Dvojica mojih prijeratnih drugova se rokala u stranu

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Dvojica mojih prijeratnih drugova se rokala u stranu

Post by Fanatik »

Dobro je sad RAMONA cmokkk,cmskkk,znas kako mi je drago da si tu,još samo da se stvore Ana Marija i Tamara nisam ih vidio 100 cinagnskih godina :-D ,molim vas sto vise se javljajte,ja sam non-stop sad na kompu. :D sta cu poželio se i tako to.Joooojjjj Ramona ispricao sam ti sta mi se desilo.Dvojica mojih prijeratnih drugova se rokala u stranu,ja naletio i nisaM znao,jooooojjj kako mi je grozno bilo,ali nisam uzeo ,nisam MJAKE MI.Poslije toga ,kada sam izasao iz stana,ruke mi se počele tresti,noge da kliču,kao da sam bio na streljanju,uzasno stanjeeee.Ja vasss,puno,puno volim i pozdravljam i tu sam ja sad. 8)
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Eh to se i meni dogodilo - hm - samo daleko crnije - ovog rata - mene ti PEREEE KRIZETINA - i jedan lik za kojeg znam da dila - a poznavali se površno - samo na 'bog-bog' smo bili - kako smo svi sidili vani na nekom zidu u gradu bez prebijene kinte i skurčeni, još i rat - a meni mukaaaa - vidiš njega - zove me - razminili par riči, i kaže ti on 'aj ako oćeš aj da te počastim' - i meni SPAS - još mi frend govori 'aaajme blago ti seee daj reci mu da zove i mene' - i niš - odem ti ja s njim autom do njegovog kvarta - susjedni kvart do moga - i popili cugu na brzinu još - a ja jedva stojim, pijem ja ono a ono mene, itd., cila mokra - i kaže on 'ajmo ća' - i di ćemo - ajmo u sklonište - pošto nije bila uzbuna, bilo je prazno - i sad - znaš kakva su skloništa ispod velikih zgrada - s onim teškim vratima ko od sefa - i - spustimo ti se mi - a nisam imala nikakav ni upaljač ni šibice - dođemo doli, sidnemo - i izvadi ti on kesu - doslovno kesu - dopa - izvadija nož veliki, ka gusarski - dobro nakipa čep od Ballantinesa - skuva - ja svoj gan 'diskretno' :lol: stavim na improvizirani stol - i uvuče ti on sve u svoj gan - i sad - mislim se ja, valjda će izliti iz svog - kad - digne ti on taj puni gan, pogleda me ... i upita - evo ovako - uvijeno i romantično :wink: - OŠ SE JEBAT SA MNOM? - kažem ja 'aj ne zajebaji, D.' - i smijem se ja još, mislim kakva li mu je ovo zajebancija (iako mi nije smišno bilo, još onako u krizetini) - kad vidiš njega 'ozbiljno te ja pitam: oš se jebat sa mnom?' - i vidim ja da je odnija vrag šalu, kažem mu: 'Znaš što, D., ako si me zato zva amo, onda ništa stari - a što me mučiš bezveze, pa znaš da neću, nisam ti ja takva' - kad čuješ njega: 'Ma bogati, ona bi se furala a ne bi se jebala' - izbaci zrak iz gana, nađe se i ufura ono sve, bilo je preko dobrog grama - a ja ne mogu vjerovati - gledam ga onako cila mokra i jadna i grozničava i molim Boga da mi uspije nagovorit ga da mi da bar po šutića iz one kese - kad(li) - ufura ti se on i - hop - skoči na mene - i ja kričim 'nemoooj moliiim te neemoooj D, pustii meee mooolim tee ideem ća, ne triiibaš mi ništaa dati samo me pustiii' - a još mi u glavi onaj veliki nož - a on sve 'a zašto nećeš, a što ti se ne sviđam, je li, ti bi boljega, a dop ti se sviđa, je li' - i još razne gadarije kojih se više ni ne sjećam - i tako smo se natezali jedno par minuta, ja sam ga molila i kumila i plakala ko kišna godina, onako u krizi, cila osjetljiva i mokra i promrzla i jadna - kad - odjednom ti se on skoči - 'Doo-bro!' - pokupi ti onaj dop i onaj nož, uzme svoj Zippo, puhne u svijeće, i - nestane !!! - posli par sekundi začuju se ona teška vrata 'drrrrummmm' - i - ostavi mene u mrklom mraku, bez vatre, u poodmakloj groznici krizetine - usred labirinta skloništa ... I ja se derem i plačem: 'D, D, molim te vrati se, molim te, D, vrati se, molim te!!!' ... Ta je agonija trajala jedno 7-8 minuta - a tko to, ustvari, više zna - meni je to bila cijela vječnost! - da bi se odjednom čulo 'drrum' vrata i eto ti njega, drži upaljen Zippo i 'ajmo, ajde: kupi se!' - i ja za njim onako jadna i uplakana i grozničava. 'Da nisi o ovom nikome ni jedne riči rekla - ti znaš ko sam ja!'...'Ma neću, D, ne boj se, sve je ok, nego ja ti nisam takva, a neću reći, ne, zašto bih...' - još ga ja, svinju, smirujem - da se opet ne napizdi, ili me jednog dana dočeka negdi u gradu pa mi polomi zube iz čiste zajebancije, ili nešto tako... I izlazimo ti mi vani, i vidiš traži ti on nešto po džepu - i izvuče celofan od duvana pun vatica. 'Drž' na, evo ti ove filtere da nisi u krizi, i šibaj!' ... eto, tako on meni!!! Nisam mu ništa rekla, ni fala, ni svinjo, ni bog, ni ništa - plakala sam i dalje i šepesala prema svom kvartu. Sićan se da sam negdi u dućanu kupila upaljač i otišla do svoje bukse, uzela čep i citron i otišla u svoje sklonište (di je bilo i vode) skinut krizu. Jedva sam ja to skuvala kako su mi se ruke tresle - skoro sam sve prolila - a i bih da nisam imala, kao i on prije u skloništu, duboki čep od Ballantinesa - koji su tad bili jako u điru, pogotovo s nama koji smo furali više, ili za grupno kuvanje, ili za vatice ... i u sebi pičkarala cilo vrime, proklinjala i njega i sebe i što mi je to sve trebalo ... kažem, jedva sam to nekako skuvala, plačući cilo vrime. Filteri su, sićan se, bili super dobri jer je D valjda uvik furao onoliko puno - i krizu mi jesu skinuli, ali jedva jedvice sam došla sebi i onda kući, staroj na oči: 'Što su ti oči crvene tako?', ma, i tako dalje... Još me frend sutra, cili vesel i u iščekivanju priče o strava čašćenju, pita 'Kako je bilo kako je bilo?' ... ma fenomenalno... Eto dragi Omare, pa drugi put kad se opet budu furali ispred tebe sjeti se Ramone i skloništa - ili ih JEDNOSTAVNO POTJERAJ ĆA !!!
Pusa
x
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Ajme stara koja svinja, pih....
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ja sam ostao bez teksta,sviju mi!!!.Kako ste,nemojte se predavati!!!! :(
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

A evo - dobro jutro !!! Hehehe digla sam se prije po ure ... :lol:
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Ccc, strasno majke mi.

bez komentara

imas li jos neku ovakvu pricu? sigurno da imas, nakupi se za toliko godina...

ja neki put pomalo dilam, na sitno, cisto da prezivim.
i startuje me jedna devojcica, bukvalno devojcica znam je, druzila se sa mojom sestrom. I ona meni ladno, ej, ajmo do tebe, da se zezamo i da mi das malo dopa...
Ja je bre znam od kad je prvi razred osnovne bila... i cujem ovo, nisam mogao da verujem rodjenim usima!!! Njoj je neki stari dzanki rek'o da Renton ima robu i ako spavas sa njim, najverovatnije ce ti dati...
Strasno... oterao sam je u tri lepe. A, dete, jebote!
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Hahaha: a dobro si učinija stari - glupi kikići ...
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

A nek si je otjerao.. a cuj nje...a svasta...
User avatar
LuLu
Posts: 77
Joined: Tue Apr 19, 2005 3:57 pm
Location: ZemljaCuda

Post by LuLu »

I meni se desavali isti tripovi. Neke klinke, od moje male sestre drugarice, ono znam ih sve u dusu i znam koliko su mlade, pocele stalno da me startuju za neku gudru. Prvo su se sve popalile pa je onda to ostalo na jednoj lujki koja me se nije kanila, i svaki put kad me vidi 'ajde daj mi i daj mi' i to je jos trazila da joj ja stresem to u nuve man, pa stvarno .... pretjerano. Naravno otjerala sam je u tri lepe i nikad vise nije ni pomislila da me ista tako pita. Cuj jos i nju da nosim na dusi, ne do mi Bog.

Renton ti si jedan od rijetkih 'dilera' koji bi tako nesto uradio, znam ja to veoma dobro... stvarno si skoro unikatan ( sto se toga tice ). Nemoj nikad, ma u kojoj situaciji bio, spasti na tako nesto, ja bar to sebi nisam nikad dozvolila... zajebi, zivot je zivot, ali tudji zivot je, pa ipak tudji...
**I'm playing the game, the one that'll take me to my END, I'm waiting for the rain, to wash who I am!**

*U svijetu tajni, mi nismo sami!*
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

A stvarno mi se cini da su ovi "mladi/mali" sve gori i gori ili mi to starimo.. ko ce ga znati... :roll:
Locked