SP

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

SP

Post by sunrise »

Evo za sve one koji su sad ufurani u SP jedna topic samo za njih. Prognoze, crvene karte, izgubljene i prokockane pare, fauli, navijanja, nogomet, nogomet. Pisite slobodno bez da dosajujemo drugima
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Zub
Posts: 25
Joined: Tue Mar 21, 2006 8:13 pm

Post by Zub »

Heheheh zar i ode :D čeka se 15 sati i virovali ili ne, skoro sve san odgledala utakmice, naravno kao i uvik kad je SP :-D
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

danas je extra bilo.... italija je orva liga...malo se zajebao onaj....ma sekundu. kostace ga to glave hehhe
sutra su gana i brazil jel?
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Zub
Posts: 25
Joined: Tue Mar 21, 2006 8:13 pm

Post by Zub »

Ma koja Gana, Gana je jučer dobila Česku :D
danas je HRV-Japan i Brazil Australija :D a navečer Francuska-J.Koreja
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Posljednjih dana meni je bilo uzasno. Prvo sam u petak dozivio emocionalni debakl, a zatim u subotu i finanijski... Jebala me Srbija i Italija.

Danas nisam smio odigrati na Hrvate, zato sto poznajem taj mentalitet i cuo sam da je bilo sranja na treningu. Tipicno za "nas", izgubi se jedna tekma i odmah pocnu svadje i prepucavanja i saranja. Mada, Hrvati igraju lijep fudbal.

Stavio sam 100 km na cetiri utakmice :

Francuska - Koreja 1
Brazil - Australija 1
S. Arabija - Ukrajina - 2 i
Spanija - Tunis 1.

Isplata 320 KM...
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

Ja, poslije Svicarske,na Francuze ne bih stavo ni vaticu. :-D
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Sta vi ljudi moji kazete za Ronalda? Taj ko da prvi put igra Fußball, koj mu je kaco?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

sta kazes sunrise? koji mu je sta? jel to kao nashe k....?
da da malo sam pobrkala loncice...australija/brazil....ne znam sto mi gana ostade..
eh vlado...mozda i dobijes sta ba....drzim ti fige:)
jel dosla voda?
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Vlado, zajebali te francuzi :-D ,aj ma su se obrukali da sa Korejom bude x, hahaha :) a bas mi je i drago.Jos kad bi i Brazil izgubio,a kako su poceli, moguce je i to. Ja tipujem da ce Nijemci osvojiti SP
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ne ne
brazil mora pobjediti. ali svi ovi underdogs su ove godine dobri. e gana ba....pa ekvador... :roll: sta ces nekad je (stara) Juga bila medju prvima...
nisam vidjela ko je pobjedio danas brazil/aust??
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
Post Reply