EASY TOPIC

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Dracula, sam nije na dopu!
Nisam ja nju otpisala. Mislim da se svatko moze izvuci i iscupati ako to zeli i ako se potrudi i to dobro i iz temelja promijeni svoj zivot.
Smetaju me lazi i gluma!
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

... a meni smetaju beskrajne svadje.

Iz iskustva znam da se ne treba mijesati u svadju dvije zene, osim ako ne zelis da dobijes po pichci, ali ne mogu da ne prokomentarisem. Pratim vas sukob vec neko vrijeme i nimalo mi se ne svidja to sto radite sebi. Necu ulaziti u to ko je u pravu, a ko nije.

Mislim da ste obje na gubitku. I mi sto vas citamo. Jebes svadju. Zasto se ne bi lijepo ignorisale ?

Pozdrav i to...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Meni takodje smetaju ovakve rasprave koje se vrte u krug...i pitam se dokle ce trajati...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

ok, ja zavrsavam i preskacem sve komentare
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

pametno.......tako i treba. jebesh svadje. plus -u r better then that. :wink: \poz svima
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Post by Samantha »

Dinela javila sam se...

Drakula hvala na komplimentu, dan mi se uljepsao i hvala na pomoci. Znam da nismo uopste komunicirali ali si mi upravo ti malo pojasnio neke nejasnoce, par tvojih postova. Mislim da je tvoje prisustvo na forumu pravo osvjezenje.

Vlado i ti takode, mlad, nadam se da neces napraviti glupost nego ces nastaviti ovako....i te cure, puno srece...

Sunrise, javi se znas gdje. Postavila si email javno, znas i sama, medutim ja ni tada nisam znala da ti je to ime, znas kako pravimo email adrese, lupetamo, prema tome kata tvoje ime zna drugim putem...ja nemam veze s tim. Za ovih nekoliko mjeseci ja sam na forumu i u zivotu naucila jedno, bitno je skinuti se pa bilo kako. Dakle ako ide methadonom guraj, i sa methadona se skida, ima nacina...samo ne nazad na dop.
Znas vec da sam citala te placebo efekte, kada pacijenti uopste ne dobijaju methadon pa nemaju krize...mozda, ko zna, pri malim dozama.

Luna, Luna, trgni se malo, malo inicijative...nista lose ne mislim...

kokane....sve u redu...pod kontrolom...mozda se nismo razumjeli....
veliki pozdrav za tebe i hvala na lijepim zeljama, od mene takode.
Hvala za moga brata ali i bog je rekao 'moj robe cuvaj se, cuvacu te' pa prema tome nista od toga.

Sanela pozdrav i tebi.

Jeco, zube znam pokazati kad treba...

Samantha
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

huh? :shock:
Sam ne kontam....pricala sam sa sunrise....za sta da se trgnem?
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Ja sam kao neki stari trabant ili lada, palim se iskljucivo na guranje i posljednji se smijem i to... Zato me je ovaj oprostaj prilicno zatekao, nekako sam negdje zaturio cinjenicu da se kao spremas za oprostaj i odlazak sa foruma.

Vidi, pretpostavljam da dobar komad razloga lezi u cinjenici da si i razocarana i umorna od svih tih neuspjesnih pokusaja da pomognes bratu (mozda postoje i neki drugi motivi jebeno nedokucivi moj skenjanom mozgu). Rezignirana i to... Ali, opet, nisi ti na ovom forumu samo zbog burazera, ovdje si i zbog sebe. Mozes da pricas sta god zelis, ali znas da neces prestati da brines zbog njega, niti ce se nada u tebi potpuno ugasiti, niti ces prestati biti suovisnik. I bas zbog pitanja koje ti mogu pasti na pamet, zbog zelje da podijelis da brige sa drugim, pa i zbog dosade i nostalgije i monotonije............... ne treba ti neki formalan odlazak sa foruma.

Evo, sezona je godisnjih, pa mozemo to tako formulisati i kod tebe - uzmi, ba, Samantha godisnji od jedno dvije - tri sedmice, odmori se malo, pa kad ponovo osjetis zelju da se zajebavas sa nama - nemoj se ustrucavati...
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Post by Samantha »

Vlado, ja po drugi put placem kad citam tvoj post, desilo se i prije nekoliko dana. Mozda zato sto bih na neki nacin htjela isto i za svoga brata, mozda sto je i on mlad kao i ti, ne znam...

Printala sam neke tvoje postove pa mu slala da procita, odnosno nazovem ga pa mu citam po pola sata...medutim opet nista.

U pravu si ti, bila sam ja ovdije vecim dijelom zbog sebe, navikla se. Nekako kao raja moja...mozda si u pravu...uzimam godisnji.
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Samantha?Ma kakav bre odlazak? Shvatam da si razocarana ali kao sto su ostali rekli, ti si i zbog sebe.Pustamo te da se malo odmoris, dobro razmislis, skupis snagu za jos, ali odlazak sa foruma? NE,NE [-X
Post Reply