RASKRSCE!!!!!

Molimo Vas da ovdje postavite linkove na stranice na kojima se nalaze informacije o tretmanu ovisnosti o drogama. Pomozite nam da napravimo najveću bazu linkova i resursa za pomoć osobama koje su ovisne i njihovim bližnjima u regiji.

Moderator: sanela

User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: RASKRSCE!!!!!

Post by YugoS »

skybeatz wrote: e sad sve sto znam je da su oni uspesno u roku sve prosli i da sad i dalje odrazvaju kontakte ..jedino mi to malo bilo skakljivo...jer sam steko utisak da im je to kako neka vrsta zamene...pa se drze tu jos uvek pri raskrscu iako su odavno zavrsili program..
mozda je u tome i kvaka naci nesto sto te dira jace od gudre..
U tome i jeste fol !

Ko nadje tu "kvaku" na konju je.Ovde imas gomilu raje koja vec duzi niz godina uspjesno jase.
narkoman sam al' najlepsi.
RASKŠĆE NOVI SAD
Posts: 3
Joined: Mon Feb 06, 2012 1:36 pm

Re: RASKRSCE!!!!!

Post by RASKŠĆE NOVI SAD »

http://www.raskrsce.org.rs/
FACEBOOK... Raskrsce Novi Sad
youtube kanal RaskrsceNoviSad

Sva pitanja i informacije u vezi programa Raskšća možete postaviti ovde ili na facebook-u ili nam pisati na mail: raskrsce@sbb.rs ili raskrscetc@gmail.com.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: RASKRSCE!!!!!

Post by ivica »

Ja sve gledan kao ovako onako ajde da se sve pet.
Dok nisam pročitao - vjerski... pa me to kao kršćanina izbilo iz cipela...

Ko voli nek izvoli, !!
ignorance is bliss!
RASKŠĆE NOVI SAD
Posts: 3
Joined: Mon Feb 06, 2012 1:36 pm

Re: RASKRSCE!!!!!

Post by RASKŠĆE NOVI SAD »

ivica wrote:Dok nisam pročitao - vjerski... pa me to kao kršćanina izbilo iz cipela...

Ne razumem. Šta te je izbilo iz cipela?
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: RASKRSCE!!!!!

Post by ivica »

Šta me izbilo iz cipela? Pa počeo sam čitat o komuni sve pet stranica oke ne izgleda loše na prvi pogled . sve dok nisam primjetio da se radi o vjerskoj sekt.. komuni pa me eto to prika izbilo iz cipela.
ignorance is bliss!
RASKŠĆE NOVI SAD
Posts: 3
Joined: Mon Feb 06, 2012 1:36 pm

Re: RASKRSCE!!!!!

Post by RASKŠĆE NOVI SAD »

Pogrešio si. Raskršće jeste bazirano na hrišćanskim principima i radi po licenci "Teen Challenge" iz USA. Malo istraži po internetu, sve možeš saznati, a i ja ti mogu odgovoriti na svako tvoje pitanje. Ali Raskršće nikako nije sekta!
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: RASKRSCE!!!!!

Post by ivica »

nisam ja rekao da je sekta. vjerske zajednice su u osnovi kultevi al dobro. sekta kult samo riječi...
i susret je bila vjerska pa su se opametili kad su skužili neke stvari.
ignorance is bliss!
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: RASKRSCE!!!!!

Post by zeleni »

pojam sekte se vezuje za hrišćanstvo i označava one verske zajednice koje su u nekom trenutku, iz ovih ili onih razloga, raskinule sa zvaničnom doktrinom.

kultovi mogu, ali ne moraju da imaju veze sa religijom
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: RASKRSCE!!!!!

Post by ivica »

Tako je zeleni!
ignorance is bliss!
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: RASKRSCE!!!!!

Post by ivica »

RASKŠĆE NOVI SAD wrote:Pogrešio si. Raskršće jeste bazirano na hrišćanskim principima i radi po licenci "Teen Challenge" iz USA. Malo istraži po internetu, sve možeš saznati, a i ja ti mogu odgovoriti na svako tvoje pitanje. Ali Raskršće nikako nije sekta!
Baš jučer sam saznao da je to, taj " Teen Challenge" dio onih scijentoloških kakva je bila narconon...
ignorance is bliss!
Post Reply