Nasa draga kafica!!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Post by Sonja »

Zoka ja sam trudna..... :-D

NAJBOLJA MAMA NA SVETU
Najbolja mama na svetu?
Moja mama!
Najbolja mama na svetu?
Moja mama!

Odakle nam oči?
Rodila ih majka!
Odakle nam uši?
Rodila ih majka!
Odakle nam ruke?
Rodila ih majka!
Sve na svetu rodila je majka!

Leti pesma oko sveta,
lepa, lepša nego bajka:
nema deteta ni cveta,
nema dok ne rodi majka!

U životu ja sam srela
mnoge, mnoge dobre žene,
al' je samo jedna majka
htela da rodi baš mene!

Dobra mama,
lepa mama,
samo jedna
naša mama!
Blago vama,
blago nama,
blago svima
sa mamama!




CESTITAMOOOOOOO :-D :smt041
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Čestitam sunrise još jednom, ovako javno PDT_Love_18

\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Danke svima na cestitkama.
Pa, da, ja to nekako usput, tako i jos zbunjeno dozivljavam trudnocu, ono, ja, mama, kako cu ja izgurati s bebom, znam jako malo o djeci, ne znam da li sam ikad previla dijete, ne znam too much toga, kad vidim druge mame na cesti sve su nekako strucne i znaju sta trebaju napraviti a di sam ja u svemu tome? :roll: No, znam da volim djecu i ona mene, imam strpljenja i dovoljno ljubavi i paznje pa se veselim tom malom bicu.
Jucer me brat pitao da li sam kupila stvari za bebu, no ja ne planiram sigurno do nekog 6 mjeseca, da li bi ranije trebala ne znam, ni ne znam kako to drugi rade i ne vidim razlog zasto bi vec sad trebala kupovati krevetic i robu i kolica. Imam vremena za to.

ranije sam razmisljala da bi bilo lijepo zatrudniti u periodu kao sto jesam,pa ljeti nositi komotne haljinice s stomakom koji vec malo narastao a u hladoj zimi duge i komotne dolcevite, trenerke, skijaske jakne.A, ne kao kad vidim sad jadne zene, jedva hodaju, natecene, velike, po ovim vrucinama s jezikom vani. Jedino sto skoro svu garderobu moram promijeniti jer sve sto imam je XS, ultra malo i kratko i ne prakticno. Uf a meni tesko palo ici u shoping hehe

thx ljudi
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...upravo pročitah...
Čestitke Sun!!!! :smt041
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

e ba nista se ne brini...doci ce to spontano...kad radis ultrazvuk?
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Hvala jos jednom.

Hvala Jope, nek si se i ti javila nama!

Pa, vec sam radila ultrazvuk i imam tri slikice, doktorica kaze da je za sad sve ok i da se normalno razvio. Ono, zena me tijesi, kao "vidi ima ruke ima noge, blabla"
Petak sam isla u labor raditi test za krv i ujedno i HIV i ostale infekcije itd. I mogu vam reci da me prvi dan bilo turbo strah, iako sam si cijelo vrijeme govorila da nema zasto jer znam da je sve ok, opet te nervoza i strah puca da ne bi imao neki plus. Jutros sam isla po rezultat i rekla si da necu otvoriti kovertu dok si ne kupim kavu i sjednem da se slucajno ne bi srusila, no istog momenta sam isla geldati. Furala sam si paranoju da ako dodjem tamo sta ako mi kazu, dodji unutrra na sekundu i sjedi, hehe, paranoja ziva. No, krv mi je jako, jako dobra i sve ostalo je isto ok.
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Joj, moram vam se malo požaliti. :( Danas smo svi kolektivno išli vaditi krv da bi mogli da se vakcinišemo na hepatitis B... Ja sam vam prava kukavica kad su ljekari u pitanju, Kad vidim iglu, dođe mi da se onesvijestim. Tako da mi je baš loše cijeli dan. Odoh sad da jedem i pijem sok od borovnice da se malo oporavim. Još me ruka boli... Ja sam baš loš materijal za junkyja :)
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:-D e neka su te malo boc boc :twisted:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Post by Sonja »

ne treba ti igla da bi bila .....



boze sta ja ser.....
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Sonja wrote:ne treba ti igla da bi bila .....

boze sta ja ser.....
Pa znam ja da ne treba, ali eto kažem .... slaba mi šansa. :D
Post Reply