о.Бранислав из Црне Реке на трибини у Бг!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Post by viola »

Cao Maraya, vidim da si odabrala i pravo nacionalno ime za forum! Josh ako nam kazes da ti je i otac Brana nacionalni duhovnik, blago nama svima! :!: Mislim da svi ovde imamo daleko vece probleme od nacionalizma, i od toga ko kojim pismom pise. A uostalom, i latinica i cirilica predstavljaju modifikaciju grckog pisma iz vremena Cirila i Metodija, sto ce reci 9. vek, te u sustini, ni jedno ni drugo nisu svojina ni jedne od lokalnih nacija!

A sto se tribine tice, nadam se da nece biti snajpera jer oni to bash i hoce, jer svi ti frikovi tamo koliko sam ja shvatila, tripuju da su oni sveci, a svi koji ne misle kao oni , sta bi drugo bili nego :twisted: . dakle, samo dostojanstveno, i u sustini, ja ne bih ni trosila svoje dragoceno vreme da slusam prazna naklapanja priucenog polu-popa koji zloupotrebljava svoj polozaj i manipulise bolesnim ljudima. Toliko, pozdrav, Viola :P
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Post by Sonja »

8) he, Viola....
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
star

Post by star »

Marya, kao što primeti Viola zaista si izabrala i nacionalno ime u skladu sa pismom! Kao Srpkinja kojoj je to takođe nacionalno pismo, mislim da ti imam pravo reći da na internacionalnom forumu gde su kao što Sunrise reče neki davno zaboravili da ga čitaju,a kamoli pišu , takvo pismo izaziva sumnju u dobre namere! Retki se njime koriste i na čisto srpskim forumima, sem onim nacionalističkim,a da ti iskreno kažem čak ni u Beogradu nema puno natpisa ćirilicom! Ne znam čemu to? Znala si da ćeš privući pažnju i da će ti se postaviti ovakvo pitanje, ako si baš to želela postigla si efekat!
Odlično, pošto ćeš već biti na tribini, ti nam napiši detaljan izveštaj, a ja se javljam kao prevodilac sa čiriličnog na latinično pismo i obećavam da neću pogrešno prevoditi velike misli velikog čoveka! DRago mi je što je izabrao baš tu crkvu na Topčiderskom groblju, možda će ga i moj muž "čuti" pošto je tamo sahranjen, a porwed njega biće tu brojne publike! Morbidno? Takav je život, a i smrt sa drogom!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ma upravu je Viola necu ici sa snajperom,icicu sa motkom nekom i istim tim narkomanima koje je on lecio,ustvari pored tih narkomana ni motka im nece zatrebati. To je bre jedna ljiga od coveka ja nemam sta drugo za njega da kazem. SMRAD,djubre ostaje djubre....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ja stvarno imam problem sa cirilicom, npr. ono sto je Dlakavi napisao, zadnja rijec mi daje probleme :-D heh
Ona bi trebala znati zasto se odlucila na ovoj temi pisati cirilicom a na drugim temama pise latinicom! :)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Post by viola »

Zvrky, znas sta, meni ovo malo lici i na neku vrstu provokacije, i obavestenje o tribini, i ton, ne bi ja na to isla nikako. To me sve nekako podseca na one mitinge i kontramitinge za vreme ex rezima :roll: Razmisli samo kako bi tom nazovi popu dobro dosla vest da su ,,neki narkomani koje je on sa svojim zlatnim srcem i poboznoscu lecio, upali u crkvu u Boziji hram u kome je on bogobojazljivo pricao, i napali ga`. :?: Mislim da bi mu bilo kakav incident te vrste samo podigao rejting i oprao ga od one price sa Romima i pokazao kako je on sve vreme u pravu. Moj savet je da se na to ne ide, a ionako nema zasto, tip je potpuno jadan i za sazaljenje, i ne vredi nikakvog skandala! A palo mi je na pamet da je malo cudno sto nam se nasa nacionalna drugarica Maraya pridruzila bas sa reklamom za ovu tribinu, i to bas na ovom forumu gde se doticni pop toliko pljuje? Meni sve mnoogo lici na namestaljku, te apelujem da ukoliko neko i ode ne naseda jer sta god da krene naopako, on i samo on dobija! Razmislite dobro, ljubi vas vasa paranoicna Viola :roll:
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

E, o tome tko je Marija i koje su joj/mu ovdje namjere bi se dalo diskutirati. Kazem s obzirom na onu pricu sto je napisao/la na Inspirativnim mislima o liku koji je ispovracao oblak s ocima i usima ko vrag :twisted:
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Post by viola »

Ma dobro, sta je njoj u glavi je njen problem, mene je samo strah da neko ne nastrada tako sto ce biti navucen da ode na neku kao tribinu, a tamo sacekusa.... jako mi je cudno sto nigde, ali NIGDE nisam nasla vest o toj tribini (ni GOOGLE ne zna nista) i od kuda to da bas ona nesto zna o tome i to ovde obavestava? Plus, dok sam preturala za informacije o tribini, naisla sam na neki uzasan rasisticki forum u kome se spominje afirmativno otac Branimir, pise neka devojka koja ga licno poznaje i divi mu se, i na kome se takodje afirmise i ubijanje narkomana!!! A jedan od slogana im je PISI CIRILICOM!!! Mene je stvarno strah, i molim sve da NE IDU sutra na tu tribinu, mooolim vas :(
P.S. Ako preterujem, ja se izvinjavam, ali bolje da se ja izvinjavam nego da neko nastrada! :!:
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Da zivim u Srbiji i da sam bolje upucena u cijelu spiku ili npr.da mi je netko blizak bio tamo i par nas zele ici i vidjeti sta ce im covjek reci, otisla bi i bacila gir
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
expect
Posts: 39
Joined: Thu Jul 20, 2006 7:18 pm

Post by expect »

Ja idem sutra...Ako se javim,znaci da sam ziva :D ...
Ali ja moram videti togcoveka i cuti mu pricu...
Post Reply