Brisanje postova, tema i profila

Ovdje možete pročitati važna obavještenja koja je napisao administrator u vezi korištenja foruma. Molimo Vas da izdvojite nekoliko minuta i to pročitate, prije nego što počnete pisati na forum.

Moderator: sanela

yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Brisanje postova, tema i profila

Post by yasujirozu »

vidim da mnogim, nekoć prisutnim članovima, u profilu nedosataje upis u polju "last active"... bag u sistemu ili?
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Brisanje postova, tema i profila

Post by sanela »

yasujirozu wrote:vidim da mnogim, nekoć prisutnim članovima, u profilu nedosataje upis u polju "last active"... bag u sistemu ili?
Provjerićemo.
Meni funkcioniše.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Brisanje postova, tema i profila

Post by Ausername »

yasujirozu wrote: Sun May 13, 2018 7:18 am vidim da mnogim, nekoć prisutnim članovima, u profilu nedosataje upis u polju "last active"... bag u sistemu ili?
To sam prvo primetio. Za neke ljude umesto 'last active' stoji crtica, na to si mislio?
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Brisanje postova, tema i profila

Post by Ausername »

I njemu stoji crtica :x
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Brisanje postova, tema i profila

Post by Ausername »

Nego sam hteo predložiti da sami možemo brisati.
A to ne može. Posle nekog vremena može samo editovanje a nekad ni to.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Brisanje postova, tema i profila

Post by Ausername »

Nego Sanela zašto su teme iz 2005 skoro sve pod katancem? Baš bih na dosta toga imao šta da kažem.
[Nema veze što taj i taj član neće pročitati...pročitaće valjda neko. Neko drugi, koga zanima. Gostiju 15 trenutno i šta je još interesantnije 5 registrovanih a jedan od njih registrovan od 2009. a nema nijedan post.
Znači da ljudi čitaju.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Brisanje postova, tema i profila

Post by sanela »

Vjerovatno su teme izgubile svoj smisao. A zasto odgovarati na tako stare teme? Ako ima nesto sto te zanima, pokreni novu temu s tim pitanjem.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Brisanje postova, tema i profila

Post by Ausername »

sanela wrote: Fri Jun 11, 2021 9:33 pm Vjerovatno su teme izgubile svoj smisao. A zasto odgovarati na tako stare teme? Ako ima nesto sto te zanima, pokreni novu temu s tim pitanjem.
Ne znam kako. Dosta toga je rečeno i prosto ne može da stane u jedan post, a mislio sam više na "nadovezivanje".
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Brisanje postova, tema i profila

Post by sanela »

Ausername wrote: Fri Jun 11, 2021 9:38 pm
sanela wrote: Fri Jun 11, 2021 9:33 pm Vjerovatno su teme izgubile svoj smisao. A zasto odgovarati na tako stare teme? Ako ima nesto sto te zanima, pokreni novu temu s tim pitanjem.
Ne znam kako. Dosta toga je rečeno i prosto ne može da stane u jedan post, a mislio sam više na "nadovezivanje".
Kad otvoris podforum u gornjem lijevom cosku imas dugme New topic i tu klikni, napisi naziv teme i pisi post. Vrlo jednostavno.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Brisanje postova, tema i profila

Post by Ausername »

Hvala :)
Post Reply