HVALA MNOGO

Ovdje možete pročitati važna obavještenja koja je napisao administrator u vezi korištenja foruma. Molimo Vas da izdvojite nekoliko minuta i to pročitate, prije nego što počnete pisati na forum.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

HVALA MNOGO

Post by mustafa »

Bilo mi je drago druziti se sa vama. Vi ste mi mnogo toga dali(svijesno ili nesvjesno) i naucili me da jos bolje shvatim ovisnost pod pojmom bolest. Iako imam sopstvena iskustva iz takve vrste zivota( 13 godina), borbe za ocuvanje zivota i konacno borbe koja me je dovela do zivota koji imam danas, smatram da nebi bilo kompletno i ovako stabilno kao sto je danas, bez vas. Hvala vam svima, zelim vam od sveg srca da uspijete i molim vas, pomazite jedni druge. Oni koji su kod mene na terapiji 12 koraka ce zajedno samnom ici do kraja i stojim im na rasolaganju , po dogovoru. Ako neko ima potrebu da mi se javi privatno, izvolite. Ja garantujem da cu odgovoriti ali morate imati na umu da ce ponekad potrajati malo duzi period prije nego to ucinim. Ja cu uciniti sve sto je u mojoj moci da to cekanje ne bude predugo.
Ja idem dalje, familija, karijera, sastanci AN, suradnja na razmijeni ovisnika??, osnivanje sopstvenog lijecilista za omladinu i sve o no sto sam zamislio i u granicama moguceg. Od srca tvrdim da cete mi mnogo nedostajati i imat cu vas u mislima.
Sve najbolje i neka vam dragi Bog da ono za cime zudite.
M. Sarkic
TanjaTanja
Posts: 10
Joined: Wed Jun 22, 2005 12:32 am

Post by TanjaTanja »

Veliki pozdrav Sarkicu, hvala za sve i sve najbolje!!
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

....također se pridružujem pozdravima...
SRETNO Mustafa!!!
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

pa mustafa jel' to znaci da neces vise nikada mlatiti praznu slamu sa nama? ...salim se :) ...
e jebi ga...nedostajace mi tvoji postovi i zelim ti sve najbolje...
i navrati nekad kad ti bude dosadno...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

jel vi vidite da je on pisao taj post prije godinu dana?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...pa ne vidimo... :lol:

....i gdje si ti ženo...????
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

mhahahahahhahahahhahahahhaha
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Jope, tu sam, sve ok samo sam malo pauzirala od interneta
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply