EASY TOPIC

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Dracula
Posts: 99
Joined: Wed Jul 20, 2005 6:09 am
Location: Transilvania

Post by Dracula »

Jeca wrote:Ljudi pomagajte mi.
Kazite mi za neki lek koji ubija emocije, barem da pomaze u tome.
Ja vise ne mogu ovako.
Kupanje u bazenu, dobar film uz grickalice, lickanje i potom statiranje u gradskim bastama
:D ... , a najbolji lek je RADNA TERAPIJA, a meni uskoro stize ugalj za grejnu sezonu, pa ti, eto, mogu uchiniti uslugu i pustiti te da ga sama pretovarish :D

Salu na stranu... aktivnost, rad, komunikacija sa ljudima i autosugestija... Sve sto ti nece ostaviti dovoljno vremena da budes dokona i bavis se glupostima od kojih samo stetu mozes imati... :!: :wink:
"Children Of The Night, What Music They Make"
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

idi kod svog lekara i porazgovaraj s njim,reci mu sve sto si i ovde rekla i on ce odrediti sta treba da pijes i da li uopste treba da pijes jos neke lekove. Mislim da ti to sad nije potrebno ali ako osecas da ces napraviti recidiv onda je bolje i popiti po koji lek ....i Dracula je upravu sto se tice posla i sl. Drzi se Jeco nedozvoli da te sad obori posle toliko vremena...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Drzim se nekako ali tanka je to zica i ne zelim da pukne.
Ne znam sta mi je. Do pre desetak dana bila sam ok a ovo sad sto mi se desava....bas me neka psihicka kriza uhvatila.

Pricala sam sa mamom, ona sa doktorom, rekla sam kakav problem imam i kako se osecam.
Pocecu da pijem Fluval a to je valjda nesto slicno Prozaku.Uglavnom, to je antidepresiv i podstice proizvodnju serotonina u mozgu i mislim da je to bas ono sto mi treba. Za 2 dana pocinjem da ga pijem, taman da mi stigne.
Trudila sam se srvarno da svedem sve na minimum ali moram ovako za sada, ma bolje to nego da povecavam metadon. Jer sve moje zelje za drogom javljaju mi se kad sam u bad stanju...

Nadam se da ce mi pomoci.

Kiss!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ma nikakave tablete ti nece pomoci... Dracula je dobro rekao-rad. morash biti okupirana necim. Nadji posao....gledaj tv...bilo sta sto ce ti skrenuti misli sa gluposti.
nabavi noni....procitaj o PAW(kao sto sam ti vec rekla)....to ce da ti pomogne...i to skroz.
poz
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Caos

Procitala sam PAW a i narucila sam kod mame Noni, pa kad stigne-picu ga.
Ali za sada cu ovako da probam.Moram pa ako ne pomaze, sta da se radi.Ali bolje i tako nego recidiv.

Pozdrav svima :-D
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

eto ti... kad god mi se ne spava ...nigdje nikoga. aaaaaa
Danas je praznik....independence day. Bice vatromet i to...kao i svake godine. Bash volim taj vatromet. tako je nekako HAPPY....mocan....pozitivan.
no ovde nema nikoga....da barem na min procavrljamo. ehh
dobro-sta da se radi.....odoh spavati.
laku noc
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Dracula
Posts: 99
Joined: Wed Jul 20, 2005 6:09 am
Location: Transilvania

Post by Dracula »

Znachi danas ce da vas napadnu vanzemaljci??? :shock: :D
Ako bude velika frka, Srbija ce vam pozajmiti Batu Zivojinovica, a Hrvatska Borisa Dvornika da se odbranite! Rambo je u odnosu na njih amater... :-D
"Children Of The Night, What Music They Make"
Dlakava_Strvina
Posts: 41
Joined: Wed Sep 28, 2005 7:14 pm

Post by Dlakava_Strvina »

eee pusti ti ramba...on je istaknuti chlan naseg drustva..veliki drug i komunista... :lol:
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

hehehhe.... tako nekako. da barem hoce.....ja bi bila u prvom redu-ono "vodite me odavdeee"!
DS-dzesi ti, nije te bilo ovih dana
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

tralalala....nema nikooooga....
gdje ste ljudiiiii???
igraju italija/njemacka..... talijani moraju pobjeditii...
joj dosadeee :roll:
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
Post Reply