RASKRSCE!!!!!

Molimo Vas da ovdje postavite linkove na stranice na kojima se nalaze informacije o tretmanu ovisnosti o drogama. Pomozite nam da napravimo najveću bazu linkova i resursa za pomoć osobama koje su ovisne i njihovim bližnjima u regiji.

Moderator: sanela

User avatar
agbaba
Posts: 20
Joined: Wed Sep 19, 2007 8:40 pm
Location: BEOGRAD

RASKRSCE!!!!!

Post by agbaba »

User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Post by bojanol »

User avatar
agbaba
Posts: 20
Joined: Wed Sep 19, 2007 8:40 pm
Location: BEOGRAD

ok

Post by agbaba »

pa dobro super :wink:
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Post by bojanol »

Super miš!
User avatar
agbaba
Posts: 20
Joined: Wed Sep 19, 2007 8:40 pm
Location: BEOGRAD

mmmmmmis

Post by agbaba »

atomski mrav>!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

de ba...
www.englesa.com
Posts: 3
Joined: Sat Aug 23, 2008 8:46 pm
Contact:

Re: RASKRSCE!!!!!

Post by www.englesa.com »

Jos jedna dobra prica koju treba ohrabriti i podrzati
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: RASKRSCE!!!!!

Post by 7474 »

ajd neko neka iskustva iz RASKRSNICE da podeli sa nama, može?
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: RASKRSCE!!!!!

Post by 7474 »

zašto niko ništa ne priča o tom RASKRŠĆU???????



znači, odavde su, iz Novog Sada i sve , ali sve što sam o njima čuo svodi se na negativna iskustva i komentare tipa oni samo pare oće, taj procenat ljudi koji se izlečio-izlečio se svojom voljom uz minimalnu asistenciju RASKRŠĆA etc etc...


zaista ne bih zauzimao stav na osnovu tih rekla-kazala priča i jako bih voleo da mi neko prenese svoja iskustva i utiske!

ajde, ljudi! pa el nije niko zahvalan baš ovoj organizaciji što su ih izlečili i tako to??!!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
skybeatz
Posts: 59
Joined: Wed Mar 10, 2010 11:59 pm

Re: RASKRSCE!!!!!

Post by skybeatz »

ja sam bio kandidat,zimus...
odlazio u kofi haus vise puta ali samo zbog toga jer sam znao momke koji su prosli i jos rade tamo..
ortaci od moga brata, inace zajebani momci,ulicne tuce,krajm, od malih nogu, deca ulice..ali su se drzali zajedno sve godine pa i sad..kad je sranje ..uvek je neko nekom od njih uletao kintu za boravak.. ma momcine su prave..da nekazem mudonje...
e sad sve sto znam je da su oni uspesno u roku sve prosli i da sad i dalje odrazvaju kontakte ..jedino mi to malo bilo skakljivo...jer sam steko utisak da im je to kako neka vrsta zamene...pa se drze tu jos uvek pri raskrscu iako su odavno zavrsili program..
mozda je u tome i kvaka naci nesto sto te dira jace od gudre..otkud znam..
a sto se tice biznisa pa biznis je sve zar ne....ulicna supstanca ...met..pa i komuna..
inace program po kome se radi je teen chalenge licenciran odobren i sve ...inace nastao u californiji negde 60ih godina,
Moje Vans patike uprkos dugom nizu godina josu dobre takodje California..
ima nesto u toj californiji definitifno...nije ovo slucajno..mozda klima sunce ili ljudi ko ce ga znati.. :idea:
Last edited by skybeatz on Wed May 05, 2010 9:52 pm, edited 1 time in total.
Post Reply