:"Da li je Katarina banovana?"

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

E Tekila ajde molim te lepo ne lupaj gluposti.
I nije tvoj zadatak da delis pravdu po forumu. Ovde si nov i prekini da napadas ko hijena... Ovo je zadnji post tebi upucen. Ako ti vec neces, onda lepo ja prekidam ovu glupu raspravu
User avatar
sanella
Posts: 50
Joined: Thu Feb 02, 2006 4:08 pm
Location: Zagreb

Re: moja odluka da se prikljucim

Post by sanella »

TeqilaSunrise wrote:
sanella wrote:
sanela wrote:
to je istina... to je bilo u afektu... nema to veze sa drugim ljudima, jebiga sad, sori.
Sanella ja odradih svoj zadatak! Ono "Srbe na vrbe" isto nema veze sa drugim ljudima?! Ono sto si citirala rekao je Marx a njegova "religija" odnese mnogo zivota u veoma kratkom vremenu vladavine, dok druge relijgije traju hiljadama godina!
ne lupaj!!! to si izvadio-la iz konteksta! ja to nisam rekla vec sam rekla kako se kaze ovdije, te da i ja to mogu napisati, isto ko i ona!!!! a nakon toga sam se ispricala doticnoj ososbi, ako slucano nije razumjela, tj. ako je slucajno interpretirala kao da je to njoj upuceno.... ajd bok!
[color=red]i zivio marks!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a sljedbenika uvijek ima!!!!!!!!!!!!!!!!![/color]
User avatar
sanella
Posts: 50
Joined: Thu Feb 02, 2006 4:08 pm
Location: Zagreb

Re: moja odluka da se prikljucim

Post by sanella »

TeqilaSunrise wrote:
sanella wrote:
sanela wrote:
to je istina... to je bilo u afektu... nema to veze sa drugim ljudima, jebiga sad, sori.
Sanella ja odradih svoj zadatak! Ono "Srbe na vrbe" isto nema veze sa drugim ljudima?! Ono sto si citirala rekao je Marx a njegova "religija" odnese mnogo zivota u veoma kratkom vremenu vladavine, dok druge relijgije traju hiljadama godina!
marks je nije bio religiozan ;)
TeqilaSunrise
Posts: 13
Joined: Thu Aug 31, 2006 7:18 pm

Post by TeqilaSunrise »

Deljenje pravde je moje mišljenje da je metadonsko održavanje drogiranje na račun države i da nije lečenje?Znate li koliko košta to vaše "lečenje" državu? Koliko vas ima? I šta ako doživite Katarinine godine ili i malo više kao što ih ima, koliko ćete vi da koštate ovo društvo,dok se trudite da se "unormalite", a za to vreme bolesna deca ostaju uskraćena za lečenje!? I onda je Manson lud što šalje u komunu svakoga, pa brale, ako si rešio da se lečiš a ti stisni petlju, rad je najbolja terapija!
A ti Sanella ne znam stvarno šta si hrtela da kaže, ko bi šta rekao, šta ko kome, upetlja ga brate mnogo! Mnogo toga je rečeno, mnogo je i krvi proliveno, baš zbog jednog takvog tumačitelja Marxove ideologije, koju ti očigledno ne poznaješ, jer si najveću njegovu "umotvorinu" pripisala Frojdu, ali ti je zbog nečeg važnog da cičiš ovuda!
p.s. Ne provociram, niti napadam, iznosim svoje stavove koji se možda ne slažu sa većinom, ali su moji !
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Haj mi recite kakve veze Marks ima s banovanjem Mansona i katarine?
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Ma nemas pojma. Cuj, kosta drzavu??? E sad sam se nasmejala.
Jedna flasica metadona kosta 89 dinara!!! U njoj ima 300 kapi, ja dnevno popijem 30, a to znaci da mi 10 dana traje jedna flasica. A meni lekar samo prepise metadon ali ga sama platim. Tako da, vidim da nisi u opste upucen ali zato imas dug jezik....
A sta, po tebi ja lepo trebam da odem u komunu? ili na neki drugi nacin da se lecim? Pa znas sta, ne odgovara svakom komuna ili neko lecenje u klinici koje traje veoma kratko.
Mozes ti da pricas sta hoces, meni je naj bitnije da sam postigla stabilnost, ni jednom nisam napravila recidiv. A sad ces ti reci da nisam napravila recidiv jer sam na metadonu. A ako to budes rekao, neces biti u pravu zato sto sam na samo 30 kapi a to znaci da nisam nadrogirana metadonom vec ga koristim pravilno i iskljucivo kao lek.
Za sada, ja sam uspela to sto je naj bitnije a to je da iz svog zivota izbacim heroin, i da svedem metadon na minimum. To smatram velikim uspehom jer mnogi nisu ni to uspeli. Treniram, ucim, druzim se sa str8 osobama, imam str8 decka i td...
Svako se leci kako hoce, a da li ces ti da cenis taj moj uspeh ili ne, savrseno me ne zanima... :wink:
User avatar
Moonlight Hermit
Posts: 33
Joined: Sat Aug 05, 2006 5:53 pm
Location: House of Ptah..

Post by Moonlight Hermit »

I shto je najbitnije, ne izgledash kao narkomanka :-D

Btw, tebi svaka chast na tih 30 kapi! To uopshte nije strashno i znash i sama da uopshte ne treba da se opterecjujesh oko toga i super je to shto ga uzimash onako kako ti je prepisano.

Verujem da cjesh se skinuti i sa toga u neko dogledno vreme (kad osetish da je vreme), jer ga ochigledno ne uzimash da bi se radila, nego da bi bila normalna i funkcionalna.
Last edited by Moonlight Hermit on Tue Sep 12, 2006 11:52 am, edited 1 time in total.
This is happening for your pleasure, at your leisure, use your evil, when you want
User avatar
Moonlight Hermit
Posts: 33
Joined: Sat Aug 05, 2006 5:53 pm
Location: House of Ptah..

Post by Moonlight Hermit »

p.s. Ne provociram, niti napadam, iznosim svoje stavove koji se možda ne slažu sa većinom, ali su moji !
:roll: Opinions are like assholes. Everybody has one, and they all stink!

Sorry za recidiv :-D :-D :-D :-D :-D :-D
This is happening for your pleasure, at your leisure, use your evil, when you want
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Hvala Moonlight :D
Ne izgledam kao narkomanka zato sto sam se za sve vreme moga drogiranja kljukala vitaminima naj strasnije... Svaki dan sam pila po desetak raznih tabletica kvalitetnih vitamina. I verujem da me je to spasilo od propadanja.
Ali me je to i odvelo duboko u narkomaniju jer moji i niko oko mene nije primetio sta se ustvari samnom desava... Fizicki po meni nikako nisu mogli da provale da sam na heroinu... Dok ima ja nisam sve sama ispricala...

Da, 30 kapi je stvarno minimalna doza. A i pitanje je da li i toliko popijem, zato sto moji verovatno razblaze metadon sa vodom....
Ne znam da li to rade ali je jako lako moguce...
I sa tom kolicinom se ne mozes drogirati. Naravno da cu prestati sa tim. Ne mislim da je neki veliki problem. Ali kada budem bila skroz spremna a to planiram da bude u narednih par meseci...
Minimalno cu smanjivati, nedeljno po jednu kap. I tada moj organizam nece ni osetiti prekidanje metadona...

Kiss PDT_Love_23
User avatar
Moonlight Hermit
Posts: 33
Joined: Sat Aug 05, 2006 5:53 pm
Location: House of Ptah..

Post by Moonlight Hermit »

To je ipak pokazatelj da si i u tim momentima mislila i na neke druge stvari, shto je pohvalno. Najgore je kad chovek u potpunosti postane predator i kad mu chitava lichnost ode u aut.
Ja se neshto i nisam kljukao vitaminima, ali sam jeo iskljuchivo presnu hranu. Dodushe, da se nisam hranio kako treba, mislim da bih bio u mnogo gorem stanju nego shto sam bio, ali sam se i ja u potpunosti oporavio, jer pijem vitamine, ginkobilobu (za sive cjelije) i ehinaceu (za imunitet), vezhbam jogu, a i vezhbam kucji, uz to klopam dobro i trudim se da se krecjem koliko mogu.

Shto se tiche smanjivanja, reci tvojima da smanjuju po jednu kap metadona, ali da nju nadohnade vodom, da bi kolichina koju pijesh ostala ista. I pitanje je sad, koliko si ti, realno, navuchena na metadon, zar ne? Sigurno da jesi i verujem da bi mogla da iskrizirash to na suvo, ali chemu uopshte kriziranje? Ja zbog toga necju josh da ostavim cigarete (i nije preporuchljivo, tek sam str8 12 meseci [da, srachunao sam se, chist sam vishe od godinu dana!]), nego vozi to i shta te briga. Za par meseci cje ti tvoji recji da pijesh 30 kapi vode i taj dan cjesh slaviti :-D

Btw, ja verujem da TequilaSunrise ima dobre namere, ali teshko je nenarkomanima da nas razumeju, shto je i logichno, jer imaju informaciju, a nemaju svesnost. Tako se moja devojka napravila pametna i pitala me je da li mogu da joj obecjam da vishe nikad necju uzeti drogu.. Mislim.. Ja sam joj rekao da ni jedan bivshi narkoman ne mozhe biti 100% siguran u to, ali da se ja zaista borim sa time. Onda mi je rekla da cje me ostaviti, ako je ikad budem uzeo (3 meseca smo zajedno). Samo sam je pogledao i rekao sam joj "dobro", a u sebi sam pomislio "pa koji moj hocjesh da budesh samnom da budesh samo kad nam je lepo?", ali sam to precjutao, jer nisam zheleo da se raspravljam sa njom. Al dobro, izvinula mi se prekjuche na tome i rekla je da cje biti uz mene. Takvu je volem :-D
This is happening for your pleasure, at your leisure, use your evil, when you want
Locked