EASY TOPIC

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

kokan
Posts: 111
Joined: Fri Sep 16, 2005 9:22 pm

Post by kokan »

Evo i ja da se javnem.

Bio sam nesto manje od 3 nedelje u Londonu. Jedan dan u Amsterdamu i dva u Beogradu.

Sada stavljam ladne obloge preko cela, i srchem pilecu supu sa rezancima..
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Ljuuuuuuuuuuudiiiiiii!!!

Ja sam se zaljubila! :-D :-D :-D

Znam.......iako sam do pre nekoliko dana mislila da to nece biti moguce,
sada sasvim sigurno mogu reci da sam na jako lepom putu da to ponovo osetim, onako,bas,bas, jako...ludacki!
Moram reci da se nisam zaljubila u ovog decka sam kojim sam bila do pre par dana nego imam novog.
Moja ljubav je iz Beograda...svira klavijature u MAKAO bendu, to je nekad bio bend pretezno reagge orjentacije a sad furaju house. Ali to nije ni bitno. Bitno je da je decko tako sladak, tako dobar, tako romantican......Ma strasno.Ljubav je obostrana, na prvi pogled i toliko smo se zaljubili za ovo kratno vreme.....da on vec planira i zeli da ja dodjem da zivim tamo.Sutra idem sa njim u NS a u subotu idemo zajedno u Holandiju. Jbg...on gosta putuje ali smo oboje odlucili da se ne odvajamo koliko je god to moguce.
He,he.upoznali smo se preko neta......razmenjivali slike i on je odlucio da dodje i tako je i bilo......
Ma sijam sva! :-D :-D :-D
Ne vidite??? He,he,he...
Puno pozdrava svima!!!

Morala sam ovu srecu i radost da podelim sa vama......

Ubedjena sam da sam nasla svomu srodnu dusu, davno izgubljenu polovinu........
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Lijepo, Jeco. Samo nek hormoni skacu i luduju. :)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Post by Samantha »

Zdravo svima, danas je mom malom sincicu rodendan, cetvrti. Nastojimo biti fino raspolozeni, a party imamo u nedjelju. Eto... prosle i cetiri godine, a ja jos mislim da imam bebicu.

Pozdrav svima i lijep dan zelim!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Sretan rodjenadan malenom!

hej, sto kazes, "nastojimo biti fino raspolozeni?" Je sve ok?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Masala, siri nam lozu, Sam :wink: , nek nas ima svuda po svijetu :wink:
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Hvala Sunrise!

To je ubedljivo najbolja "droga", taj adrenalin........ma cudo jedno!!!

Samantha, ja imam 20 god i ja sam za moju mamu jos uvek jedna beba, a moja mama koja ima 46 je sa svoju mamu isto jedna beba.......
I tako ce uvek i biti! :D
Napravite mu super fancy party, he,he......neka mu dodje puno devojcica na rodjendan, jer, nije vise toliko mali, heh, kako je to slatko!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ee...povratak otpisanih,...hehehe
KOKANEEE.....nestade glavom bez obzira....bash sam se brinula. Sto srces supu? prvo...nije pristojno srkati hehhe :-D
drugo-ne zelim ni da pomislim na mamurluk....ima da te prebijem ko' macku.
Sivi Decko..... gdje si ti ? samo polako....naravno da ces poloziti ispit. pametan si ti .... Javi kako si uradio i to. kako kocka?
Dovla...heheheh-to se samo tebi moze desiti. eki rodica.....blam. al ajde barem si na vrijeme provalio.
Sam-sretan rodjendan malom....sve najbolje.
Jeco- za;jubi;a si se...a? bash lijepo. to je skroz gotivan osjecaj. stvarno.....
SUnrise-kako si mi ti? zvucish dobro i pozitivno...? se spustash-slalom pravi s tim metadonom a?
zvrks-kako si ti? sta radish? nesto novo?
Gdje mi je Kate? Kateeeee.....kako kucici?
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Luna, odakle tebi toliki upitnici ? :)

Kokane, vozdra prijatelju. Od tebe se ocekuje iscrpniji referat...
Vlado vidis kako si se prevario u svojoj proceni,drago mi je da si se lepo proveo,meni se to cesto dogadja ,kad god sam mislila da ce biti lose bilo i vise nego super,zato sad obicno odem na zurku ili bilo kakvu proslavu pa i kad mislim da cu se smoriti pa lako cu se vratiti kuci zar ne? Ali ako ne odem a cujem da je bilo super kajacu se sto nisam bila,hehehhe aj POzdrav
E Zvrks, otprilike isto i kod mene. Pojavio sam se tamo sa namjerom da odradim dva sata i pobjegnem kuci... Kad ono medjutim. Snobovi su prvi otisli kuci i ostavili 10 budala da divljaju. Mislim da bi Jelena trebala cesce diplomirati.

Prekosutra idem na rafting Tarom. Ocekivanja su velika. Ekipa je fantasticna, petorica budala plus dvije djevojke da nas cuvaju. Ako slucajno prezivim, napisacu neku pricicu i to.

A sad sam pravo pospan...
kokan
Posts: 111
Joined: Fri Sep 16, 2005 9:22 pm

Post by kokan »

Od petka do ponedeljka spavao sam cirka 4-5 sati, i sad mi se zivci tresu ko strune od tambure. Pileca supa samo je sredstvo da se oni malo podmazu, recimo kao kad sipas 'castrol' sinteticko ulje u motor, ili vec ako neko bas hoce, ima i drugih vrsta podmazivanja, asocijacije su slobodne..

Da sam rekao kisela corba, onda bi to bio znak da sam se negde nagrdio. Ili paradajz sok sa lukom i sircetom, ili kiseo kupus dobro nauljen. To je standardna terapija.

Tako Luna jos nije vreme za batine..

A potencijalni referat pun je pikantnih detalja i neznam na koju foru bi mogao da izmakne ovoj nasoj cenzuri. No korisitcu sifre pa ako me neki 'Crveni Orkestar' provali, neka me kazne.


Uzgred Vlado, Orhan Pamuk me poprilicno oborio sa nogu, a tek sam poceo da citam.
Post Reply