ZID

Molimo Vas da ovdje postavite linkove na stranice na kojima se nalaze informacije o tretmanu ovisnosti o drogama. Pomozite nam da napravimo najveću bazu linkova i resursa za pomoć osobama koje su ovisne i njihovim bližnjima u regiji.

Moderator: sanela

User avatar
hermiona
Posts: 131
Joined: Fri May 12, 2006 9:26 am

ZID

Post by hermiona »

Naisla sam na jedan sajt, http://www.ourwall.net koji je posvecen svim ljudima koji su umrli od prekomerne doze heroina. Njihova rodbina i prijatelji postavljaju na ovajsajt njihove slike i pise pricu o njihovom zivotu, kao opomenu mladim ljudima kako se cesto zavrsavaju zivoti onih koji udju u ovaj poblem, a njima samima ovo je virtuelna spomen - ploca i mesto gde mogu da posete svoje drage.
Osetila sam potrebu da vas obavestim o ovom linku posle price Rajouno o tome koliko joj nedostaje njen Nenad, pa sam mislila da joj predlozim da uspomenu na njega sacuva na ovom mestu.
perica

Post by perica »

nadam se da si procitala poruke koje sam ti poslao?
Sada sam probao da odem na gornju adresu ,posto sam i ja ostao bez zene, na slican nacin kao i rayo,i bas me interesuje,ali sajt nece da se otvori.
probacu kasnije.

hvala ti na ovoj informaciji.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

probaj ponovo perice, jer je iza adrese bio zarez koji je postao link.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:cry:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
perica

Post by perica »

Uspeo sam da pronadjem ,i udjem na sajt-zid,ali nisam mogao da se dugo zadrzim,posto mi je bilo bas tesko,ali cu se valjda navici. Dobra ideja, da li je ostvarivo tako nesto u okviru NASEG Foruma?
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

perica wrote:Uspeo sam da pronadjem ,i udjem na sajt-zid,ali nisam mogao da se dugo zadrzim,posto mi je bilo bas tesko,ali cu se valjda navici. Dobra ideja, da li je ostvarivo tako nesto u okviru NASEG Foruma?
Sve sto zelite, ostvarivo je na forumu...
perica

Post by perica »

pa zasto tako nesto se ne pokrene?
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

perica wrote:pa zasto tako nesto se ne pokrene?
Pa, pokreni ti novu temu kojoj bi to bila svrha, Bilo gdje na forumu.
User avatar
2live2die
Posts: 14
Joined: Wed Dec 06, 2006 9:01 am
Location: zenica
Contact:

Post by 2live2die »

u brate jezzza me prođe i skoro svi ljudi koje sam znao, a nema ih više... :cry:
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Post by azraaa »

:(
PDT_Love_07
Post Reply