:"Da li je Katarina banovana?"

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

BlackRose wrote: izvinite,nisam htela nikoga da provociram,niti sam se trudila da zvucim "uverljivo",jer mi nije bio cilj da nikome zamazem oci niti da sebe predstavljam u nekom svetlu i kakva nisam,jednostavno sam napisala ono sto mi je bilo na srcu i malo sam se oslobodila straha od javnog pisanja jer sam verovala da cu biti docekana normalno i da me nema ko napasti cim dodjem.Mislila sam da idem sad napisati svoju pricu,ali meni je potreban savet,a ne osuda. Ti o meni ne znas nista,ja nijedan post nisam napisala da bi mogao da znas da li sam ja otimala staricama torbe,ali ako tako mislis,ja necu ni pokusavati tvoje misljenje da promenim,a vec si me unapred osudio. Vidim da nisam dobrodosla,mada sam se nadala da cu moci sada slobodno pisati bez da me neko napadne na prvo javljanje,ali izgleda da sam grdno pogresila.
Svima sve najbolje,mislicu na vas.
Draga BlackRose ti si svakako dobrodošla! Nemoj se dovesti u situaciju da te tjeraju da se braniš i da se dokazuješ. Šta je bilo, prošlo je... ako ti treba podrška, ovdje ćeš je naći među ljudima čije si postove čitala svo ovo vrijeme. Drago mi je što si skupila snagu i oglasila se nakon godinu dana čitanja. Uvijek je drugačije kad čuješ tuđe mišljenje o problemu s kojim se suočavaš.

Iako je lako reći, teško je kad drugi ljudi komentarišu tvoj život i probleme kroz koje prolaziš. Ovdje te niko ne zna, zaštićena si anonimnošću, nemoj dozvoliti da te pogode komentari ljudi koji kritikuju sve i svakoga. Zbog njih se ne trebaš ustručavati, nego se oni trebaju ustručavati da nekog bez ikakvog razloga povrijede i uvrijede.

Prvi korak si napravila (a on je najteži), nastavi koračati dalje, piši...

Puno te pozdravljam BlackRose!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

BlackRose dobrodosla,nemoj se ponovo povlaciti iza zavesica vec pisi sve sto ti lezi na dusi,sve sto ti padne na pamet,sve sto zelis...Pozdrav
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Post by Samantha »

@BlackRose

Pa ni ja sa svojim gore komentom nisam imala namjeru biti drska i tjerati nekoga. Tako ja kazem dobrodosla. Mozda malo cudnim rijecima ali to je bila poenta.
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

jhgzhujgfcgfbdgvfcv
Last edited by Jeca on Mon Sep 11, 2006 12:30 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Dlakava Strvina
Posts: 33
Joined: Tue Nov 22, 2005 5:30 pm

Post by Dlakava Strvina »

@Dlakava strvina - takav način prevazilaženja banovanja je na nivou tinejdžera, pa ako si još na tom nivou.... hm... baš mi te žao.[/quote]


pa dobro ima i drugih nacina :D ...npr.preko proxy servera ukoliko ga posjedujes...a ja posjedujem desetine istih...jak sam ko crna zemlja..xexexexexexexe
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

@Dlakava strvina - takav način prevazilaženja banovanja je na nivou tinejdžera, pa ako si još na tom nivou.... hm... baš mi te žao.


pa dobro ima i drugih nacina :D ...npr.preko proxy servera ukoliko ga posjedujes...a ja posjedujem desetine istih...jak sam ko crna zemlja..xexexexexexexe
Bogami, ni quotanje teksta ti baš najbolje ne ide :D Baš si jak.
User avatar
Dlakava Strvina
Posts: 33
Joined: Tue Nov 22, 2005 5:30 pm

Post by Dlakava Strvina »

:-D ma bitno je da se nas dvoje razumijemo..xexexexex
User avatar
sanella
Posts: 50
Joined: Thu Feb 02, 2006 4:08 pm
Location: Zagreb

Post by sanella »

1. Dužina vremena provedenog u komuni obavezno da bude veća od 12 meseci
2. Da te u toj komuni nauče i kulturi, načinu komunikacije sa ljudima ili da te ne puštaju dok se ne naučiš
3. Staž u narkomaniji ne sme biti duži od...?
4. Recidivi nisu poželjni, no ukoliko ih ima dozvoljeno je do...
5. Niko ne sme izazivati osećanja u drugim članovima foruma (negativna a ni pozitivna)
5. Postati mogu samno osobe sa čijim se načinom života moderatori slažu, drugi neka criknu![/quote]
+
PONIZNOST.......


TO ISTO SIGURNO VRIJEDI JEL TAKO SANELA?
A JA MISLIM DA TO UMANJUJE COVJEKA! I DA TIME COVJEKA PONIZUJETE, I ODUZIMATE MU NJEGOVU LICNOST... BOLJE RECI PRANJE MOZGA. DAJTE LJUDI LJECITE SE KOD DOKTORA, OK U ZAJEDNICI, SLAZEM SE, ALI SA STRUCNIM OSOBAMA, PA NISU SE ONI 30 GODINA DJABE SKOLOVALI. DA BI SADA VJERSKI FANATICI PREUZELI STAVR U RUKE I LJECILI NAJTEZU BOLEST. NAJBOLJE DA LJUDI ODLAZE U CRKVU LJECITI SE. TO JE ISTO KO I KUPOVANJE OPROSTO ILI KADA LJUDI UCINE ZLOCIN PA IM JE DOSTA TO SPRICATI POPU KAKO BI SE OSLOBODIO KRIVNJE . TO JOS UVIJEK TAKO FUNKCIONIRA!!!!! KAO DA SMO DVA-TRI STOLJECA UNAZADILI. GDJE JE TEHNIKA, ZNANJE KOJE SE SVAKE GODINE STO PUTA POVECAVA, EKSPONENCIJALNO RASTE, A OVISNOST LJECE LJUDI TIPA BERNARDICA JURETIĆ, SVASTA!
User avatar
sanella
Posts: 50
Joined: Thu Feb 02, 2006 4:08 pm
Location: Zagreb

Re: moja odluka da se prikljucim

Post by sanella »

BlackRose wrote:se podsmeva i deli savete jedan diler koji se sobom ponosi!!! Ako smem da predlozim jedno jedino pravilo ko sme,a ko ne sme pisati na forumu (a treba uvesti neka pravila ipak,ovo je neka vrsta virtualne kuce,a u kucu se ne pusta svako,makar treba razlog zasto nekoga pustiti u kucu),ja mislim da onima koji su se vec javno izjasnili da su dileri i iznalze razne razloge i opravdanja zasto su to sto su,("besparica,nema drugog posla islicno")nemaju pravo pisati ovde,pobogu,to je isto kao da na forumu koji se bavi ekologijom glavnu .

TO JE NAPROSTO NEMOGUCE POSTICI OVO JE INTERNET HALLO1?

lijepo je sve to sto ti zelis ali to je nemoguce kontrolirati. Iako se ja ne slazem sa moderatorima POGOTOVO NE U NACINU LJECENJA (KATASTROFA!!!!!!!!!), napravili su dobru stvar. Od svih foruma mislim da je ovaj forum najkompleksniji sa njvise polustrucnih tekstova, ali ipak korisnih. I na kraju krajeva, ok su.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: moja odluka da se prikljucim

Post by sanela »

sanella wrote: lijepo je sve to sto ti zelis ali to je nemoguce kontrolirati. Iako se ja ne slazem sa moderatorima POGOTOVO NE U NACINU LJECENJA (KATASTROFA!!!!!!!!!), napravili su dobru stvar. Od svih foruma mislim da je ovaj forum najkompleksniji sa njvise polustrucnih tekstova, ali ipak korisnih. I na kraju krajeva, ok su.
Sanella, ovaj forum nije namijenjen liječenju. Ne znam otkud ti to? Ovdje se razmjenjuju iskustva i diskutuje o različitim pristupima i mogućnostima za tretman... Bilo bi dobro da je diskusija na višem nivou, nego što to nekad bude. Al, eto.

I izbrisala sam sam tvoju poruku u kojoj si kopirala katarinin PM, jer se privatne poruke ne mogu postavljati na forum.
Locked