da li se vama desava/lo

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

2k5
Posts: 1
Joined: Tue Jun 07, 2005 8:40 pm

da li se vama desava/lo

Post by 2k5 »

da kada ste se skinuli "malo" zanosite dok hodate?hoce li to da prodje?ja sam cist vec dva meseca i i dalje imam taj "problem"???
User avatar
LuLu
Posts: 77
Joined: Tue Apr 19, 2005 3:57 pm
Location: ZemljaCuda

Post by LuLu »

heheh ... trebalo bi da prodje ... mene to drzi nekih dva tri dana i poslije ssam super ono 'ok'
**I'm playing the game, the one that'll take me to my END, I'm waiting for the rain, to wash who I am!**

*U svijetu tajni, mi nismo sami!*
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Jedes plazma keks, jer vitamine i minerale ima keksic taj! A to je ono sto ti sad treba! Vitamini i minerali i udri po njima! za par dana bices ko nov!
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

pa dobro,palzma ima minerala,kalcijuma,gvozdja,vitamina...(sad se setih te reklame)ali OLIGOVIT ima 10 minerala & 10 vitamina,pa sad u zavisnosti od toga kliko ''zanosis'' ti vidi 'oces samo keks ili i ovo kao nesto ''jace''(tj.''teze'',hehe).
ma bices ti dobro,proci ce to(nisi na nekim jakim lekovima i tako to?)
roby
Posts: 14
Joined: Wed Jun 01, 2005 9:52 pm
Location: brčko

Re: da li se vama desava/lo

Post by roby »

2k5 wrote:da kada ste se skinuli "malo" zanosite dok hodate?hoce li to da prodje?ja sam cist vec dva meseca i i dalje imam taj "problem"???
Bitno je da si se ti skinuo,sve ostalo će biti bolje :wink:
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Slobodno (se) ti zanosi, samo (se) nemoj zanijeti :lol:
kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

Post by kika »

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

TI ZANOSIŠ A MENI JE OSTALO JEDNO OKO MALO VRLJAVO :-D :D :-D :-D :D tate mi :cry: ZNAŠ ONO KAD SE DOBRO PUKNEŠ OČI TI IDU SVAKO NA SVOJU STRANU,TAKO MI OSTDE OVO LIJEVO MALO :shock: Šalu na stranu moram otići da mi to laserski srede a to što zanosiš proći će :P
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Hehe, tek sad kad sam se skinuo, i ja sam poceo da zanosim!!! Non-stop se osecam kao drogiran, tj. onako kako sam kao mali zamisljao da deluju droge.
Smesno mi je, cool, ne radis nista, a razvaljen si! hehe :-D :-D :-D :-D :-D :-D
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Proći će vremenom...Samo da malo ojačaš organizam...A možda imaš i nizak pritisak,pa ako piješ sedative-to je to... :smt006
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Moje neko iskustvo sa tim zanosenjem je da sam ja cista godinu dana i jos zanosim obicno u desno :D ako to ima neke veze u koju stranu zanosis.......meni je to smesno jer ja i dok sam se radila ja sam zanosila i sad kad sam cista opet zanosim..........staces profesionalna deformacija :-D
Locked