Evo mene

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Evo mene

Post by sanela »

Pozdrav svima koji su me poželili... a i onima koji nisu :)

Ja sam bila na odmoru, malo putovala, kampovala, vidjela svijeta i evo me opet za kompom već nekoliko dana. Cijeli mi dan prođe čitajući forum i brišući koješta. Zato nemojte se iznenaditi ako vidite da vam koji post fali. Ovdje vazda frka. I uvijek ima neko ko se svađa s katarinom. A katarina ne posustaje, pa je svugdje ima. U želji da pomogne drugima, nikako da pomogne prvo sebi!

menson i dalje vodi bitke iako mu forum nikako ne odgovara. Pa haj dobro... svako raspolaže svojim vremenom onako kako misli da je najbolje.

Luna, čestitam na poslu! Drago mi je što ideš dalje i napreduješ. Svaka čast!

Nisam se čula sa Vodolijom, pa se nismo ni vidjele, nažalost... ali, doći će ona opet u Bosnu akobogda. Nadam se da se lijepo provela i da se s mužićem vratila u USA.

Zvrkyyy, kako si ti? Vidim ide dobro... počela si i prašinu čistiti. To je dobar znak i znači da nisi dangubica, nego vrjednica. :)

Posebno pozdravljam Vladu M. Vidim da se boriš... svaki dan je novi izazov. Samo naprijed.

Dinela, malo rjeđe pišeš, ali sam pročitala da ti je brat na blokatorima, pa si malo spokojnija. Kako si, inače?

Vidim ima novih kolačića. Dobrodošli SVI! A posebno mi je drago što imamo novog člana koji je bio u komuni i koji smireno i strpljivo odgovara na sva pitanja i komentare. Takav neko nam je baš falio na forumu. Želim ti posebnu dobrodošlicu!

Ima još puno vas koje nisam spomenula, ali vas sve pozdravljam i sad ćemo se malo češće čuti.

Evo mene idem u nove radne pobjede :smt026 juhuuuu

U Sarajevu je sve u fazonu Borbe protiv droge! Svaka manifestacija ima taj slogan. Evropska policija će do kraja mjeseca relaizirati kampanju protiv droge u koju su uključene sve policijske uprave iz BiH, pa se organizuje niz raznih aktivnosti. Ljudi kažu... bolje da se radi nešto, nego ništa...
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Kako god bilo Katarina i pomaže, što se ne bi reklo za one koji je napadaju! Kada bih i jednog trenutka posumnjala u to ne bi me više bilo na ovom forumu! A čini mi se da je jedna od svrha ovog foruma da jedni drugima pomažemo?Ili ...? Ja znam da ti lično i nisam baš simpatična ali nismo tu da bi se simpatisali, već bi trebali biti objektivni! Ako ništa drugo, bar se trebamo pridržavati pravila koja su napisana baš zato da bi se poštovala i da bi bilo nekog reda, ako već samo nemamo kočnica! Bilo bi suviše nadobudno od mene kada bih tvrdila da znam sebi da pomognem ili da je ispravno samo ono što ja kažem, kao što mnogi za sebe misle! Uostalom čini mi se da je većina ovde baš zato što nisu u stanju izaći sami na kraj sa svojim problemom, sem onih koji tvrde da problema nemaju?! Ne znam zašto baš od takvih i jesam napadana!? Slučajno ili sam im ja izazov?
p.s. Dobrodošla ti nama nazad! Kad mačka nije tu i miševi kolo vode,a eto sad se mačka vratila pa će valjda mišići u svoje rupe!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:-D Jes istina je moram prasinu da pocistim uskracuje mi poglede na svet,znas kad je imas previse oko sebe pocinje da gusi,oci se sklapaju itd. pa ja resila da to malo rascistim, mislim da je sada pravi trenutak pa cu ga onda iskoristiti, Pozdrav veliki :D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply