Ajmo Jovo na novo!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Ma kako nema stari - evo mene - ja sam u k..ini, imam rat doma, stara mi se prisuljala iza leđa i uvatila me sa pustim kutijicama u rukama - i bacila niz školjku terapiju za cili tjedan - srce mi se iskidalo - svi mi frendovi govore 'ja joj to ne bi dopustija, biž' - a što sam mogla - a ko za k, ovaj 'moj čovik' je u dugu keku kuna i ne more dić turu pa se moram oslanjati na kojekakve šupke ... eto ti moj život ... jutros me opralo u 7 uri samo tako, mislila sam da ću umriti - da nije ostalo još 5 komada u buksi vani, još odavno - pa sam otrčala po njih dok se stara makla u dućan, onako u pidžami, samo majicu priko i luda ko struja, skoro sam udarila u neku babu 300 na sat tu na škalama kako sam jurila - i hop - to i jedan Helex - ne bi sad ovdi pisala nego bi već skočila kroz ... AJME STARA MI JE DRPILA KARTICUU .. uff nije nije - ajme - sakrila sam je jučer ispod kutije s CD-ima ... izludiće me ovo sakrivanje ...
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ma kako si mogla bona to dopustiti,pa da su meni to uradili ja bi ujedao za ruku,nogu ma bilo gdje.Ne razumijem majke mi,pa kako si sada,imas li krize i to.Ne znam ,jel to u kutiji bio metadon ili nesta drugo.Mi dobijamo u flasicama a jednom sam bio popio za dva dana terapiju i kad nisam umro sljedeci dan i rekao sam nikad vise.NIKAD!!!.
Kako se sad osjecas ,de piši bogati bas me zanima. :x
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Ajme Omare, stari - metadon, e, a što drugo - za 4 dana plus 3 dana koje sam uštekala i spremala za put u Zg koji se trebao dogoditi evo danas, za par sati i koji sam morala otkazati izmišljajući 'problem u obitelji' (kažu kad lažeš, uvijek laži što bliže istini, tako da bude uvjerljivije, a i da lakše zapamtiš, pa evo) ... sve otišlo - sve niz školjku, i hepti i putovanje - došlo mi je da je joooj ... a vidiš - nisam mogla ništa - što ću - moja stara misli da more riješit krizu ko prije 10-15 godina - par dana proljeva i 4-ti dan si umoran, al zaspeš ok - di su sad krize, jaaoo - a ništa stari, evo, sad sam dobro jer sam se sredila - a morala sam - opralo me kako ne pamtim (jer mi se dugo nije dogodilo da budem baš bez ičega, dapače), jutros rano, u 7 uri - bolesnička postelja puna hladnog, mrtvog znoja, usijano tijelo, srce buba, želudac boli, sve boli, živci u kostima zažareni, kihavica po 10 puta od koje se cijeli naježiš ... a i sat prije toga sam se budila, a sat prije isto - znaš kako je ono - već u polukrizi kakvu sam noćas imala, nema majci spavanja u komadu - zaspeš ti al se probudiš mokar i ko da te vlak zgazija - a što ću - još da je radni dan išla bi bila probat užicat u Centar da mi ponovo daju terapiju - inače - ko bi ti to povirova - ali meni možda i bi, nisu nikad imali problema nikakvih sa mnom, ni sličnih priča, pa ... ali vikend! A dobijamo u kutijicama, e - u Centru su bolje sestre, daju ti u papir, imaju već hrpu spremnih/iskidanih A4 na pola - na njima ti psihijatrica piše i upute/dijagnoze/potvrde i ostalo, a sestre motaju hepte, zalipe ti selotejpom i vozi - osim ako ih tamo ne dolaziš piti svaki dan - što puno njih i radi - jedino ako si zaposlen daju ti 2xtjedno, ili čak 1xtjedno - no kako se Centar sad rasformira + poprima druge funckije - svih su potirali kod svojih doktora, a u Centar dolaze jedino još oni koji nikako nisu mogli nać liječnika - takvih je malo pa su se sestre spasile - nije to ni mala tlaka, toliko terapija, za toliko ljudi (masu nas je!) smrvit s onim 'tučkom' - one ih stave u papir, pospu Cedevitom, zalipe selotejpom i - udri po njima tučkom - a ova moja sestra (si pravi dodatni posao bespotrebno pa) ima i tučak i onaj pravi tarionik koji koriste kemičari, u kom ti smrvi njih i pospe opet Cedevitom, i onda uspe u fucken kutijice - koje je inače jako teško naći - ja sam ih jedva uspila užicat u apoteci - to njima triba za kremice i to, al ne da ih prodaju, pa ti ne daju - ekipa nosi i one od filmova, ili one za uzorke stolice i to - al te su ogrome, pa di ćeš 4 ili 7 komada toga po torbi šlepat, uhh ... još ako ih moraš sakrivati ko ja - jedva sam, kažem, našla te kutijice, a sad kako mi ih je stara bacila, sad ih opet moram ić negdi žicati, ne znam ni ja di. A još ovo - ne daj Bože da ti murija nađe cile, nesmrvljene hepte i bez Cedevite - imat ćeš frku i ti, a i sestra koja ti ih je tako dala - jer se to odma konta za prodaju (glupi panduri, ko da ih ovako ne bi moga prodat da oćeš) - a davno, u ratu, je bilo i kapi - hepta inače ima u kapima, ampulama i tabletama (za supozitorije nisam sigurna, mislim da nema) - pa se tih kapi dobivala bočica za koliko ti je već vremena određeno - gusta tekućina pogodna za f... khm ... khm... kapanje na kocku šećera :wink: ... sve u svemu sranje moj Omare - svi mi kažu isto "pa ja bi joj zubima ih oteo", "pa što joj nisi rekla 'to mi je lijek, bolje da to uzimam nego da ...'" Je, je, ali moja stara konta da sam ja O.K. - pa aj ti sad njoj ovo objasni - u najboljem slučaju misli da 'švercam njima' - no zapravo ne misli to, zna ona mene, nego 'veli' da 'zato ja ujutro prvo idem u sobu pa onda tek u wc' i 'zato ti izađeš na 5 minuta' i slične fore. Nešto od tih silnih optužbi je tako, nešto nije, ali uglavnom, u kući je atmosfera ko da je neko umra. A Bog zna što će još i biti, kod mene je zatišje uvik pred buru. Spava mi se sad, umorna sam. Pusa Omare tebi *, i svima, da uvik ne nabrajam, pa se čujemo na kafici, ha, ako ne i prije ...?
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ajme moja RAMONA, ja te podrzavam ali đe bas hors,ali sta ces nisi nista drugo mogla.Ja te u potpunosti svatam i drugi put stavi tu terapiju negdje gdje je ne može niko naci.Ja bogami stavim u frižider i NIKO NE SMIJE NI DA JE POGLEDA jer znaju da sam lud.Ramona jesil ti u Šibeniku ili Splitu?.
Ramona cuvaj se ja sam uz tebe,podrzavam te iako ti je sad tesko.Volimo te svi i uz tebe smo,cmooooka :P
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Jutro svima!
Evo i mene...nakon koliko dana?? Nemam pojma nisam bila dan ili dva tu...
Pa ima li kakvih novosti, sta se desavalo?? Jesam li sta propustila?? :D
Evo jutarnja procedura, kafica i to. Razmisljala sam kako sam ovisna o kavi, ne mogu doci sebi uopste dok ne popijem kavu. Ali ono ko luda sam dok je ne popijem, uzas. A ako mi se slucajno desi, ali to je zaista rijetko, da je ujutro ne popijem, e tad se osjecam ko na krizi,hihihi :wink: . Nije tak strasno, sala mala....

Omare, kako si ti? Sta ima jutros kod tebe, i kako provodis dan?
Ovde je suncano lijepo, pa bi se moglo malo vani danas....

Ramona, pusa :wink: , cujemo se :wink: .

Svima pozdrav, pa se tipkamo.... :D
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

đe bas hors,ali sta ces nisi nista drugo mogla
A ŠTO TO DRUGO, OMARE?? Dobro ti jutro! Eh, eh ...
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ramona nemoj se ljutiti na svog druga,ja sam samo rekao sta ces nisi mogla nista drugo.Mene je toliko zabolilo da mi sad dođe da i ja odem da se puknem.Žao mi je nisam nista mislio ruzno majke mi,samo eto to je bilo reko pa poreko.Ne znam kako ti je mama mogla to uraditi ,zao mi je i evo dao sam se u razmišljanje da i ja odem da se sredim,jer me u zadnje vrijeme svi napadaju,kritikuju i to je to sto mi odmah idemo linijom manjeg otpora i to je to.AnaMarija ,kako si dusa moja pa vidio sam da te nema i gdje si bila ,sta si radila i jesil se barem lijepo provela?.
Ovde je sve kao i obično druzimo se,pomažemo se koliko možemo i tako to.
Tuzan sam Ramona,pravo i evo kontam na najgore,BOŽE DAJ MI SNAGE .
Volim vas sve,čuvajte mi se jer odo se malo smiriti,popiti kafu izaci izluftirati se ,samo da ne mislim na onu stvar. :x
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Nemoj srićo draga sad se ić furat bezze - nemoj mislit da sam te napala - Bože sačuvaj - nego kažeš 'nešto drugo' - a znaš i sam da nema ništa drugo stari - što će ti skinut krizu - ili hepti ili dop - nažalost, trećeg nema! - i ja bi volila da ima, ali ne-ma, jebi ga! Ljubi te Ramona, ne daj se, aj, što kažeš, popi kaficu i istjeraj crnjak - nemoj još i mene svrstat u skupinu tih što te 'napadaju' - nisan tila stari da to tako zvuči, ni na kraj pameti - a i sad tek vidim da si i to što si reko 'nisi ništa drugo mogla' nema upitnik na kraju, nego i ti razumiš - a naravno da razumiš - a da bar mogu i ja hepte negdi di mi ih neće dirat niko - nego sam sad morala kupit škarice i kesu i sve napravit u kuglice - eto vidiš - a sranje - a znam da me kužiš, i zato evo - cmok cmok :wink:
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Nemam sta da ti kazem ,crv se počeo migoljiti a glava šišti kao exspres lonac.Užas ne znam sta od sebe uraditi,najbolje bi mi bilo da me neko kao u onim crtanim filmovima pukne nekom letvom i onda da zaspem i da se probudim tek sutra.Jaooo kako je ovaj dan crn,da crniji nemoze biti.Haooosss :evil:
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Dragi moj Omare,

Nisam te valjda ja svojom porukom uvrijedila... Ako jesam, onda, molim te izvini, ali pokusaj shvatiti ono sto sam ti napisala.

Nemoj se nervirati i misliti na gluposti. Pa šta bi mi na forumu bez tebe? S kim bi Ramona i Ana Marija i ostala raja ujutro popile kafu, ha? ;)

Pa ti si pravi drug. Procitaj svoje postove. Svakog ohrabrujes i podrzavas. Svi smo ovdje da jedni drugima pomognemo koliko mozemo.

Budi jak. Nemoj dozvoliti da te bilo ko baci u crnjak. Ne daj se. Cuvaj se i javi se.

Puuuno te pozdravljam

:smt006

sanela
Locked