Ajmo Jovo na novo!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

EEEEE,drugić moj evo dosao sam do 12 palačinke.Sta da ti kazem ,kad mi je mati poginula u ratu ,ja sam sticajem okolnosti ostao sam i sta cu,polako sam se ucio kako da pravim razne specijalitete tako da sad sve znam a ako mi vjerujes znam i pitu naptaviti,grah,sarmu,futrovane paprike hehhe itd.Uhhh izgori samo malo.Ehh ja volim najvise sa džemom od šipurka a taj je najbolji i nema boljeg.Pa kad neko bude dolazio od nase raje u Sarajevo ja cu mu podariti najbolje gostoprimstvo.I zato kazem ,ko želi neka izvoli hehheh.Vidim još se niko nije probudio ,spavaju li spavaju.AJD NEKA IHHH :tonqe:
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Talapalaćinke su gotove a nigdje nikog nema,kako mi je zao zbog toga .Pa ljudi gdje ste ,nigdje vas nema sad cu plakat :smt014 ,ma ja počeo sam se sam sa sobom svađati ,sta cu kad nema nikog.
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Evo mene evo mene - baci jednu - mmm - a jagode - kako sam mogla zaboravit jagode - a play - i ti si zakacen na jogobellu - evo znaju Ana i Sanella - svi volimo jogobellu - samo ne znam jede li je itko koliko i ja - svaku vecer sljustim najmanje 2 komada, obicno je to 3 - a da me pustit i da me nije sram poila bi cilu onu veliku aaaaa - borovnica, sumsko voce, sljiva ... joj ljudi ... kazem ja da mi vjerojatno fali u tijelu nesto iz jogurta kad toliko ludi za njim, ko da mu je sastavni dio ... mozda zbog hepta pa kalcij...
Omare suosjecam s tobom, ne mogu ni zamislit kako je to kad ti majka ode, probam zamislit pa me boli pa stresem glavom - meni je stari umro - nije poginuo - na srecu mi u ratu nitko od mojih nije stradao - ali tata je tata a mama je mama - kazu 'tata moze bit svatko' ... hvala Bogu samo na vremenu koje prolazi pa coviku bude nesto lakse ipak ...
Znaci jagode ljudi, ha? Aj dobro - mada su meni tresnje iznad svih jagoda - gle kako su crne i velike, ko sljivice - i slatkeee mmmm - a i trisnje su uvik samo nase, nema zajeba s uvozom i staklenicima ...
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Šta češ moja Ramona tako je to i život je morao i moraće ići dalje.A ja ljudi ne volim tu Jogobelu ,ja više mlatim one AB kulture i to onu od trešanja i šumskog voće ,ma hajde.Jojj koliko mi je stomakmahnuo sam 12 palačinaka ,što sa đemom ,što sam nutelom.Pufff,moram malkice leći da se ovo slegne ,hehhehe. :lol:
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

palacinke sa nutelommmm!!!! :smt110 ....joj kako ja to volim..sa dzemom mogu ponekad-ali od jagoda ili sipka...a ja volim kajsije-koje niko nije spomenuo....ja ne znam bas za tu jogobelu-bas sam bila u evropskom marketu konam mozda ima tamo-ali ima samo jogobaby...dakle vocni jogurt za bebe :lol: ...ja volim od breskve...joj bas bih sada jela voce cijeli dan...a lubenicu vec vidim pred ocima...slatka, puna soka...mmm...joj odoh spavati pa cu sanjati kako jedem voce...
omare...bila sam i ja na metadonu 1.5god...ispricacu ti next time :wink:
cmok
sleepless
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

LUNA,bas lijepo sto si dosla u nase malo ali skromno drustvo.Volio bi cuti kako je prošlo tvoje iskostvo sa metadonom.Ja iskreno da vam kazem ja se bojim sta ce biti kad se skinem sa hepa,sta se tada desava ,da li te nekad povuce itd.Svakakva pitanja mi dolaze a ja ne znam ni na jedno odgovor.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Vidim raja se polako skuplja ispred stadiona Koševo,a vrijeme se usivilo i samo sto nije pala kiša i to onaj ljetni pljusak.Žao mi je ovih ljudi sto če pokisnuti i sto ce biti upala pluca a zbog cega,hmmmm.Zbog obicnog koncerta,ovi ce se gurati,nervirati,kisnuti a nase zvijezde ce lovu u đep.Hhehhe,e dragi bože.
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Dobro jutro svima!!
jao palacinke, mmmmmmm, najvise ih volim sa nutellom, mmmmm, vec slinim, hihihihi....ja cu u svoju "Palacinkaru" (stvarno se tak zove) na palacinke, tak da ne moram sama da ih pravim, sad ste mi dali ideju za dorucak :wink: .

Omare, kako je bio koncert, meni se jedna drugarica oko 15.00 spremala da ide, no medjutim su javili da je SA blokiran, da se ne moze ni uci ni izaci, a nista ne znam dali se vratila dali je stigla, nemam pojma...
A sto se tice snova, pih, povremeno se javljaju, ali sve manje i manje to me jedino raduje.
NS, u pravu si, bilo bi super da je to sezonski, ali je izgleda dugotrajni simptom, koji samo maaaaalo po maaaalo nestaje...ufff...
No, to nije razlog da budemo neraspolozeni..... :-D
pa zato puno pozdravaaa :wink:
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Voće strikes again ... :lol:
Ljudi, koje trišnje!!!
Nisam mogla odoliti a da ih ne podilim s vama pa sam ih slikala i uploadala - jedino što se na slici ne može, zbog blica, viditi koliko su crne - izgledaju crvene, a one još, uz ovu divotu od veličine - još i crne! - i tako slatke!!!
Nisam još nikad stavljala slike na forum pa da vidimo, hm hm:
ImageImage
Jeee !!! Kužite li vi kolike su?!! Ko šljive!
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

hahahaaaaaa!!!!!!joj,''roba'' ti je stvarno extra...jedva da je stala ta TRESNJA u ''kadar'' :smt040 pa jos iz ''prve ruke''...(a jel' to tvoja ruka?!mozda ti nas zafrkavas-mislim mozda imas malu shaku pa onda tresnja naspram nje izgleda gigantska... :lol: !!)
a jesu domace?iz bashte-vocnjaka?(a mozda su plasticne :wink: ili genetski modifikovane??)
E steta sto nemam foto aparat pa da 'uslikam' jedan primerak nase shljive,ima ih velikih k'o decja glava :smt118!
pa da organizujeno neki export-import...
Locked