Ustanove za lecenje zavisnosti na Balkanu

Molimo Vas da ovdje postavite linkove na stranice na kojima se nalaze informacije o tretmanu ovisnosti o drogama. Pomozite nam da napravimo najveću bazu linkova i resursa za pomoć osobama koje su ovisne i njihovim bližnjima u regiji.

Moderator: sanela

CSI
Posts: 2
Joined: Tue Nov 27, 2007 8:55 pm

Re: Ustanove za lecenje zavisnosti na Balkanu

Postby CSI » Fri Feb 01, 2008 1:32 pm

Nalazimo se na Ilidzi.
Centar Savremenih Inicijativa.
http://www.csi.ba - stranica uskoro online
621-702 Telefon :idea:

termit84
Posts: 34
Joined: Sun Feb 03, 2008 6:36 pm
Location: Dalmacija

Re: Ustanove za lecenje zavisnosti na Balkanu

Postby termit84 » Sun Feb 24, 2008 8:33 am

RETO CENTAR SPLIT 0038521240422
RETO CENTAR ZAGREB 0038512947125
RETO CENTAR PODGORICA 0038269920200
RETO CENTAR BEOGRAD 00381641329910
RETO CENTAR SKOPJE 0038975847466
RETO CENTAR LJUBLJANA 0038641835565

User avatar
galeb1
Posts: 18
Joined: Fri Mar 07, 2008 12:05 am

Re: Ustanove za lecenje zavisnosti na Balkanu

Postby galeb1 » Sun Mar 16, 2008 7:19 am

REMAR-CENTAR ZAGREB,PULA
ODMAH seulazi bez ćekanja
0038552684622

ilijapotok
Posts: 2
Joined: Sun Apr 17, 2016 6:33 pm

Re: Ustanove za lecenje zavisnosti na Balkanu

Postby ilijapotok » Wed May 04, 2016 11:54 pm

Domaće znanje, svetske metode i posvećenost osobi koaj je na lečenju. Takav utisak sam ja stekao na klinici za lečenje zavisnosti Naltrex Zone u Beogradu: http://www.naltrexzone.rs

Naltrex Zone
Adresa: Južni Bulevar 166, Beograd, Srbija
PAK: 121710
Telefon(09-17h): +381 11 283 39 23
Mobilni(00-24h): +381 64 64 77 282

homeless
Posts: 1
Joined: Sun Jul 17, 2016 11:10 pm

Re: Ustanove za lecenje zavisnosti na Balkanu

Postby homeless » Sun Jul 17, 2016 11:26 pm

Postovanje novi sam na forumu i ne bih hteo da upadam u neke kilometarske postove,vidim tu se pominje RetΩ,ali ja bih pre predlozio umesto reta da napravis dee t ad i uolhapse strpaju u istragu i dobices bolju lekarsku negu :P koje u retu uopste nema :shock: ,toliko su surovi da osobu koja je u krizi cimaju da radi kao nesto i sta ti ja znam...[b][color=grey[size=16]MOJE PPITANJE JE DALI POSTOJjI NAN NaSIM PROSTORIMA BESPLaTTa nTasnuoav ZqAA DETOKSIIKACIJU,DaLI NEKO ZNa I DALaI UOPPSTE POSTOJji TAKO NESTO?hvala unapred :geek:

Nora C.
Posts: 2
Joined: Mon Jul 24, 2017 7:10 pm

Re: Ustanove za lecenje zavisnosti na Balkanu

Postby Nora C. » Tue Jul 25, 2017 3:36 pm

www.narconon-balkan.org

centar za rehabilitacija od zavisnosti, s. Konopishte Kavadarci, Macedonija


Return to “LINKOVI I RESURSI”

Who is online

Users browsing this forum: Yahoo [Bot] and 1 guest