Nasa draga kafica!!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Dobro jutro ljudovi, Probudila sam se i shvatila da je napolju mnogo hladno,brrrrrrrr, sve cesci kisoviti dani,pitam se da li ce jos biti lepih ,suncanih dana ili je sa tim gotovo,ide zima...Inace komp mi je crko vec dva dana ga nemam tako da se sad opet otimamo oko jednog kompa.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Post by Sonja »

Dobro Omcho,

necu vise da se pravim englez :-D
Ma nisam napeta, nego covece bas mi je bilo glupo, ali dobro desava se, valjda :roll:

Dolazi zimaaaaaaaa, duga i hladnaaaaaaaa :rock: :rock: :rock: :supz: :smt034 :-({|= :smt020
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
User avatar
expect
Posts: 39
Joined: Thu Jul 20, 2006 7:18 pm

Post by expect »

hehehe,po prvi put u zivotu jedva cekam zimu... :-D
..A kad mi dodjes ti..i osmjeh vratis mi.... :-D :-D
User avatar
svejedno
Posts: 66
Joined: Sun Jan 08, 2006 1:46 am

Post by svejedno »

Ne, stvarno, bitno je pisati, ljudi citaju, sto kaze Sonja, uvek je tu 3-4 gosta kada sam tu i ja, nece ljudi mozda da se prijave, ali secam se da sam se ja odusevio kada sam nasao sajt.


Tako da idem sada malo da ceprkam po forumu, mozda nesto korisno i napisem, ko zna? ;)
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

.A kad mi dodjes ti..i osmjeh vratis mi....
Sva patanja i bol zivotamog....ce procccccccccc....
U nocima bez sna ja tebe dozivam,
Da dodjes mi ti i kao svi...mirno ziveti........
"Dobro jutro,dobar dan ja se budim nasmejan"
Pozdrav
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
expect
Posts: 39
Joined: Thu Jul 20, 2006 7:18 pm

Post by expect »

Hehe,too zvrky..Samo imam problem,ne mogu da nadjem tu pesmu na netu.. Ako neko ima neka mi posalje na mail..Hvala :)
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Eeeeeeljudi jes vas lijepo vidjeti vako zajedno,majke mi.SRETAN SAM!!!! :-D :-D :-D
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

Omare-dzesi...?? nema me u zadnje vrijeme...radim jebi ga. izadjem s posla...umorna-odem odigram koju partiju bilijara i ciku...
sunrise-jesi ziva bona??
zvrks...zao mi je zbog kompa....sta mu je bilo?
e ne gumo sad svakoga pojedinacno da pozdravljam...drugi cu put.ne zamjerite
pozdrav svima
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Luna hard mi se razboleo heeehehehhe,neki bad sektore sam napravila po njemu pa ga sad krpe,trebalo bi danas ili sutra da ga uzmem pa cu da vidim dokle ce ajdnicak izdrzati :D
* Espect videcu ja danas u toku dana da skinem onu pesmu pa da ti posaljem,ja ga obozavam cak ga i imam ali na mom kompu koji je crko hehhehhe tako da strpi se malo kikik
Ja se inace budim kao vampir u 8h vec tri dana od kako mi ne radi komp,ova jutra jesu hladna ali ipak nekako lepa...Pozdrav
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Hallo svima! Kako ste ljudi?

Da, nije me bilo neko vrijeme. Prvo je bilo ljeto pa sam malo putovala. Onda sam bila u bolnici. Kad sam se vratila pa sve do sad mi se nekako nije dalo nista pisati a ni ici na kompjuter. U mjesec dana bi mozda jednom otvorila kompjuter na pola sata. Bas sam pisala na nekoj drugoj temi da sam upala u neku monotoniju i dosta stvari mi se ne da raditi. Govorim o sasvim jednostavnim stvarima na koje se doslovno moram natjerati da ih napravim. Prije dva dana sam se malo pocela tjerati i ne odlagati vise nista.
Ujutro ustanem, spremim se, dodjem na posao i tu sam do 23. Ovdje uglavnom gledam tv, kompjuter me nije interesirao. Oko pola noci smo kuci i krpe. iz dana u dan. Nije da mi je dosadno na poslu i da mi tesko pada ici na job jer nije tako. Cak i kad sam ponekad slobodna i odem popodne kuci, opet ne idem nigdje nego doma gdje se odmaram ili sta vec.

terapija i ja smo ok. :) Bila sam na 20mg pa sam vidjela da je to prebrzo bilo jer sam bas bila potonula i glad se javila (uspjela sam se iskontrolirati) pa su me vratili na 30 i poceli davati sertralin 2x50mg i kad ni to nije davalo rezultate, dobila sam i Tritiko za navecer. U medjuvremenu sam opet na 25mg. Oni smatraju da je kod mene puno veci problem depresija nego sama ovisnost pa cu na tabletama biti duze vrijeme a uz to smanjivati po malo terapiju.

Za 2 tjedna dobijam odgovor za vizu pa se hope da ce tad sve biti OK a ako ne, onda cemo se ganjati po sudu :-D

Uglavnom, eto, malo duzi repost od mene jer se dugo nismo vidjeli.
Sta ima s vama?
Vidim neki novi ljudi su dosli, to je ok, samo da se vise ne svadja i ne prepucava kao ranije i sve ce biti ok! :)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply