Horoskopske priče

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Post by viola »

Daj shta dash :D Evo, npr. - Neptun mi je u prvoj kuci, (u strelcu, da ne zamaramo kristalnu kuglu...), imam konjukciju marsa(u 12. kuci) i venere(u 11.), venere i merkura(11.), urana(11.) i merkura (u 11. kuci), jupiter konj. mesec (plus Lilit, sve u 8. kuci) u lavu, saturn mi je u devici u 9. polju. Eto ti, pa ti sad smisli neshto. Interesuje me ona fora sa karmom, proshlim zivotima, mada ne verujem u to, ali opet me interesuje... Koji aspekt to pokazuje? Pozzz

P. S. Meni je mama umrla jako davno, tako da razumem otprilike kako se osecas. Jedino sto mogu da ti kazem je da bi krivio sebe i da nisi narkoman, to je valjda deo te price... Mene je psiholog naucio da nema krivih i pravih, nego samo postupaka iz kojih neshto naucis ili ne, i da je sve stvar izbora... Dakle, ako mozes, zaboravi proslost (naravno nakon sto izvuces pouku...) i ne ponavljaj stare greske u buducnosti. To je ceo tvoj posao, po mom mishljenju. Mozemo da se kaznjavamo za staro ponasanje do iznemoglosti, ali tako samo unistavamo svoje realne sanse za buducnost. To zvuci tako jednostavno, a tako je tesko sebi oprostiti... :(
User avatar
Moonlight Hermit
Posts: 33
Joined: Sat Aug 05, 2006 5:53 pm
Location: House of Ptah..

Post by Moonlight Hermit »

Izgleda da mi je Merkur u tripu ovih dana :-D

Ili me nisi razumela, ili se ja nisam lepo izrazio. Ona ima 21 godinu sada, nije vishe maloletna. Zbog toga je i nisam nazvao devojkom vecj devojchicom. Btw, devojka znachi devica :P

neptun

Ti si rodjena negde od 1970 do 1984? Inache, pazi sad ovo. Neptun u ovom polju inspirishe vizionarsku imaginaciju, misticizam u religiji i filozofiji, iluzije i u obmanu u zemaljskim deshavanjima i politichare zabrinute zbog droge. E, a kad se Neptun nalazi u prvoj kucji, on chini od lichnosti da je primljiva za utiske, osecjajna, suptilna, nemarna, sanjiva, promenljiva, nepouzdana i ponekad lenja.

konjukcija marsa

Dakle, Mars kad pravi konjukciju sa drugom planetom, on joj daje dinamichan i strastven uticaj

Shto se samog aspekta tiche

Zaljubljive si prirode i za tebe je poteshkocja da budesh sama tokom duzheg perioda. Kad ti se neko dopada, ti si bukvalno sklona revnosnom "gonjenju". Kreativnost ili umetnost takodje mozhe da ti zasiti veliku zhelju za ljubavlju i lepotom.

Merkur konjukcija Venera

Dobro se slazhesh sa vecjinom ljudi i uglavnom si spremna da pravish kompromise u vezi da bi odrzhala harmoniju. No, to ne znachi da postajesh zachaurena za ostale, ali imash jak osecjaj za poshtenje i ne vredjash druge ljude bez razloga. Drugi se uglavnom osecjaju ugrozheno ili ispitivano od strane tebe, a to je uglavnom zbog tvoje pristupachne prirode i drushtvene ljubaznosti. Spremna si da saslushash mishljenja i sugestije drugih pre nego shto se uchinish da pokrenesh velike odluke.

Direktno nadmetanje te chini nelagodnom i nekako si vishe naklonjena opushtenom radu u maloj grupi ljudi. Pisanje te chini zadovoljnom, a to je zbog tvoje urodjene sposobnosti lepog izrazhavanja. Ne bi trebalo da ti predstavlja problem da svoje ideje pretvorish u novac.

Merkur-Uran konjukcija

Kao nezavistan i originalni mislilac, tebe uzbudjuju nove ideje, istrazivanja i inovacije. Tvoj um funkcionishe u intuitivnom, nelinearnom smislu. Ideje ti brzo dolaze i chesto mozhesh postati nestrpljiva sa onima koji su sporiji ili oprezniji od tebe. Smatrana si ekscentrikom i chudna u nekim svojim stavovima od strane onih konzervativnijih. Lako se snalazish u otvorenim, nepredvidivim atmosferama gde su fleksibilnost i brzi odgovori potrebni. Imash smisla za nauku, matematiku, elektroniku i astrologiju.

Joj, ne mogu vishe sad, ajde sutra cju ostatak da ti izanaliziram, a odgovoricu i katarini, ali ne ochekujte od mene da vam radim ovo za dz
:D Ovako i onako kuburim sa kintom, tako da mi ne bi shkodio dodatan izvor prihoda (napisano na recimo 10-15 str) :-D
This is happening for your pleasure, at your leisure, use your evil, when you want
User avatar
expect
Posts: 39
Joined: Thu Jul 20, 2006 7:18 pm

Post by expect »

Haha,moon,evo ja se prijavljujem za jednu natalnu kartu :-D ...
Reci mi sta me ceka ubuducnosti,ja sam Skorpija,a on devica [kazu da je to najidealnije kombinacija]..Samo sto u mom slucaju ne postoji...jos :oops: :D ...
Sorry za off...
@katarina -jesam donekle promenila misljenje,jer sam ja zamisljala da se u toj komuni sve svodi na batine... A moon je demantovao te price..
E sad,ja jos uvek ne gledam blagonaklono na tu komunu jer jos ne mogu da objasnim sebi kako to otac Branislav leci zavisnike,a posebno one koji dolaze u krizi. I otkud njemu dozvola za to. Sta radi nase ministarstvo zdravlja??

A sto se tice ove devojke...ja sam zaprepascena..zaista..Jadna devojka...uzas...

Pozz :wink:
User avatar
Moonlight Hermit
Posts: 33
Joined: Sat Aug 05, 2006 5:53 pm
Location: House of Ptah..

Post by Moonlight Hermit »

Ne mozhe to tako, nisam ja vidovita Cjorka :-D

Pa, ne znam, pitanje je koliko je to najidealna kombinacija.. Za shkorpiju je idealniji ovan, aj prichacjemo na msnu povodom ovoga :P
This is happening for your pleasure, at your leisure, use your evil, when you want
User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Post by viola »

Moonlight, pazi kad nema razloga da budesh bez kinte... :D Bez, zezanja, ali bash si mi dao detaljan opis, i u mnogo cemu si skroz pogodio, vise nego devojka koja mi je radila natalnu, hvala, hvala i hvala! :D . Dakle, samo kazi gde i koliko da poshaljem :D :wink: Mada, ja racunam na popust za drugaricu sa foruma? :lol: :wink: :D A da vidimo i za jednu slatku, malu, natalnu karticu (rado bih ti poslala podatke na PM :D ) sa podacima o onome sto svaka devojka zeli da zna... E, a skroz si pogodio da ljudi nekad beze od mene kada ih samo pogledam, i to onako usput kada ih gledam, radoznalo, ne kada sam besna :?: :roll: Oni samo ustuknu i preblede :?: Najiskrenije, to mi nikada nije bilo jasno, a eto, to mi i horoskop kaze, sad mi je malo lakse :wink:

Veeeliki pozzzzdrav,

Viola
User avatar
Moonlight Hermit
Posts: 33
Joined: Sat Aug 05, 2006 5:53 pm
Location: House of Ptah..

Post by Moonlight Hermit »

Hehehehehe lol :D

Pa, ako bih pisao jedno 10ak str, shta mislish, koliko bih mogao da naplatim?
Aj na pvt cjemo oko ovoga :D Ako osh poshalji mi na pvt
This is happening for your pleasure, at your leisure, use your evil, when you want
User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Post by viola »

Jao, ja pokusavam da poshaljem (podatke), ali izgleda da nesto nije kako treba.... A ja sam nestrpljiva :roll: Pokushacu ovih dana ponovo, shmrc, shta drugo mogu... :roll:
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Fina tema

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 12:18 am, edited 1 time in total.
User avatar
svejedno
Posts: 66
Joined: Sun Jan 08, 2006 1:46 am

Post by svejedno »

Kul.
Mene zanima astrologija.

Inace Lav-rak.

Sad, ja kapiram konjukciju Marsa & Asc-a u trigonu sa Mesecom u Ribama, jednom od glavnih astroloskih karakteristika moje sklonosti opijatima.


Jebeni mesec u ribama. ;)

Salim se, ok tema.
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...pozdravljam ovu temu... :)

kad se odredi cijena natalne ja se budem pribilježila.... :lol:

POZDRAV SVIMA!!!
Post Reply