EASY TOPIC

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Ja ne znam sta se desava samnom.
Suva su mi usta, neka drhtavica me hvata, gade mi se cigare , bilo mi je i muka ali je to proslo. Ma da li je moguce da mi se to desava od ove jedne jebene tablete prozaka?
User avatar
Dracula
Posts: 99
Joined: Wed Jul 20, 2005 6:09 am
Location: Transilvania

Post by Dracula »

Jeca wrote:Ja ne znam sta se desava samnom.
Suva su mi usta, neka drhtavica me hvata, gade mi se cigare , bilo mi je i muka ali je to proslo. Ma da li je moguce da mi se to desava od ove jedne jebene tablete prozaka?
Meni to lici na tzv. "blagosloveno stanje" :-D
"Children Of The Night, What Music They Make"
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Hi,hi,hi :-D
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ko se to oprasta od nas????????????????????? Samantha????????? Nemoj zezati kako ti nije zao...... :cry: jojjj sto ne volim rastanke ..nikad ih nisam ni volela ..nemoj se oprastati od nas molim te :cry: ,ja se jednostavno povucem na par dana pa posle ajmo ispocetka....i ako odlucis da ipak odes znaj da se uvek mozes vratiti kad god to pozelis ! Pozdrav veliki
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

evo ja ću se ovdje samo priključit da kažem par rečenica...čisto onako radi sebe...

Kao prvo :Katarina mislim da Sunrise nije ništa loše mislila...
I ne znam zašto ovoliki postovi u svrhu napadanja drugog i pričanja o svom životu itd...
To mi dodje kao neka vrsta opravdavanja!!!

Kao drugo:
Ovo što nekad pročitam ovdje zaista mi je patetično...i ne može pomoći nikome...
..dapače samo zbunjuje i ono malo moždanih stanica u čovjeka koji dodje na ovaj forum!!!
(čast iznimkama kao što su Ime,Dracula,Vlado,Zvrky,Vodolija...)

Pozz svima!!!
Sunrise sve naj ti želim...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Thx Josephine, bice sve ok samnom

********
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

:)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Morgen ljudi! Kako ste? Sta ima novog? Kako podnosite ovo vrijeme?
Volite ici na bazen?

Ste culi za ono sto se dogodilo negdje u Americi? Djeca bili u nekom parku ili nesto pored nekog kanala. Decko ima 11 godina, isao po frizbi u taj kanal i voda ga ponijela. Braca i sestre za njim u vodu i nastariji brat njega spasi a njih svih petero se utopilo, imaju od 17 do ne znam koliko je imalo najmladje dijete godina. Uzas, prava tragedija. Svi petero poskakali u vodu za njim i posto je voda bila too much jaka, svi se utopili. Bile su i snimke na televiziji. Kako ce se to odraziti na ostatk obitelji, malog, majku i oca? Uzas! Kad sam bila mala ja sam isto jednom upala u Dravu koja je jako snazna i mocna rijeka puna vireva. Vise se ni ne sjecam koje je godisnje doba bilo ali znam da je bilo dosta hladno jer sam se na putu doma smrzla a jos smo bili na biciklama. Znam samo da sam pala i dok sam izronila vec sam bila povucena, sjecam se da su se neki ljudi u pozadini smijali smo mi je jos vecu paranoju isfuralo. Brat mi se derao i vikao da plivam, plivam, bas je bio u strahu, no tada nismo bili svjesni u kojoj sam opasnosti zapravo bila samo smo znali da to trebamo sakriti od mame sto normalno nismo uspjeli. :)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

who gives a shit ljudi.... svasta. gluposti. sta koga briga ba...ako mi se pisu bajke i to mi je furka pusti me da ih pisem...ako ne...onda cu da pisem istinu. u svakom sluccaju ...i sta god da radimo radimo jer nam prija i cini nas jacim. ma sta god da to bilo. ne kazem da je laganje ok...no kazem pustitte jedni druge na miru.......
tamo ljudi umiru ba svaki dan...djeca se dave....ovde neki ludak ubija raju....a vi se oko gluposti prepirete.....
ahhhh
umorih se
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Dracula
Posts: 99
Joined: Wed Jul 20, 2005 6:09 am
Location: Transilvania

Post by Dracula »

A nikoga nije briga sto sam ja mrtav umoran :( Sinoc je bio pun mesec i imao sam tezgicu... zapeli da se pretvorim u slepog misha i da poziram tako da me slikaju ispred meseca (da se u pozadini iza mene vidi pun mesec)... glup i naporan posao, ali od necega mora da se zivi :-D :D :D
"Children Of The Night, What Music They Make"
Post Reply