PRIVATNE PORUKE

Ovdje možete pročitati važna obavještenja koja je napisao administrator u vezi korištenja foruma. Molimo Vas da izdvojite nekoliko minuta i to pročitate, prije nego što počnete pisati na forum.

Moderator: sanela

User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

PRIVATNE PORUKE

Post by Ramona »

Može li mi netko objasniti zašto, kad šaljem privatne poruke, neke odu u 'poslane', a neke stoje u 'porukama koje se šalju već tjednima'? Koliko se to te poruke 'šalju'? Zašto nisu odmah poslane ko i sve druge?
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Post by oxo »

poruka stize kad' se taj kome si je poslala zakaci na forum.onda ti se prebacuje iz outbox-a u poslate poruke.to shto ti poruka duze vremena stoji u outboxu znaci da "doticni" nije skorije posecivao forum.poz :wink:
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Nije stari - ti ljudi kojima su poslane poruke, a koje još stoje u 'šalju se' - su bili na forumu od tada već milijun puta, i izmijenili smo još puno poruka - znači nije to
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Ljudi - dogodilo se nešto vrlo neobično - evo otkad/nakon što sam ja napisala da mi poruke tjednima stoje u 'outboxu' - one su misteriozno nestale !!! :wink:
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

Isti problem!evo i meni se neke poruke vec ustajale u outbox-u???? :? :x
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

HALOOO,LJUDI,DA LI NEKO MOZE DA MI ODGOVORI NA VEC POSTAVLJENO PITANJE??!!Evo,da ponovim;neke poruke se posalju gotovo odmah a neke(konkretno ova jedna koja mi je bas HITNA stoji u ''porukama koje se salju'' jos od cetvrtka pre podne?????????!!!!!
Ne znam da li je ovo sto je oxo napisao jedini moguci razlog??
AKO NEKO IMA POJMA U CEMU JE ''KVAR'',MOLIM :prayer: DA MI ODGOVORI!
HVALA UNAPRED :smt091
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Nije stara, jer su ti ljudi svaki dan na forumu i uključeni, a poruke još stoje. Ustvari više ne stoje otkad sam ja načela ovu temu, pa se ti misli zašto hehehe
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Nije do nas :) To se i meni desavalo, ali nakon nekog vremena odu. Vjerovatno je ono sto je oxo rekao.

Pozdrav,

Sanela
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

hvala...
nisam ni kontala da je ''od vas'',Sanela..ali hehehe...hocete li verovati,desilo se isto sto i Ramoni,sad sam otvorila, a poruke NEMA....(a jutros je bila jos u outbox-u) :? :?
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Da da - big brother watching
Post Reply