EASY TOPIC

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Evo mene Lunice da zajedno pijemo kafu! Upravo sam se setila posta u kojem mi Jozephina kaže "I ne znam zašto ovoliki postovi u svrhu napadanja drugog i pričanja o svom životu itd... " pa bi mogle usput dok pijemo kafu da razvijemo teoriju relativiteta, napišemo knjigu o haluciogenim drogama, jer ne smem da ti kažem da mi je pas pojeo poslednje gaće u kući da ne bih pisala više o svom životu! Sada smo kompletna porodica gologuzanci,a da ne veruješ, on je te gaće POVRATIO te tako otkri mesto gde ih deponuje, a koje smo danima pokušavali da pronađemo!Prikupljam snagu, a i lovu za odlazak u Sarajevo, jer iako nam je rečeno da ćemo kasnije moći da platimo, nešto ipak mora odmah, a i za troškove nam treba porpilično, jer ne mogu otići kod babe i dede i reći:"Dobar dan, ja došla da se lečim od droge i tamo nekih fobija!" Ti strahovi su postali toliko jaki ( neka se deca raduju) da ne idem više nigde dalje od kapije, tako da bih najviše volela neka mašina za teleportaciju da se izmisli da me spusti u SA! To je ono što me plaši, skidanja se ne plašim ni malo, jer sad znam da mi je fizičko zdravlje neoštećeno! Odande bi trebalo na more, opet ako materijalne mogućnosti dozvole, jer pod novim okolnostima Brač ne dolazi u obzir! Kad ćeš ti Luna na ovu stranu bare?
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

cim kupim nove gace :-D ;-)
sto ce malo da potraje....jer pocinjem da radim tek za 15 dana....a karta je skupa(1200$-povratna ...do kraja avgusta)
tako da iako bi volila otici odavde barem na 7dana.... :roll:
jebi ga...a tu su naravno i raznorazni dugovi koje trebam poceti da placam i blah blah
ma ono...a kad pocnem da radim onda ne mozes nigdje zbog posla...itd.bezze
al eto-ok sam....neka me nervoza drma u zadnje vrijeme....ono anxiety neki blagi. sjedim gledam tv i odjednom....srce pocne da lupa i u glavi neki nemir. proci ce znam al' me svaki put istripuje.
eto ovde je kao pocela monsunska sezona...kisha je padala cijelih 5 minuta....sto je znatno vishe nego juce(25 kapi :-D )
al eto lijepo izgleda na tren...
bash me zanima sta svi rade...kuda hodaju...
ja sam kuci navece(kao sto vidite)...stari glumi glumca pa eto ja kao malo popustila :-D ;-)
a da zaboravila sam ...moram se seliti-vrijeme je. naci cimera i to....uhhh....sta se desilo sa jednostavnim zivotom :?: :roll:
Kate-pozdrav..... ;-)
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ma kakvom crnom psihijatru....samo mi josh taj belaj treba. da se nakacim na neke tablete. ma jok. sve ce se to srediti...nije nista strasno i proci ce.
a i nemam zdravstveno sada...sto znaci morala bih sama platiti a posjeta psihologu(ne bih kod psihijatra) je 250 po satu + tablete koje su oko 1000$. ma kakvi.....
imam ja bolju metodu.....narodnu :-D ;-)
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Šta se onda žališ? Pređi odmah na...metodu!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

heheh
jesam...da znash. jedva cekam veceras..... :-D :-D
pa moram se malo i zaliti pa jel.... nemoze uvijek biti extra...dodje i meni zuta minuta. a ti to najbolje znash hehehe
cmok
zvrks-pisi da te ne bih udavila hehhehee
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Evo evo pisacu polako samo morala sam se malo odmoriti...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply