SP

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Brazil
Ja sam uvijek otvorena za iznenadjenja i zato bih voljela da netko drugi pobijedi a ne uvijek jedni te isti. Uzivala sam gledajuci kako mali, zuti Korejanci igraju sa Francuzima.Ko bi rekao da oni znaju igrati nogomet, ili neka Gana. Ko zna u kojim su uvjetima oni trenirali?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

Da Gana je super!Vjerovatno su ih lavovi ganjali na treninzima. :)
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
E A
Posts: 49
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:49 pm

Post by E A »

sunrise wrote:Brazil
Ja sam uvijek otvorena za iznenadjenja i zato bih voljela da netko drugi pobijedi a ne uvijek jedni te isti. Uzivala sam gledajuci kako mali, zuti Korejanci igraju sa Francuzima.Ko bi rekao da oni znaju igrati nogomet, ili neka Gana. Ko zna u kojim su uvjetima oni trenirali?
šta bi se za nas onda trebalo reć, da treniramo po minskim poljima? mwahaha

evo prognoza:

CIV-SCG: X
NED-ARG: 1
IRN-ANG: 1

pozdrav za forumaše, nadam se da ste čisti ;D
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

heheh EA....tu si. bas sam se pitala gdje si i kako si.
nasi su dernecili noc prije cini mi se....
no usa/gana-to ce da bude super heheh kako ce ih "ganjani"?(heheh ili su gani-ne znam.....) rasturiti. brazil i japan e.....i to ce biti interesantno :-D
gledala sam NBA finale danas.7igra-miami i dalas....(miami je osvojio world cup)odlicna tekma. i prosla isto.
eto-to je bila sportska prognoza....postovani gledatelji-laku noc ;-) :-D :)
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
E A
Posts: 49
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:49 pm

Post by E A »

pozdrav luna! fulih ja s ovim pronozama pravo :-D al nema veze, zato opet :-D

CZE-ITA 2
GHA-USA 1
CRO-AUS 2

btw. vidim da je imenijevazno briso neke svoje postove, cc nije valjda da nas je napustio :-D
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

pa, otisla je i katarinadimedici :-D
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

EA, sve ok sa ovim prognozama, osim sto ja ipak vjerujem da ce hrvati pobijediti Australiju :)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

gana ce rasturiti usa-nadam se barem...
nema sanse da japan pobjedi brazil...
a argentina ce pobjediti s kim god da igra//

ili sam i ja fulila? tj zakasnila...hehee-ja prognoziram a mozda su ljudi vec igrali ..

EA-nek' si ti dobro i tu s nama...ostalo je sve 5(kako Paleface kaze)
nije Kate nigdje otisla.....nije luda da ode..pa ja.
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
E A
Posts: 49
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:49 pm

Post by E A »

sunrise wrote:EA, sve ok sa ovim prognozama, osim sto ja ipak vjerujem da ce hrvati pobijediti Australiju :)
australija je jaka, što se dalo vidjet protiv brazila, samo im se nije posrećilo s golovima. biće u svakom slučaju interesantna tekma, ni hrvati nisu bezze ekipa. volio bih da česi dobiju italiju, al bez nedveda, kolera i još drugih standardnih igrača dosta su oslabljeni.

kako tamo luna, ima li prenosa i to? ja s kojim god amerom o fudbalu on odgovara 'i dont understand football' hahaha
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ima neki hrvat koji igra za Australiju i ekipa mu je isla prijetiti da ono malo nabaci koju loptu :-D .Podsjetili su ga da ima vikendicu pored Dubrovnika. Dokaz da ih je ozbiljno shvatio je taj da mu vec sad panduri cuvaju kucu :-D
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply