NEVEROVATNO

Post by AnAna_mo »

Ma daj Sagi, zastario si...
Sada se gleda u viljuške.. :-D
Potpis.
User avatar
milos.pirot
Posts: 16
Joined: Fri Jul 06, 2007 1:09 pm
Location: pirot

Re: NEVEROVATNO

Post by milos.pirot »

Neznam licno gospodina,pogledao sam njegov sajt,http://www.Hipnoza.org,pored ostalog procitao sam sledece:



Život bez Droge

Zavisnost od Droge, Narkomanija, Odvikavanje od Droge, Narkoman, Heroinska zavisnost, Odvikavanje od Zavisnosti.... Sve vam je to već poznato. Ali ono što niste znali je: Hipnoza ima jedinstveni pristup vašem problemu koji će jednom i zauvek zaustaviti vašu potrebu za Drogom. Tako što će u vama ponovo stvoriti potpuno realno osećanje i uverenje da ste Vi osoba koja nema nikakvu želju za drogom.


Dali želite zauvek da zaustavite taj nagon koji vas tera da se drogirate …


Svako ima pravo da izabere način eliminacije zavisnosti, koji mu najviše odgovara. Istraživanja su pokazala da je procenat uspeha tradicionalnih metoda odvikavanja izuzetno mali. Ako ste Vi spremni za pristup problemu zavisnosti, na način koji se oslanja na Vašu inteligenciju, snagu vaših uverenja i Vašu iskrenu želju za ponovnom kontrolom svog života. Onda ste na pravom mestu.


Ako Vi sad stvarno želite promene, Hipnoza će vam pomoći da nikad više ne poželite Drogu… Većina programa za odvikavanje, bavi se isključivo fizičkom zavisnošću, ali to je samo deo problema. Zapitajte sebe: Dali ste se Vi rodili kao zavisnik? Niste! To znači da je narkomanija posledica, a ne uzrok. Kad se otkrije i eliminiše uzrok, posledica nestaje, jer nema više svoju svrhu.


Zamislite sad, kako sjajno ćete se osećati kad završite sa tom agonijom i stvorite život kakav želite. Život u kome ste čisti, opušteni i uspešni.
Vreme je da se fokusirate na ono što želite, a ne na ono što ste bili.


Možete da nastavite i živite kao do sad, boreći se sa zavišnošću zauvek… ILI Fokusirate se na budućnost i pomoću Hipnoze osetite snagu i slobodu uspeha.


Bili ste zavisnik… Doneli ste odluku! Sad je pravi trenutak da prekinete i preuzmete kontrolu nad svojim životom… Uz pomoć Hipnoze u roku od nekoliko dana - Vi više niste zavisnik!


Kako ja to znam? Iskustva ljudi koji nisu uspeli bez obzira na razne blokatore…. Ti isti ljudi koji su se osećali potpuno bespomoćno i skoro odustajali od života…. Otkrivali su snagu želje, smeštenu u njihovom umu… Ta želja je bila dovoljna da uz pomoć Hipnoze, pobede svoj unutrašnji konflikt i ponovo kontrolišu svoj život.


Ljudi slavni i bogati poput pevača Riki Martina, koji su prošli najbolje klinike za odvikavanje …. I samo trenutni prekid! Uspeli su uz pomoć Hipnoze. Poslušajte njegovo iskustvo sa drogom.


Hipnoza vam pruža mogućnost da idete pravcem kojim Vi želite, umesto da vam kao sve druge metode na kratko pomaže da se brinete o svojoj slabosti.


Sad, kad ste doneli odluku da prestanete sa drogom. Uz pomoć Hipnoze, Vi ćete zauvek usvojiti stav i emotivnu snagu pomoću koje ćete brzo i lako shvatiti da se Vi jednostavno ne drogirate. Nećete biti bolesni,nemoćni niti ćete morati svima da pričate kako ste lečeni narkoman. Imaćete snagu i želju da se družite sa ljudima koji sami odlučuju šta će se dešavati u njihovom životu. Jednostavno rečeno: Nećete imati potrebu da vas neko sažaljeva, niti ćete želeti da vas hvale zato što ste čisti. Živećete svoj život i potpuno ga kontrolisati.


Kad jednom prestanete da se drogirate, više niste zavisnik. Vi ste osoba koja se ne ne drogira. Vi više nećete hteti, želeti čak ni razmišljati drogiranju. Zato, što će se u vama stvoriti novi, drugi način razmišljanja i ponašanja. Način koji će vaša podsvest usvojiti za vas i stvoriti vašu novu realnost. Ono staro uverenje da ste na neki način bolesni, bespomoćni ili da ćete zauvek biti zavisnik, biće zamenjeno novim:

Sjajno se osećam i ne razmišljam o drogiranju!



Hipnozom se na dubokom nivou podsvesti stvara Vaš novi “pogled na svet“. Odnosno, način razmišljanja i program ponašanja, kojim Vi vidite sebe u novom svetlu. Onom, koje vam daje izbor novih mogućnosti. Vaše samopouzdanje i sigurnost će se uvećavati iz dana u dan. Takvim tempom i brzinom, da ćete u najkraćem roku primetiti kako stare navike jednostavno više ne postoje.

Koliko seansi je potrebno za eliminaciju problema sa drogom? Praksa je pokazala da je 10-12 seansi dovoljno za potpunu transformaciju Vaše ličnosti i sticanje stava i samopouzdanja, da ste Vi osoba koja se nikad ne drogira.
U životu svakog od nas, pre ili kasnije, dođe period kada listamo stranice naših sećanja. Neka sećanja su ostala urezana ....
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: NEVEROVATNO

Post by Sagitarius »

Ako ste Vi spremni za pristup problemu zavisnosti, na način koji se oslanja na Vašu inteligenciju, snagu vaših uverenja i Vašu iskrenu želju za ponovnom kontrolom svog života. Onda ste na pravom mestu.
A šta će mi onda on?
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: NEVEROVATNO

Post by Zona Sumraka »

pa da te pogura...
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: NEVEROVATNO

Post by goldy »

..
Last edited by goldy on Mon Jun 29, 2009 7:58 pm, edited 1 time in total.
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: NEVEROVATNO

Post by YugoStar »

Ja ovo prvi put cujem,mada sam nesto kont'o u stilu Bili to moglo i sl.,mislim skidanje hipnozom.
Pa opet nesto kontam,kad bi to moglo,taj hipnotizer bi bio jedan od bogatijih ljudi na svijetu.
Isto kontam i taj koji izmisli nesto za rast kose,da ce biti praaavo bogat.
:shock:
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: NEVEROVATNO

Post by Sagitarius »

YugoStar wrote:Ja ovo prvi put cujem,mada sam nesto kont'o u stilu Bili to moglo i sl.,mislim skidanje hipnozom.
Pa opet nesto kontam,kad bi to moglo,taj hipnotizer bi bio jedan od bogatijih ljudi na svijetu.
Isto kontam i taj koji izmisli nesto za rast kose,da ce biti praaavo bogat.
:shock:
Upravo tako,Yugo,
hipnoza ima svoje mjesto u medicini,a da je ovaj lik toliko uspješan,cijeli svijet bi znao za njega.
Ovako,spada mi u red gatara,astrologa i sl. prodavača magle.
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Re: NEVEROVATNO

Post by Samantha »

evo imam dvojicu komsija (canada). isli na hipnozu da se skidaju sa cigareta .....i ne puse vec godinu dana.
ja sve hocu da idem, a opet ne volim da me neko manipulise u glavi. mozda i odem.
Be Yourself. Everyone Else Is Taken!
Post Reply