о.Бранислав из Црне Реке на трибини у Бг!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Hajde, pa nam javi kako je bilo i napisi svoje dojmove!
Imas domacu zadacu napisati svoje utiske sa tribine
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Post by viola »

NE POSTOJI NIKAKVA TRIBINA DANAS U BIOSKOPU SUMADIJA!!!!!!! ZVALA SAM BIOSKOP I PROVERILA!!!!!!!!!!! NE IDITE LJUDI, OVO JE NAMESTALJKA I VEROVATNO I NEMA VEZE SA TIM POPOM!!!!!!!! LEPO VAM KAZEM DA SAM SINOC NASLA NEKI PROKLETI RASISTICKI FORUM GDE JE PRICA O TOM POPU SKINUTA SA OVOG SAJTA I GDE SE ZALAZU ZA JOSH UZASNIJE METODE!!!! NE IDITE POBOGU!!!!![/b]
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ma Viola bre cekaj malo jer to normalno od strane nekoga ko leci ljude idt.? Malopre sam napisala post da je moguce da je namestaljka ali ako jeste trebalo bi to prijaviti nekome a ja mislim bas narkomanima pa ako ce biti krvoprolica onda da idemo do kraja pizde jedne pokvarene,i posle recite kako je pop okej covek,i ako je namestaljka sve to potice od njega samog...
I te metode .jaoooooooooooooo....ja bolje da popijem nesto da se iskuliram il ce me neko ubiti tamo..
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Post by viola »

Zvrky, slusaj pazljivo, razmisli, a onda iskuliraj, jer nema razloga za paniku, samo treba ne otici. Meni je bilo cudno sto se ta Maraja prijavila na forum 10. oktobra i to sa vescu o toj tribini. Nije mi bilo sumnjivo, ali posto sam videla ostale nebuloze koje je pisala, malo mi je bilo cudno. I tako, resim ja da proverim na netu gde se ta tribina odrzava, u koliko sati i slicno, kad ono, nigde nista!!!! E, ja onda ukucam popovo ime i Crna reka i narkomani i google mi izbaci neki sajt od koga sam se sledila. Kod njih je prica o popu skinuta sa ovog foruma, sto nije tako strasno, ali jedan od njihovih rasista se potpisuje sa PISI CIRILICOM. Na tom narkomanskom forumu kako ga oni zovu, pisu o tome da narkomane treba ubijati i ideal im je rusija gde to mogu da cine slobodno??!!! E, sad, to mi je bilo samo sumnjivo i mislila sam da sam paranoicna, ali sam jutros za svaki slucaj okrenula bioskop Sumadija i devojka se zgranula, kaze kakva tribina, mi imamo projekciju u pola 7! Dakle, meni ovo lici na namestaljku iza koje ponavljam, ne stoji pop Branislav, nego neko drugi, a koriste ga jer su videli da smo ovde svi besni na njega i da bi veliki broj narkomana bas zato dosao da cuje. Pa ti sad razmisli dobro, mozda preterujem ali samo ako postoje dva bioskopa Sumadija u Beogradu ili ako je devojka na telefonu koja tamo radi neobavestena! Uostalom, zovi i sama i proveri. Po meni, mozda bi bilo pametnije zvati policiju nego narkomane, ako vec neko mora da se zove!!!! :!: :!:
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Upravu si da moze biti namestaljka da se skupe ljudi koji ga ne vole i naprave pobunu samim tim i napad na njega a sve to ce ici u njegovu korist,jer boze moj narkomane treba pobiti itd...smrad smrdljivi,jao sta da radim sad...da mu priustim to zadovoljstvo i odem ili da iak ostanem kuci( njemu ili njegovim idiotima svejedno) :axe: :smt066
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

da ali pozvati policiju sta cemo time dobiti tada se nece nista desiti i oni ce biti mirni ko bubice a ja licni ne volim policiju
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Post by viola »

Zvrky, ja jedino da napisem na kineskom - SIGURNA SAM DA TAJ POP NEMA NISTA SA TIM STO SE SPREMA! Po mom misljenju, radi se o tome da su neki idioti iskoristili njegovo ime da bi navukli narkomane da dodju na odredjeno mesto u odredjeno vreme. Skandal te prirode ne bi ni njemu isao u korist, veruj mi. U najmanju ruku nas neko cima, da odemo tamo pa da se ispalimo, jer nema tribine. Ali nisam sigurna... Veruj mi, ja sam pocela da se tresem od straha kada sam cula da TRIBINE DANAS NEMA!!! Ne znam da li je pametno ikoga zvati, ali na kraju, ako mi sa ovog foruma medjusobno razglasimo da se ne ide, to bi bilo najbolje i niko nece biti povredjen. Opet, mozda gresim, ali, eto, ako neko zna broj telefona, moze da pod hitno nazove popa i pita da li je ista planirano za danas. Ili vec, ne znam ni sama, ali cinjenica je da bi se na tom mestu pojavili uglavnom ljudi sa ovog foruma i njihovi prijatelji, dakle, ako se iskomuniciramo i razglasimo da je mozda u pitanju namestaljka, niko nece biti u opasnosti. I ponavljam, zaboravi na trenutak na popa, sigurna sam da ovo nema veze sa njim licno, nego je samo zloupotrebljen!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Upravo zovem sve moguce vezano za sumadiju da pitam i ja a onda cu okrenuti i popa samo malko sacekajte i napisacu moje informacije,ne bih volela da se ikome ista desi a naprociro meni jer sam besna uzasno,keva neda da idem..
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Upravo sam dobila informaciju da to postoji ali pored bioskopa sumadija ,adresa je turgenjevljeva 5 ali se ulazi iz dostojevskog ulice odrzava se u 19h informacija je iz Kulturno-obrazovnog centra KOC koji je u istoj zgradi sa bioskopom ali je potpuno odvojen kao ustanova cak je i drugi ulaz. eto to sam upravo saznala Viola tebi hvala u svakom slucaju ja bi tamo najebala skroz mnogo ga ne volim . cmok
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Post by viola »

Samo pozuri, ja sam u gradu pa nemam telefon... U pitanju su bukvalno minuti... Mozda da neko nazove tu crkvu Svetog Trifuna da proveri sa njima?? Samo brzo, please...
Post Reply