Nasa draga kafica!!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Vlado ja imam slicne informacije,brat moj je bio, kaze da je bilo sranje i jeste tacno da su svirali sat i 15 minuta a narednih 4-5 sati su ljudi izlazili sa parkinga hahahahaha sto znaci epicentar zurke i svih desavanja odigrao se u kolapsu na parkingu :-D 110.000 ljudi a tako jadan koncest...steta...a tako se mnogo ocekivalo...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Zona, imas pravo, sad se sjecam slike :oops:
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

cuj slike....slika sunrise slika...mahahhahahha nista se ti ne sjecas....
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Vlado ja imam slicne informacije,brat moj je bio, kaze da je bilo sranje i jeste tacno da su svirali sat i 15 minuta a narednih 4-5 sati su ljudi izlazili sa parkinga hahahahaha sto znaci epicentar zurke i svih desavanja odigrao se u kolapsu na parkingu
Tvoj burazer je jos dobro prosao. Ovi moji su parkirali auto ispred prve kafane u Inđiji, cugali pa pjesice na koncert... Vracali se dva sata po najvecoj kisi do kola. A onda jos 300 mokrih km do kuce... Ujutro naravno na posao. RHCP.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

sad me hoces zbuniti :roll: . Sjecam se slike, ustvari ne slike nego nekako tvog lika kroz maglu i to ti najozbiljnije kazem i ne zezaj me, si cula!!!
hehehe
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Post by Sonja »

Vlado_M wrote:I ja imam taj problem sa ironijom... I kad se salim zvucim prilicno ozbiljno, pa se neki prevare. Naravno, oni koji me dobro poznaju osjecaju nijanse... A neki prirodno imaju osjecaj za feeling, pa odmah razumiju. Nego, Sonja jesi bila na Pepersima ?

Isla je skoro cijela moja ekipa, a ja se nesto lomio i presjekao da ne idem... Sve kontam da su Pepersi dobri kao podrska raji koja prica gluposti za stolom i udara po pivama, ali nisu za koncerta... Ja volim divljanje. I tako ne zatrazim slobodan dan na vrijeme. Poslije otisla skoro cijela moja raja i mene bacili u crnjak. Supci me zvali nekoliko puta na sluzbeni telefon. Ja dignem slusalicu sav u tripu trgovanja na berzi, a oni mlate gluposti i cugaju i smiju se i slusaju muziku na putu za Inđiju... Ali, ja sam se zadnji smijao - kazu da je koncert bio zesce sranje. Svega sat vremena i kusur minuta sviranja preko kurca. Cak i repertoar pjesama navodno je bio bezzze. Raja ih izvizdala. A kisa po zavrsetku je dosla kao slag na tortu.

Imas li ti druge informacije ?

Ej, Dovla nisam bila na Pepersima, ali iskustvo sa Metallica-inog koncerta ne bih menjala ni za sta na svetu. Matori su cepali 3 sata bez pretsanka, kakva je to rokada bila!!! A posto se Entoni Kidis leci zadnje tri-cetiri godine verovatno nije imao snage pa istrambuljao 1,15 minuta i aj cao.
Ja ih obozavam, i taman da sam bila, i da mi je svirao sat vremena, tacno bih se popela na stage, iscupala zicu sa gitare i preklala ga njome. To bi bio pravi spektakl.
Nego Dovla, bila sam sada za weekend na Lorien Garnieru i bilo je FENOMENALNO, toliko dobro da nisam mogla da iscooliram i otisla sam kuci oko dvojke. Ne moze brate, katapultirao me je u galaxiju medju teletabise. A oko mene malo, malo pa, seko oces bonu, ej oces duvku, leze stondiraju...i to je ono, ne celici se. Naravno da sam gustirala samo "orbit" (ne smrdi mi iz usta, nego ono volim da sviram po zubima ko ona sa reklame)i to onaj proffesional i kiselu, ali lik nije normalan i uopste mi nije bilo sve jedno da se ocuvam, pa sam morala da uhvatim straftu jer nisam htela da prizivam :twisted:


Eto toliko


kiss.


S.
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Mene ta mjesta vise ne privlace odkad sam ok. Nekako se ne zelim dovesti u tu situaciju testiranja i ti rece "celicaenja". Zivim tako jebeno normalno ali sto je best jos uvijek mi to full odgovara. sad mislim ici kuci na more i veselim se ici na more s bakom i mamom ili odvesti ih na rucak, veceru ili u grad na kavu, ka penzic, cakule na trznici hehe :-D

Kod mene ima velika novost a to je DA SAM TRUDNA!!!!!!!! :P :wink: Sad sam neki 14 tjedan, imam termin za 31.12., znaci opet nikakv party ni festa nego best poklon na svitu. Nisam u onom filmu kao sto sam dozivjela mnoge trudnice, nekako geldam se sastrane i pratim promjene, na sebi i svome tijelu. Mogu reci da sam oprezna i normalno u strahu no znam da ce sve biti ok.
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

pa cestitammmmm!!!!!! aaa sunrise ti to tako nekako usput, kao da je najnormalnija stvar, umjesto da otvoris posebnu temu i stavis velikim slovima
JBTE, JA SAM TRUDNA !!!! :)

E pa ekipa, da se razumijemo, buducu mamu od ovog momenta nema niko da dira jer ce ga/je zona pronosati na ledjima u protivnom...
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Post by raskorak »

sunrise, od srca čestitam!
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Hhehehe konacno si im rekla, a to je znak da je sve ok i meni je mnogo drago zbog toga :D Ajd sad cekamo jos jednu bebu,Katarininu smo docekali sad tvoju :D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply