za administratore

Ovdje možete pročitati važna obavještenja koja je napisao administrator u vezi korištenja foruma. Molimo Vas da izdvojite nekoliko minuta i to pročitate, prije nego što počnete pisati na forum.

Moderator: sanela

User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

i ja...
vikendom evo u ovo vrijeme....
inace oko 10 11 ujutro...(usa) a to je kod vas nekih 6 popodne
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ja sam danas isto sama bila tamo i cekala da se netko pojavi.
Sutra cu biti ujutro, oko 11 pa nek naleti netko
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ebi ga ja ne znam tacno vreme kad cu moci jer uvek dolazim u razlicito vreme na net,ali uglavnom je to popodne ili uvece jer ujutru spavam :-D ako ne spavam onda idem da radim s tim majcama,gledacu da kad god udjem na forum da se zakacim i na chat..pozdrav cmok
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Cao!

Sun, ajd svaka ti cast da konacno neko pokrenuo stvari...ja sam takoder danima cekao da se neko pojavi na chatu, al nikad nikog... Ujutro sam slobodan posle 9, probat cu iducih dana oko pola 10 doci pa vas mozda zateknem da popricamo malo.
Pozdrav!!! 8)
My lost...and here we go again...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ja sam malo ovih dana bila u stresu pa nisam bila na netu, no sutra ujutro cu svratiti i vise-manje cu biti cijeli dan na netu, pa neletite da popricamo :smt039
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply