cevapi

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
ime nije vazno
Posts: 125
Joined: Sat Apr 16, 2005 9:55 pm
Location: kopenhagen

cevapi

Post by ime nije vazno »

xcfhmndsgh
Last edited by ime nije vazno on Wed Jun 14, 2006 8:46 am, edited 1 time in total.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ja bi rado ali mi ne odgovara ovaj period.
Planirala sam ici posjetiti tatu, on je u Bosni negdje po ljeti, znaci kraj 7 ili 8 mjesec. Sad nista! Ali, makar se vi lijepo provedite i dobre klope najdite.
Ja i brat smo ludi za onim klipicima za dorucak. Slanci ili kako se zovu, ona peciva, pa masnice, bureci, kolaci su mi preslatki ali ostalo igra! :)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
ime nije vazno
Posts: 125
Joined: Sat Apr 16, 2005 9:55 pm
Location: kopenhagen

Post by ime nije vazno »

sfgst
Last edited by ime nije vazno on Wed Jun 14, 2006 8:45 am, edited 1 time in total.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

A, volim da :) , moja Nane to dobro radi! Sjecam se kad sam bila mala, nane bi razvlacila tijesto i obvezno s cigarom u ustima, to nam je svima bilo tako smijesno :)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

Hahahaha,a spavacete u Holiday Inn-u,naravno ja placam... :)
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
Dlakava_Strvina
Posts: 41
Joined: Wed Sep 28, 2005 7:14 pm

Post by Dlakava_Strvina »

jes jeftino tamo...u tom holidej inu...ja bio 98 cini mi se... :lol: :lol: :lol: :lol:
ime nije vazno
Posts: 125
Joined: Sat Apr 16, 2005 9:55 pm
Location: kopenhagen

Post by ime nije vazno »

ghjkdgh
Last edited by ime nije vazno on Wed Jun 14, 2006 8:45 am, edited 1 time in total.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

eki....
sta si ba pobjedio na lottu?
doci cu i ja....samo eto poguraj me za kartu do tamo...mozda i brodom da dodjem. taman direkt u jablanicu... Joj tamo smo uvijek stajali ....onaj restoran ispod voda....jagnjetina...mmmm...
snap out of it Luna.....odoh pojesti taco ...jebesh jagnjetinu heheheh(salim se naravno)
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
Post Reply