Nasa draga kafica!!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

k8y

Post by k8y »

Di si uopće? Vjerojatno druga država.... :( Evo noćas sam već popušila kutiju cigareta,sad otvaram drugu, i naravno pijem...pijeeem... kaaaavuuuu!!!!! :shock: :wink:
Maya
Posts: 20
Joined: Mon Feb 12, 2007 9:41 pm

Post by Maya »

Ja sam u Nemachkoj, a ti? Ne pitaj koliko ja pushim, narochito kad mi klinac nije tu, a sad je kod babe i dede..i pijem litre kafe dnevno :?
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Zdravo MAYO pozdrav. :supz:
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Hej ljudi, kako ste, šta ima?
Evo, ja radim milion stvari istovremeno, ali, to je već stara vijest :)
Zapravo, pakujem se, sutra idem na Vlašić, na neku edukaciju pet dana. Mislim da ću se malo odmoriti... al' nikad se ne zna. Ne znam hoću li imati pristup netu. Nadam se da hocu. Ali, ako ništa, javim vam se iduće sedmice. Do tada budite OK i uživajte u jutarnjoj kafici :)

:smt006
Maya
Posts: 20
Joined: Mon Feb 12, 2007 9:41 pm

Post by Maya »

Pozdrav i tebi Fanatik! 8)
Sanela, lepo se provedi i odmori, jebo net 5 dana, sta ce ti? 8)
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Morgen ekipo! :smt006


Kisa pada, super, ne moram prati ducan :smt023 .


Danas idem kod doktorice na mjesecnu kontrolu i po novi recept za subutex. Moram joj reci da vise od mjesec dana ne pijem antidepresive i tablete za spavanje, nek zna realnu situaciju pa ce mozda i ona biti za to da mi se da manja doza sub-a. Ali necu je forsirati da mi to napravi nego cu je pitati sta misli o tome i kako obicno ide spustanje kod ostalih. Postoji uopce sub od 6mg? Nadam se da da jer ako mi ovali tri male tablete u usta ne znam kako cu podnijeti taj grozni gesmak.Nikako da se naviknem da tu kemiju u ustima.

Derete po kavi, ha? :lol: Imala sam i ja nedavno period kad bi pila po 3 one velike salice od 2 i po deci kave sa turbo puno mlijeka, no, sad samo obvezno cim izadjem iz stana kupim kavu i to mi je za cijeli dan sve. Rijetko kad popijem jos jednu iz automata. Trentuno sam na kakau, nakon te jutarnje kave i red Bullu. Citam jutros u novinama kao Robi Williams je klinici za skidanje jer je navucen na 20 doza red Bulla, hehe, kao nije na dopu ili tabletama ili alkos nego je navucen na energie drink. :-D

Vi koji ste u USA sta je stvarno toliko nevrijeme i snijeg kod vas? Ovdje jucer bilo proljece, sunce je picilo, toplo, jos u 7 ujutro sam izasla vani samo u majci i ponco i bez beda ili zime.

Vidim ima dosta nove ekipe na forumu, nadam se da cete i vi naci pomoc koja vam je potrebna kao i mi koji smo tu vec duze.

Jeco, kako ide bracni zivot? Jel radis negdje ili samo u gim i domacinstvo? Cime ti se suprug bavi? Kako si ti, bez icega svo vrijeme? Drago mi je za tebe, stvarno, sjecam se kako smo se gurale na onom metadonu i preracunavale tvoje kapi hehe. Ja sam se isto odlucila krstiti i pa su mi pocele dolaziti neke zene iz crkve pa ucimo skupa. Donesle su mi masu kniga pa ih skupa citamo, pricamo, one mi odgovaraju na pitanja i tako.Valjda cu ovu godinu ili do ljeta i to obaviti.

Stvor, sta ima? Long time :?:


Sanela kako mi se cini ti si trenutno jedini moderator ili administrator (kako se vec kaze) na forumu, je tako? Erineje vise nema? Ustvari ti i Avdija? Nekako su se sve one frke smirile i ok je sto je tako


Pozdrav svima, odo gledat seriju
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Dobro jutro raji, dobro jutro ptičicama. :-D :-D :-D
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Od petka do nedjelje nema ni jedne osobe na kavi? pa, di ste svi?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Pa nema nikoga svi spavaju ili su izlazili ili lumpovali.Ja svaki dan dođem ,pijem kaficu sam samcat. :? :? :?
Šta cu izgleda takvo je vrijeme došlo.
k8y

Post by k8y »

Ja pijem isto solo kaficu... I nema nikoga... Stvarno, neka loša vremena....
Post Reply