Nasa draga kafica!!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Sonja povukla te misao :-D desava se...nedaj se...misli mene gone...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
KatarinaS
Posts: 85
Joined: Mon Jul 18, 2005 6:52 am

W O W ! ! !

Post by KatarinaS »

Draaaagi drugari!
Evo, tek sad opet stigoh da malo svratim, a imam citava 3 minuta na raspolaganju...pa bolje da odmah predjem na stvar!
Nisam stigla da procitam vise od ovih poslednjih par stranica postova ovde, ali koliko vidim - super ste svi! Sto mi je nevidjeno drago!
A jos draze mi je, da ne kazem potpuno fenomenalno, upravo procitati najvaznije moguce vesti (u zivotu jedne zene)!
Sunrise - cestitke, cestitke, cestitke! Ma, sta da ti kazem... toliko sam se obradovala vestima, da cu da se rasplacem...
Vi, bre, niste normalni... u celom zivotu se nisam toliko naplakala kao sto sam ovde... ;o) (sto, narocito s obzirom na cinjenicu da skoro nikad ne placem, nisam "tip", samo potvrdjuje moje duboko uverenje da je ovo jedno mnoooogo posebno mesto... s nekim mnooooooooooooooooooooooooooooooogo posebnim ljudima)
Sad bih vas, svakog ponaosob, svasta pitala, ali posto mi se minutaza smanjuje brzinom svetlosti - osecajte se pitanim! Tj. - prijavite sta, kako, gde, zasto, ko.... sve me zanima!
A Sunrise...joj... kakvo tebe iznenadjenje ceka...kakav tebe neopisivo drugaciji zivot ceka... potpuno neuporediv ni sa cim...
U slucaju da imas bilo kakva pitanja, samo kazi, bice mi zadovoljstvo da ti, ako ikako mogu, makar malo pomognem svojim iskustvom.
A iskustvo Drugog Stanja, pa kasnije i Materinstva je....uhhh.... evo sad cu opet da se razmazem ovde po tastaturi....
Uverena sam da sam bila sampionka suludih tripova, ekstremne brige i kojekakvih opterecujucih idiotarija tog tipa, tokom veceg dela trudnoce, tako da nema frke, nemoj da se uzbudjujes ako si krenula i ti sa brigama i paranojama... to je sve vise nego normalno. I zaboravi se.
Kao sto se i svaki negativan ili neprijatan momenat momentalno zaboravi, izbrise, one sekunde u kojoj prvi put ugledas Svoje Dete.
Joj...moram da palim, a toliko toga bih ti i rekla i pitala te... Svraticu sutra tj. danas kasnije, da vidim sta radite, kako ste itd.
Do tada - JUPI JUPI za najjace vesti na svetu!
Ovde se svi, od sveg srca, radujemo s tobom i jedva cekamo Radostan Dan!
Kiss,
Katarina

(uzgred, gde je moja imenjakinja di medici? nesto ne videh njeno ime sad, kad sam malo proletela kroz postove? jel sve ok?)
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Post by davor »

slazem se
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

KatarinaS, nemoj da places zbog mene :) , hvala ti na cestitkama i lijepim rijecima.
sad sam skuzila da sam vama rekla za trudnocu a ovdje od svih ljudi s kojima imam svakodnevni kontakt kroz job, samo jedna osoba zna da sam trudna, ostali ne znaju a niti ne primijecuju iako sam vec skoro 4 mjesec.

Smanjila sam terapiju, vec dva dana sam na pola tablete znaci 1mg. Doktor mi je reko da se ne brinem jer cu iduci mjesec poceti prorijedjivati uzimanje na svaki drugi-treci dan pa cu tako i zaboraviti na sub.
Za sve one koji razmisljaju o terapiji subotexom, mogu im reci samo pozitivno i mogu ohrabriti jer se od prvog mjeseca terapije pocnes osjecati bolji, normalniji, pozitivniji, svjesniji ( u odnosi za met koji me nekako utapao), zivlji, veseliji I Evo od marta skidam svaki mjesec po 2mg i ni jednog momenta nisam osjetila da mi je doza premala ili da me ne pokriva ili ista od krize
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

E stvarno nije fer ponovo nas ima 37 na forumu i ni jedan ulogovan :!: osim mene naravno hahahaha Sanela stvarno bi mogla da zabranis citanje dok se ne uloguju :-D Opak ovde pisemo ponekad i malo licne stvari.... A vi koji citate a ne logujete se mogli bi lepo da se registrujete ako vec niste i da pricamo a ne tu da mi virite iza paravana.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
chill_out
Posts: 114
Joined: Tue Feb 20, 2007 4:07 pm

Post by chill_out »

Sunrise, čestitam ti od srca!!! To je nešto najljepše što se jednoj ženi može dogoditi! (po mom mišljenju). Čuvaj se! PDT_Love_01
Que mas puedo hacer en este dia donde la suerte a cambiado por completo yo siempre pensaba que te tenia y es ahora que me doy cuenta que todo es insierto...
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

Sunrise..čestitam ti od srca... to je nešto prelepo ...
Ne brini sve će biti u redu- videćeš !
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ne znam sta je nocas bilo samnom ali kao da me pukla kao neka kriza. Jucer sam radila od jutra do 23 a posto se budim oko 6 bila sam bas umorna i jedva cekala krevet. No, nakon pola sata sam se probudila i imala onaj osjecaj u nogama te nisam mogla jedan polozaj zadrzati vise od minute. Ono, kao da sam danima bila na dopu pa mi sad kao fali i ona nervoza me pukla. Ne znam uzrok, tako nesto nisam osjetila svo vrijeme sto sam na terapiji i sad me strah da ce mi opet nocas biti tako.
Danas cijeli dan razmisljam sta je to bilo i zbog cega i jedina stvar koja mi pada na pamet je ta da sam jucer ujutro uzela pola sub-a i nakon 15 sekundi ga vise nisam osjetila u ustima no, nisam tome pridavala znacenje nego sam mislila da posto je tableta tako malena da se brzinski otopila. No, mozda sam ju progutala i iako mi je preko dana bilo ok u toku noci sam osjetila da mi fali moja doza.
Ili moze nesto drugo biti razlog tome?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

e...koliko se ja razumijem u tu oblast normalno je da zene u trudnoci dobijaju grceve u misicima...a nervoza moze biti od hormonalnih promjena...
User avatar
Mona
Posts: 199
Joined: Fri Nov 10, 2006 1:04 am

Post by Mona »

Kad bi nashli nekoga ko se razume u horoskop pa da otvorimo temu,razonode radi...

Btw...Sun,chestitam ti i pazi se sad :)
Post Reply