о.Бранислав из Црне Реке на трибини у Бг!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Eto napisah ti proverila saminformaciju i tacna je ali nije u bioskopu sumadija nego u kulturno obrazovnom centru koji se nalazi u istoj zgradi kao i bioskop. Ocemo li ici ?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Post by viola »

nasla sam i telefon crkve 3557988 .
User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Post by viola »

Ma zajebi sve, umrla sam od straha, kakva crna tribina! Nek se nosi i on i njegovi batinasi i rasisti i svi kreteni na ovom svetu zajedno! Ne idi, Zvrky, ipak, sto je sigurno, sigurno je. Ljubim te, Viola :D
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

otisla bi da cujem sta to ima da kaze povodom tog centra i povodom ovisnika koje "leci" majke mi otisla bih a nedaj boze da nesto pocne da prica o batinanju to ne bi mogla da iskuliram :?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Post by viola »

Jao, sta sam sve ja mislila, sada mi je drago sto je stvarno on veceras na toj tribini. Idem da iskuliram, bash sam ispanicila, ali dobro, cucemo sutra od nekog sta je govorio. U svakom slucaju, u odnosu na onaj sajt na koji sam naletela, pop Brana je med i mleko. Mada, ponavljam, neko tamo ga veoma dobro poznaje i divi mu se, i ljut je na ovaj sajt i nas koji ne mislimo kao oni, zato sam i pomislila da tu ima neka veza. U svakom slucaju, bolje ovako, samo neka on prica , to i onako najbolje ume! :x
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Molim te daj mi taj sajt da ga pogledam na pvt mi posalji,jer ja hocu da idem,ne znam sta da radim boim se da ce neki incident izbiti u svakom slucaju dosao on ili ne.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Heh mislim da bi me lincovali tamo na tom sajtu ili mozda ja njih ono nisu zdravi umovi.... i necu da idem ne mogu da stignem aaaaaaaaaaaaaaa grrrrrrrrrrrrrrrrr :evil:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
expect
Posts: 39
Joined: Thu Jul 20, 2006 7:18 pm

Post by expect »

Ej,ljudi,evo me,ziva sam i zdrava,malo uplakana,ali proci ce i to... :-D
Kao sto sam vec rekla na drugom topicu opsirno cu sve napisati sutra,jer sad odoh da spavam. Putovala sam od Ns do Bg da bih otisla na to predavanje...
Sve u svemu,'pajser brigade' postoje,ali batine dobijaju samo oni koji zasluze-covek je uspeo da me ubedi u to..Bili su i njegovi sticenici,znaci ljudi koji su vec bili dole,cak je jedan decko dosao i zamolio oca Branislava da ga vodi dole i on mu je obecao da ide sutra dole zajedno sa njim...Inace decko je 14 godina na heroinu...
Vise o svemu sutra... Trazila sam da vidim nekoga sa foruma,ali izgleda da niko nije dosao.. ne znam da li je Moonlight znao za tribinu,ali ga nisam videla tamo...
Pozz do sutra... :wink:
star

Post by star »

Uh,Viola ala si ovo izdramatizovala!Bivalo je sve napetije iz posta u post! Nisi valjda mislila da bi pop smeo tako nesto da priredi u Beogradu?Pa on je glavni kadija tamo u svojoj kuci daleko od civilizacije gde su mu ljudi ostavljeni na milost i nemilost!Dugo sam trazila taj forum o kojem si pisala i najzad sam ga i pronasla samo nisam sigurna koja je od potencijalnih clanica tog uvazenog mesta ova nasa Mara?
Espext, neverovatno da si tako podlozna uticajima?Covek se sigurno pazljivo pripremao za nastup, te me ne bi cudilo ni da je odlazak tog momka deo koreografije!?Ja sam izuzetno kompleksno prisla celoj situaciji.Procitala sam sve komentare ovde, kao i na svakom od foruma ili sajtova gde ih je bilo!Nekako najupecatljivije mi je delovao komentar jednog momka na B92 da sve to sto se desava oko tog centra, lici na centar za stvaranje stvaranje naci omladine, sto se poklapa sa simpatijama clanova onog uvazenog foruma i nastupom lepe Mare ovde, za koji sam sada sigurna da je cista provokacija!Necu nagadjati ko je i pod kojim nickom,ali je slika o tom centru upotpunjena!Covek je skupljao dobrovoljni prilog za "manastir" a to je zapravo njegova kuca,kakav manastir!?A obzirom da ima tarifu za svoje usluge , i to ne tako nisku,onda je bio duzan prijaviti delatnost,platiti porez i nabaviti fiskalnu kasu!
Sta znaci pojam "zasluzenih batina"?Zaintrigirala si me sa tvojim izmenjenim misljenjem,lepo bi bilo kad bi bilo i argumentovano!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

E hvala bogu pa igrom slucaja nisam otisla tamo iskreno keva me je sprecila jer yna kako reagujem na njega i njegove budalastine narocito veyane ya batine,tacno sam znala da ce to reci,a na to bi skocila da ga ubijem,i ti njegovi sticenici ...heh...ne verujem u to...ja ne ynam kojim bi imenom njega mogla da nazovem....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply