:"Da li je Katarina banovana?"

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
E A
Posts: 49
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:49 pm

Post by E A »

šta mai raja, ima li omće idje.. možda su i njeg banovali :-D
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

e evo ga EA....ziv -i zdrav(nadam se)...
nema jarane Omara...ni na mapi...! jebi ga-nadam se da je dobro ako nista.
Moonlight.....gotivim tvoj stil pisanja....! realan si yet still a dreamer:)
si u usa ili...?
ps. Ova tema je u svakom slucaju paglu...mislim ono...stvarno. Kate da zeli da bude tu bila bi.....Ja licno mislim da joj je bio pun k.... svega-od nacionalizma do vrijedjanja....a o (ne)razumjevanju ni da ne pricam...
sanela bona jesi ziva> pozdravi mi Avdiju....
mahanje:)
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
E A
Posts: 49
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:49 pm

Post by E A »

omćo je negdje kod mene u komšiluku, možda se i znamo iz vidjenja hehe
User avatar
Moonlight Hermit
Posts: 33
Joined: Sat Aug 05, 2006 5:53 pm
Location: House of Ptah..

Post by Moonlight Hermit »

Luna wrote:Moonlight.....gotivim tvoj stil pisanja....! realan si yet still a dreamer:)
Hvala Luna :-D

Nisam u USA, mada sam zhiveo na Manhattanu 6 meseci a potom sam 3 meseca bio u Queensu.

Btw, hvala na komplimentu. Lepo si to primetila, hehe :) Zhurnalistika i pisanje je moja velika ljubav, ili, kako bi Jelena Karleusha rekla - bubav (poshto jelte, pricha kroz nos)
This is happening for your pleasure, at your leisure, use your evil, when you want
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Meni je isto vise muka od svih tih prepucavanja i pametovanja i svega slicnog tome.

Sretan rodjenadan Luna!!! Znam da kasnim no zelim ti puno uspjeha i srece i zdravlja u tvom zivotu!!!
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Locked