о.Бранислав из Црне Реке на трибини у Бг!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
hermiona
Posts: 131
Joined: Fri May 12, 2006 9:26 am

Post by hermiona »

A o kom sajtu je rec, napisite adresu da mozemo da ga posetimo, da se ne smaramo da trazimo na googlu.
User avatar
Moonlight Hermit
Posts: 33
Joined: Sat Aug 05, 2006 5:53 pm
Location: House of Ptah..

Post by Moonlight Hermit »

zvrky wrote:Upravu si da moze biti namestaljka da se skupe ljudi koji ga ne vole i naprave pobunu samim tim i napad na njega a sve to ce ici u njegovu korist,jer boze moj narkomane treba pobiti itd...smrad smrdljivi,jao sta da radim sad...da mu priustim to zadovoljstvo i odem ili da iak ostanem kuci( njemu ili njegovim idiotima svejedno) :axe: :smt066
:roll:

Na kojim si ti drogama? U kom lala-lendu ti zhivish? Jel ti chitash ono shto pishesh, ili iskljuchish mozak, pa tipkash po principu automatskog pisanja??? Izvini, ali ne pamtim da sam vecju kolichinu verbalne diareje (prevod: govornog proliva) prochitao u nekoj bliskoj proshlosti. Dodushe, izbegavam krugove ljudi koji su joj skloni.

Ne toliko daleka buducjnost, Beograd....

Zvrky sedi na tenku, u SS uniformi i odatle komanduje masi prebijenih narkomanima, koji nasrcju na okupatore sa prljavim shpricevima. Oko o. Branislava stoji masa napumpanih ex-narkomana, koji sada chine drzhavnu policiju, poznatiju kao "pajser brigada". Naravno, otac je proshirio svoje pipke dalje od komune, uvlachio se u jednu po jednu sferu zhivota. Zvrky, ta mlada revolucionarka, povuchena primerom Jovanke Orleanke, koja crpi entuzijazam iz biografija Romela i Robespjera, a usput i potreshena Orvelovom "84" u kojoj je videla analogiju metodike o. Branislava, chini odvazhan korak, strategizaciju prebijanja tog diktatora, velikog brata, pardon, velikog oca Branislava, koji ima tendenciju da pokori planetu.

Idem na fakultet, no comment again :roll:
This is happening for your pleasure, at your leisure, use your evil, when you want
User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Post by viola »

Moonlight, please, da ne bude zabune, u ovoj situaciji sam ja pogresila, i iskreno, dosta mi je moje fikcije, tako da nema potrebe da uvodimo i nove likove! :roll: Mada, ne bih imala nista protiv da se na primer i pop B. i policija i narkomani i ex narkomani udruze i krenu zajedno na dilere i njihova blindirana kola i kucerine, i stave tacku na problem droge jednom za svagda. Ovako dok zrtve dobijaju batine, a dileri i dalje lepo rade svoj posao sa novim zrtvama, ja ne vidim i nikako ne mogu da vidim svrhu batina. Mozda gresim, i mozda me treba istuci da bolje shvatim? 8) Pozdrav, Viola :)
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Na heroinu su sam pa tripujem da krecem u rat......
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Moonlight Hermit
Posts: 33
Joined: Sat Aug 05, 2006 5:53 pm
Location: House of Ptah..

Post by Moonlight Hermit »

zvrky wrote:Na heroinu su sam pa tripujem da krecem u rat......
Kako mislish na heroinu si sam? Na heroinu smo si? Na heroinu ste su? Na heroinu si sa?

Shta ja da radim na horsu? Horsu je mesto u shtali, a ja sam, at the moment, stacioniran na kozhnoj fotelji. Extra je

:oops: Tebi kao da su se suzile zenice, pa od jednog choveka vidish 2 :oops: :-D :oops: Necu da ce dluzim ca tobom, ako imas maje zenitze!

Viola:
Mozda gresim, i mozda me treba istuci da bolje shvatim?
Bre Viola, pa mislim da smo proshli kroz ovo before? Po logici prema kojoj vi idete, onda sam ja vecj prvi dan tamo trebao da dobijem batine, zbog toga kakav sam... A tek kakav sam bio.. To mozhe Marya da vam kazhe, ako bude zhelela (u pitanju je moja rodjena sestra) :)

Ja da se ponavljam necju. Imate onu temu koju sam otvorio, pa chitajte.
This is happening for your pleasure, at your leisure, use your evil, when you want
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Batine ne odobravam. Ni kod odgoja djece, ni u skoli, ni u zatvoru, ni nigdje gdje netko koristi svoj polozaj i moc odnosno nadmoc nad nekim.
ALI, isto tako treba izaci na kraj sa masom narkomana. I, sigurno je da bi neka druga metoda vise uspjeha donijela nego batine. Ako se njemu da pravo tuci svoje sticenike onda bi to trebalo biti ok u svakoj drugoj komuni, bilo u Srbiji ili Spanjolskoj. Po tome bi onda isto tako u bolnicama trebali tuci ljude jer je narkomanija bolest i sa time se svi slazemo. Onda se sirimo u skole, pa u vrtice, pa mozemo doci do apsolutno svake institucije.
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
dnad
Posts: 10
Joined: Tue Oct 17, 2006 12:30 pm

Post by dnad »

sunrise wrote:neka sam off topik nego te pitam zato sto mozda neki imaju problem sa citanjem cirilice i nije nam svima podjednako lako i jednostavno citati. Ja sam cirilicu imala u osnovnoj skoli jako, jako kratko vrijeme i iako uspijem procitati nekako sto je napisano sa pisanjem ne bi izasla na kraj. Nego, sta si uopce rekla, onaj tip ce biti na tribini, je tako? Pa, bas me zanima kako ce proci program i sta ce se zanimljivo reci. U svakom slucaju javi nam kako je bilo i ako mozes pisi latinicom da te lakse svi mogu citati. Ako hoces a ako ne pisi kako hoces!
Pozdrav
novi sam ovdje i ja vas pratim sve i svi ste mi super,ali dotična dama po meni nije fer,jer je jako veliki postotak ljudi ovdje koji neznaju čirilicu...dotična dama nema zlu namjeru,ali neka malo promisli da nas i ima onih koji ne razumijemo to pismo,pa bi stoga bilo fer (a pogotovo jer se ovdje radi o jako velikiim problemima-narkomanija) da se piše latinicom.
p.s.ja mislim da bi joj to bio najmanji problem.
unaprijed hvala na razumjevanju i veliki pozz svima
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Hallo Ndan!
Eto, samo da te pozdravim i pozelim dobrodoslicu te se nadam da ces ostati s nama.
Sve najbolje

ps. a valjda cemo i mi nesto saznati o tebi
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
expect
Posts: 39
Joined: Thu Jul 20, 2006 7:18 pm

Post by expect »

Evo me..ziva sam :-D ...
Heh,eto procitala sam vase odgovore i nije mi jasno zasto ste toliko kivni na taj centar. Pustite one koji su bili dole da pricaju o prednostima i manama takvog nacina prevaspitavanja. JA sam sigurna da je vecina njih zahvalna ocu Branislavu.. I zaista ne znam zasto mislite da je sve iscenirano..Pa pobogu tako mozmo tvrditi i za sve ostale prezentacije privatnih klinika...
Treba da budemo zahvalni tom coveku sto se prihvatio tog posla..PA i da ima 1% uspesnosti i to je dobro..izlecio je nekoga...
Ja znam da cu mu ja biti zahvalna zauvek...
Pozz
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Evo ja pustam da prica onaj ko zna i ko je bio tamo,dalje necu ucestvovati u temi zbog provokacija doticnog koji je tamo bio...ja nisam bila ali imam takvo misljenje kakvo imam i tacka. Pritom sam po njemu retard itd da ne sirim sad takozvanu prepirku ili svadju kako hocete .....delete Zvrky,zaboravite sve sto sam rekla bane je sjajan covek i treba mu se klanjati....hvala mu na tolikom broju izlecenih u njegovom centru :prayer:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply